--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 5 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Wtorek

11

Luty

2020

Girl dance

   Imieniny obchodzą:

 MariaOlgierd

  Przysłowia:

Pośpiech jest wskazany tylko przy łapaniu pcheł.

Przepadło jak kamień w wodę.

           Światowy Dzień Chorego 

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej... Pleasantry

 Basia 35 -223- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry Znalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 222  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 

Umilka- 166 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 123  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -122  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 96  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

 

Umilka- 83 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  80 dni weekend w Rzymie    

Megizak- 76  dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Sigma - 51 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 40 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 31 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 31 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 

Dana - 20 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 17 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Mrówka -5 dni - SzusowanieWinter skifahren  0001  i tworzenie bałwanaXmass18 balwan boze narodzenie 76  w Val Gardenie  Podobny obraz

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 32 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...Dana, ja bym z pewnościa nie poleciał...zdrowie najważniejsze !!!

do tego "rozproszenie mentalne",wyobraź sobie że...siedzisz TAM obok kogoś kto...kaszle lub kicha ; )))

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 6 godzin 4 minuty temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dana, ja też bym się chyba nie zdecydowała na wyjazd Sad  Znając siebie to zamiast zwiedzać i relaksować się ciągle myślałabym o zagrożeniu wirusem Sad A najbardziej obawiałabym się lotów, tzn że w samolocie trafi się jakiś zarażony ... No, ale ja ogólnie strachliwa jestem Dash 1

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 5 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Środa

12

Lutego

2020

Girl dance

   

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej... Pleasantry

 Basia 35 -222- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry Znalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 221  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 

Umilka- 165 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 122  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -121  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 95  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

 

Umilka- 82 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  79 dni weekend w Rzymie    

Megizak- 75  dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Sigma - 50 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 39 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 30 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 30 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 

Dana - 19 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 16 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Mrówka -4 dni - SzusowanieWinter skifahren  0001  i tworzenie bałwanaXmass18 balwan boze narodzenie 76  w Val Gardenie  Podobny obraz

 

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 5 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

 44 dzień roku 7 tydzień roku 13.02.2020

  Znak zodiaku: wodnik  

Światowy Dzień Radia  

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Katarzyna,

  Przysłowia:

Na św. Grzegorza zima idzie do morza.

 

Katzen-smilies- 0002

 

 

 

 [/quote]

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 5 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Do wymarzonych wakacji blisko, coraz bliżej... Pleasantry

 Basia 35 -221- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry Znalezione obrazy dla zapytania NOSY BE

 Margerytka - 220  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 

Umilka- 164 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 121  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -120  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 94  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

 

Umilka- 81 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  78 dni weekend w Rzymie    

Megizak74  dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Sigma - 49 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 38 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 29 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 29 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

 

Dana - 18 dni -birthday gift dla córki-Sajgon Znalezione obrazy dla zapytania: sajgon ale też Singapur i Kuala Lumpur

Mikka- 15 dni- rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   

Mrówka -3 dni - SzusowanieWinter skifahren  0001  i tworzenie bałwanaXmass18 balwan boze narodzenie 76  w Val Gardenie  Podobny obraz

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 5 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witajcie podróżnicy Clapping jesteście czy wszyscy wyjechaliście poza odliczanką ?Biggrin

Z niecierpliwością czekam na powrót Nel, wtedy bedziecie zaglądać częściej Pleasantry

Dana jaka jest Twoja decyzja w sprawie wyjazdu ? Ciągle się wachasz ? Czy już jakaś decyzja podjęta ?

Mrówka? czy na odliczance zgadzają sie dni do Twojego zimowego wyjazdu ?Winter skifahren  0001

Ponawiam moją zagadkę, nikt nawet nie próbował ogdadnąć Nea może tym razem ?

Miłego dnia wszystkim życzę Ssun-Flower4You

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 6 godzin 4 minuty temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Może to Maroko?

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 13 godzin 13 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Krajobraz marokański, ale miejsca nie kojarzę.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

[quote=alamed]

 

Dana jaka jest Twoja decyzja w sprawie wyjazdu ? Ciągle się wachasz ? Czy już jakaś decyzja podjęta ?

 

 

 

Ech...nigdy nie miałam takiego dylematu z wyjazdem Sad  Jednego dni już jestem prawie pewna, że nie jade do Azji...a drugiego posprawdzam, że zachorowania słabną...i znów myślę. że trzeba tam jechać. Wczoraj już szukałam innej wycieczki w tym terminie...a dzisiaj się okazało, że jeden z moich kolegów z pracy właśnie jest w Singapurze. Jak popatrzyłam na te roześmiane twarze na zdjęciach, na Gardens By The Bay...na ludzi żyjących normalnie dzisiaj w Singapurze, bez zadnych masek na twarzy...to znów nie będe mogła spać Sad

Dałam sobie czas na decyzję do wtorku. Sad

 Bardzo dziękuję za wsparcie i Wasze opinie Smile

Strony

Wyszukaj w trip4cheap