--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

słoneczny piątek przed nami Biggrin Sobota ma być też pogodowo piękna, temperatura oscylować będzie blisko 20 C Sun bespectacled

Patrząc na ludowe przysłowie, lipiec też czeka nas słoneczny „Gdy w Ruperta niebo jasne będzie, w lipcu takiż czas pogody wszędzie”

Asia, fotki twojej nie widać,ale odgadłaś idealnie ,brawo Clapping To oczywiście Efez w Turcji a ruinki tej pięknej wysokiej budowli to Biblioteka Celsusa. Może pokażesz nam atrakcje tej okolicy w kolejnej relacji ? ja niestety jeszcze tam nie dotarłam.. Na zachętę czeka na ciebie mnóstwo prezentów Prezent pyszna ,słynna kawa po turecku, "oko proroka", oliwa z tureckich oliwek...

Dana, ależ jesteś dzielna i wytrwała !!! Good Patrząc na te co ostatnio rozwiązane przez ciebie zagadki, największy problem miałabym ze skojarzeniem 8.Tajemnica Brokeback Mountain i 47. Matrix... Jeśli chodzi o nr 25 to obstawiałabym raczej Tarzana. Dana, dla ciebie tęgi umyśle Yes 3 czeka nowy laptop, abys miała gdzie oglądać fotki z ostatniej wyprawy a potem nam je pokazać w relacji..      Flex 15 (Intel) | Powerful, Fast, Multimode PC | Lenovo US

Radek nam się zupełnie nie odzywa z kwarantanny Sad Halo, Halo jesteś z nami ? mam nadzieję,że wszystko u was ok po powrocie ?

Margerytko, może skrobniesz nam jakieś wspomnienia ze swoich podbojów podróżniczych ? nie ukrywam ,że ja bym bardzo chętnie zobaczyła twoją Papuę Preved

Asia, dobrze,że się nie poddajecie i ćwiczycie "grupowo"  Ja też tak robię. Musze ci powiedzieć ,że jeśli o zumbę czy jogę to pojawilło się w necie mnóstwo zajęć, po prostu wysyp. I dobrze, niech instruktorzy zarobią parę złociszy na życie , skoro siłownie pozamykane.

Na chętnych czeka kolejna zagadka.. gdzie na świecie spotkamy tak oryginalne plemiona ? Crazy

miłego piąteczku wszystkim

     Papua Nowa Gwinea : wycieczki, podróże, wyprawy : Ex Oriente LuxPAPUA NOWA GWINEA DZIKIE PLAŻE I DZIKIE PLEMIONA - Szczegóły ...  Papua New Guinea | Travel guide, tips and inspiration | Wanderlust  

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dziewczyny i jeszcze coś czego żadnej z was i sobie nie życzę ....Biggrin

ale pośmiać się można a nawet trzeba  Laugh 1

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

O, dziękuję. Laptop, to jest coś, czego mi teraz najbardziej potrzeba Biggrin 

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 1 dzień 8 godzin temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko piątkowe Wszystkim !!! : )

od poniedziałku borykam się z...no właśnie,albo ze zwykłym przeziębieniem albo...

trzyma mnie stan podgorączkowy (37-38 stopni) osłabienie ale brak kaszlu ,kataru itp.

Basia nie żadnych oznak,no to łudzimy się że to nic poważnego...

...trzymajcie sie ciepło : )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 18 godzin 48 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek, to zdrowia życzę i oby Basia nie podlapala (bez względu co to jest)!

Nie nudzicie się i macie co jeść?

Pozdrawiam Was.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek, trzymam kciuki za twoje zdrówko !! Girl hospital 

mam nadzieje, że to osłabienie po podróży . Dobrze,że Basia dobrze sie czuje  to może sie tobą opiekowac 

No trip no life

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Radek, zdrówka życzę

Nel, czy na zagadce są plemiona Papuii?

Na początku sierpnia odbywa się tam festiwal .... spóźniłam się o tydzień Girl sad

jak już opanuję umiejętność "pracy zdalnej" albo serwery całkowicie padną, to zabiorę się za migawki z Papuii

Margerytka

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 5 godzin 35 minut temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Nel, jako praktykujący wielbiciel szkockiej whisky muszę sprostować wpis na odliczance, jakoby był dzisiaj Światowy Dzień Whisky. Tak było do 2018 r.

W 2020 r. wypada dopiero 18 maja. Poniżej dzisiejsza praktyka zwalczania wirusa...

Jorguś

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jorguś miło mi ,że czytasz odliczankę Yes 3

Niektórzy piją whisky a niektórzy planują  Biggrin

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Hello,

Widze, ze jestem jedyna osoba na polu walki..ale nie zniechecam sie. Naprawde lubie takie zagadki Blum 3 Tu juz nie chodzi o to, czy widzialam film...tylko czy zdolam znalezc skojarzenie,odpowiedz Biggrin

34. Dzien swistaka (?)

59.Marcelino, chleb i wino (?)

Strony

Wyszukaj w trip4cheap