--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 3 tygodnie 1 dzień temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Nel, uwielbiamy Twoje zagadki *preved*przecież zawsze komuś udaje sie odgadnąć  Smile a przy tym wzbogacamy swoją wiedzę Good

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 3 tygodnie temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Nel :

Widzę,że nikt nie odgadł zagadki wczorajszej więc wrzucam dziś inną  fotkę. A przy okazji... to jest tylko zabawa, traktujmy więc i pytania ,odpowiedzi i nagrody z przymrużeniem oka Crazy 

Tak właśnie traktuję, zwłaszcza nagrody Biggrin  Ale uważam, że błędne informacje należy prostować, żeby nie rozpowszechniać błędów.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 15 godzin 32 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Nel, ja uwielbiam te twoje zagadki; nawet jak czasami walnę bambola  Man in love , no ale od tego są właśnie zagadki, że - zgadujemy, ale  niekoniecznie trafnie  Wacko 2

Dzisiejsza/ i wczorajsza zagadka  wygląda mi  na lodowce  Patagonii... nie iwem, nie byłam, nie widziałam, ale pamiętam chyba z Twoich właśnie  fotek

Piea

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 15 godzin 32 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

trina :

Nel :

Tak , to Odeon a nie Teatr ale jeden i drugi zabytek leżą bliziutko siebie, na stoku Akropolu w Atenach , więc uznajemy odpowiedż.

Propyleje są jeszcze bliżej Odeonu - to też byłaby dobra odpowiedź?

(...) 

Trinka, nie czepiaj się!!! Biggrin ; Propyleje nie są teatrem, więc cieżko byłoby je pomylić z Teatrem! Wacko , zreszta napisałam, że mi się mieszają Yes , za dużo było tych teatrów.. Biggrin

Piea

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 1 dzień temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Chcialbym odgadnac zagadke-na zdjeciu bezapelacyjnie widzimy lodowiec .Czy wygralem cos?Wink

No dobra-obawiam sie,ze ta odpowiedzi Nel potraktuje co najwyzej jako zart prima apriliis,wiec sprobuje troche dokladniej,chociaz strzelam.Czy to Patagonia/Argentyna?Ale nazwy samego lodowca nawet nie bede probowal zgadywac

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 32 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Zagadki są super! Codziennie na nie czekam chociaż rzadko udaje mi się dać odpowiedź. Pozdrawiam!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Z okazji Prima Aprilis wrzucam parę żarcików, śmiech to zdrowie Laugh 1

   

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest :  CZWARTEK- 2 kwietnia

Imieniny:  FranciszekUrbanWiktor  Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej... 

 Basia 35 -177- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -171 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Cienkibolek-139 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-130 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 115 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Tadzik - 72 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -72 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

Bajka - 45 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Agata - 44 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 32 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Znalezione obrazy dla zapytania: newMrówka-28 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 25 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: udanego dnia

   Udanego dnia wszystkim życzę  Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Witam was czwartkowo - kwietniowo jednym z bardziej popularnych polskich przysłów "Kwiecień, plecień, bo przeplata, trochę zimy, trochę lata " Znacie ?

Ależ mała jest nasza odliczanka Sad Kiedy zaczniemy do niej dodawać nasze ukochane podróże w różne części świata  ? Jakieś "przepowiednie" ? Biggrin

Piea zgadza sie to jest lodowiec w Patagonii Good  Huragan twój strzał tez jest super  bo doprecyzowałeś jeszcze ,że to argentyńska część Patagoni Good Ten lodowiec nazywa sie Perito Moreno i jest jedną z najwiekszych atrakcji turystycznych kraju. Co ciekawe to jeden z niewielu lodowców na świecie, który sie rozrasta . Dla was do spróbowania słodki sos o smaku karmelu, dodawany do chleba - na sniadanie , ciasteczek- jako deser ,czekolad etc

 

Jak wam minął Prima Aprilis ? Jakiś ciekawy psikus wykręciliscie komus albo zostaliście wkręceni ? Wacko

Do jakiego kraju sie dzis wybieramy ? 

miłego czwartku i pamietajcie, ciepły weekend juz tuż , tuż Smile

INT-C-CT06 6 Days Best of Cambodia Tour

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 32 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel czy jestesmy w Bajon – świątyni buddyjskiej w khmerskim Angkor Thom?

Takie podobne tam byly "mordki"

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap