--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 5 godzin 4 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Nelciu miałam przez booking ale płatność dopiero bym miała na msc przed czyli do 17.04 moge zmienić lub rezygnować za free więc luz 

Mamy jeszcze wyjazd do rozewia zaplanowany na 20.06 ale zobaczymy... Może się uda już wtedy tu w Polskę 

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 15 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Nr 9 , to teatr w Pompejach.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 18 godzin 1 min temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Dana_N :

Nr 9 , to teatr w Pompejach.

Danusiu! 

oczywiście, że to Pompeje! a już się bałam że sprawdzą się przepowiednie Huragana, że do czerwca sie nie uporamy z tymi Teatrami Blum 3 a tu rach-ciach i cała Piętnastka rozszyfrowana! 

dla Ciebie winko z pobliskiego Vezuwiusza

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : PONIEDZIAŁEK -6 KWIETNIA

Imieniny: CelestynaIzoldaWilhelm

6 kwietnia Światowy Dzień Sportu - wiadomości w Sklep-presto.pl

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...    IrenaJeremiaszWincenty Prezent

 Basia 35 -173- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -167 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 153 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-135 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-126 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 111 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania: newBajka - 75 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Tadzik - 68 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -68 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

 

Agata - 40 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 28 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Mrówka-24 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 21 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: udanego dnia

   Udanego dnia wszystkim życzę  Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

Nowy tydzien czas zacząć.. w całej Polsce ma być dziś ciepło i słonecznie , prawie lato Yahoo

Jak wam minął weekend ? Pogoda była tak piękna...ja intensywnie ćwiczyłam w ogródku , pracy mnóstwo Sun-smilie girl  031

Bajka, nowy wpis zrobiony. Plan super i mam nadzieje, że twój wyjazd nad Bałtyk dojdzie do skutku Smile Całe szczęście, że na greckiw wysepki miałas takie rezerwacje na booking, które mozna za free przesunąć 

Bajka - 75 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie Galeria Rozewie, Rozewie nocleg, Rozewie kwatery, Rozewie kwatera ...

 Piea, twoje zagadki super Ssun-Flower4You czekamy na CD

Alamed, nie widać twojej zagadki przyrodniczej Bad 

Cienkibolek ponownie strzelił w 10, brawo Clapping Na zdjeciu było Kjeragbolten w Norwegii. Alamed na pewno jeszcze tam dotrzesz, ja tez bym chciała, miejsce zacne. A dla Cienkiegobolka mam coś fajnego ..rejs statkiem po fiordach norweskich Sun-smilie water  020 Byłam , przeżyłam , wrażenia mega, bardzo polecam Yes 3

 Rejs po Norweskich Fiordach - co warto zobaczyć? Podróże statkiem

 Dziś zagadka wodna . Rejsujemy !!! Cienkibolek po fiordach norweskich a my gdzie ? 

Udanego poniedziałku wszystkim Smile

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 3 godziny 17 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Na zdjęciu oczywiście Gdańsk.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 23 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ojej, jak tu dziś cichutko BadSad Żyjecie kochani ??

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 15 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Piea Smile

Dzieki za aplauz. Masz dla mnie jakas extra Metaxe na swieta? przyda sie Biggrin

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 5 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dana_N :

Piea Smile

Dzieki za aplauz. Masz dla mnie jakas extra Metaxe na swieta? przyda sie Biggrin

Dana, przecież my już dostałyśmy po Metaxie od Piea za wcześniej odgadnięte zagadki - zobacz post 25818 Good Na Święta będzie jak znalazł Biggrin Przy okazji dziękuje Piea bo jeszcze nie zdążyłam tego zrobić Give rose

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 18 godzin 1 min temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

no własnie... Dana, obaliłaś już swoją metaxę i winko z Vezuwiusza? *blum3*, 

no dobra... to jak tak dobrze "wchodzi" to masz tu jeszcze coś greckiego; lubisz? (ja szczerze mówiąc nie przepadam... smakuje mi to jak szampon! Man in love , no ale z Grecji ! 

Piea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap