--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33516 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

już środek tygodnia kochani Preved i wiosna na zewnątrz, krokusiki kwitną Sun- 5

Andrew, a co to za niespodzianka na odliczance ? lecisz jutro do EgiptuYahoo  ? Jakiegoś lasta złapałeś ? dawaj nam tu szczegóły wyjazdu . I oczywiście gratulacje !!!

Andrew - 1 dzień - w pogoni za słońcem w Egipcie

Basia 35 rozszyfrowałaś bezbłędnie Good tak to Banjul-stolica Gambii .Wchodziłaś na ten łuk ?  A myślałam,że zagadka będzie trudna he he . Tajemnicza maska dla ciebie, którą wybierzesz ? U mnie wisi na ścianie taka podobna do tych, tez nawet włosy ma he he 

Znalezione obrazy dla zapytania: jaki prezent z gambii

Byłam wczoraj na koncercie Darii Zawiałow. Lubicie ją ? Mi sie jej muza bardzo podoba. W szoku byłam, jaka to młoda, skromna i nieśmiała dziewczyna.To chyba rzadkość na naszej scenie.  Jak ktoś lubi takie tony, to koncert bardzo polecam

To nowa zagadka na dziś.. zapraszam was na śniadanko w pięknym otoczeniu natury w..... ?


No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

27.02.2020

         CZWARTEK  Yahoo

Imieniny obchodzą:

Auksencja, Gabriel

 

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -210- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry 

 Margerytka -206  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 150 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 107  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -107  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 80  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 67 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  64 dni weekend w Rzymie    

Megizak- 60  dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Znalezione obrazy dla zapytania: newCienkibolek-58 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Sigma - 37 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 24 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 15 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 15 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Znalezione obrazy dla zapytania: newDana - TO JUŻ JUTRO !! -Hasta la vista Mexico   Znalezione obrazy dla zapytania: meksyk

Mikka- TO JUŻ DZIŚ !!! - rejs po Oceanie Indyjskim   Podobny obraz   Miłego rejsowania , beż żadnych sztormów

Znalezione obrazy dla zapytania: new Andrew  TO JUŻ DZIŚ !!!- w pogoni za słońcem w Egipcie Super relaxu na egipskich plażach Sun-smilie water  052

 

Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

takie dziś wynalazłam dla was staropolskie przysłowie  „Kiedy kot w lutym na słonku się grzeje, musi w marcu zajśc na przypiecek” Katzen-smilies- 0002

Mamy dziś dwóch wyjeżdżających forumowiczów:

Mikka jeśli rejsik aktualny, to życzymy ci mega wrażeń Ssun-smilie water  030 bo trasa piękna: Mauritius, Madagaskar, Seszele, Reunion. Wow ,tyle pięknych wysp w czasie jednego rejsu  !

Andrew, szykuj sie na samolot Molot palemki i kolorowe rybki czekają na ciebie . A kto wie może i sfinks i piramidy Yes 3

A do jutrzejszego wyjazdu szykuje się Dana z córką . Dana czy jestes już w Polsce ?

Witamy na pokładzie Edytę Preved która po dłuższej  przerwie wraca do nas i to z wesołym przytupem. Relacja z pięknego i jeszcze niezadeptanego Omanu już rozpoczęta, widzieliście ? ....a pewnie potem przyjdą kolejne

Margerytka, jak twoja wyprawa do Gambii i Senegalu ? Czy wszystko wypaliło ? zadowolona wróciłaś z wyjazdu ?

Zagadka wczorajsza okazała się trudna, więc dorzucam kolejną fotkę i podpowiedż. To ubogi kraj,leżący w obszarze Wielkich Jezior, gdzie głównym środkiem transportu jest rower, a ulubionym sportem piłka nożna.

murchison-falls

No trip no life

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Nel maski wszystkie mi się podobają. Pamietam Twoją z włosami , super.

basia35

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Basia 35 i ja bym miała problem z wyborem he he , wszystkie mają to COŚ Wacko

Zagadkowy kraj wciaż nieodkryty ? pierwsza litera U

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 2 godziny 18 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Ooo, jak taka podpowiedź to musi być Uganda Biggrin Jeszcze tam nie byłam, goryli nie widziałam, buuuu Cray 2

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 2 godziny 30 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...taaa, mabro mnie uprzedziła ; )

dzisiejsza fotka z Ugandy a konkretnie z "wodospadu Murchison,a" ...

...już dwukrotnie się przymierzalismy do tej lokacji ale wierzę,że tym razem (to druga częśc prezentu od Basi ; )), zobaczymy Go "na żywo" ; )

wodospad znacznie fajniej wygląda "od strony wody" (podpływa sie łodzią)...

a wybrany przez Basie hotel ( Chobe Lodge ) jest "tuż,tuż obok"  !!!

...ale się rozgadałem, siemanko wieczorkowe Wszystkim i..."trawnikowy ultraviolet" dla Was  : )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

28.02.2020

        PIĄTEK  Yahoo

Imieniny obchodzą:

Hilary, Makary, Roman

 

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -209- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry 

 Margerytka -205  dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Umilka- 149 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 106  dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -106  dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 79  dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Umilka- 66 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

  alamed -  63 dni weekend w Rzymie    

Megizak- 59  dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

Znalezione obrazy dla zapytania: newCienkibolek-57 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Sigma - 36 dni -2 tygodnie na wyspie Mahe czyli kolejne zwiedzanie plaż na Seszelach         Podobny obraz

 Glasvegas - 23 dni Fuerteventura             Podobny obraz   

Basia 35 - 14 dni -Azjatyckie Tygrysy i wypoczynek na Langkawi           Podobny obraz

Radek - 14 dni do..." żółw zamiast hipka",czyli Seszele ; )    https://lh3.googleusercontent.com/muVZU9SQsAWtc3cU2l6WUxe7iWj9BtmpczdmVSzuc0CW9Lbp9gcYzJ_GMm_27ElJH0R9hEL7Cx11bs2qBa7tmjuDzIhGwRH9BztLf9RpQiI8um0kQAYTHZahlkLvykFHUjxVbVQBAmE=w2400

Znalezione obrazy dla zapytania: newDana - TO JUŻ DZIŚ !! -Hasta la vista Mexico   Znalezione obrazy dla zapytania: meksyk


Miłego dnia wszystkim zyczę Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 52 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

dziś piąteczek, jak humorki, dopisują ?przypominam wszem i wobec , że za parę godzin weekend Yahoo

Dana piękna wycieczka już tuż tuż, tylko lot Molot i Mexico powita was słoneczkiem . Super objazdówka już czeka , a szczególnie fajna,że w towarzystwie doroslej córki ! to jest olbrzymia wartość Preved

Mabro, tak to Uganda , brawo Good Pocieszę cię, że ja też w Ugandzie nie byłam a jest tam co oglądać..To podobno kraj jeszcze nie zjeżdzony tłumami turystów , no i goryle...Zapraszam cie więc na objazdówkę z taką trasą..Jedziesz ?

  Znalezione obrazy dla zapytania: wycieczka do ugandy trasa      

Radek, to kiedy ta Uganda ? już macie konkretny termin ? wow, kolejny przepiekny prezent od Basi Prezent

Krokusiki piękne, u mnie w ogrodku też kwitną,ale żółte . Jakoś  strasznie wcześnie w tym roku

Dzis zamkowa zagadka . Ciekawe czy Piea będzie pierwsza?

Zamek w Będzinie opinie rodzinne atrakcje

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 2 godziny 30 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko piąteczkowe Wszystkim !!! : )

a co do "Ugandy" i...nie tylko,to 17 (lub 18-go) grudnia polecimy do RPA (Cape Town),stamtąd...właśnie do Ugandy i...na deser ma być "Sylwester w....", Basia nie chce mi zdradzić ostatniej destyncji : (

ale...obiecała ,że "dokładnie w dniu urodzin"...dowiem się...i wtedy wstawię "konkrety" na odliczankę ; )))

a TEN zamek to i ja znam, to zbudowany przez "Kazia Wielkiego", Zamek w Będzinie ; )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap