--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33601 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 37 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

Piea, fotka "w zaniku" ; )

...ja to "jestem" i nawet relację pociągnąłem choć...byłem wczesniej w pracy...co za okropne miejsce ; )))))

ciepełka na nowy tydzień : )))))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : WTOREK - 7 KWIETNIA

Imieniny: Donat, Herman  Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...    IrenaJeremiaszWincenty Prezent

 Basia 35 -172- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -166 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 152 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-134 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-125 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 110 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania: newBajka - 74 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Tadzik - 67 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -67 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

 

Agata - 39 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 27 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Mrówka-23 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

Megizak- 20 dni-  Sycylia jak lawa gorąca  Znalezione obrazy dla zapytania sycylia etna

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: udanego dnia

   Udanego dnia wszystkim życzę  Party 2

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

W ramach rozbudzenia zapraszam na wzmacniającą małą czarną Ssun-coffee albo aromatyczną herbatkę Ssun-tea . Co wybieracie ? Chyba ,że ktoś woli coś mocniejszego z rańca ?  też coś się znajdzie Alko 1

Jak przygotowania świąteczne ? Easter ostern 054 Już zaczeliście ? czy w tym roku ,w zaistaniałej sytuacji trochę lużniej podchodzicie do tematu ?

Cienkibolek gratulacjony Clapping  Jasne ,że to Gdańsk. Pytanie było z cyklu podchwytliwych , niby odpowiedż wydaje się prosta, ale wiadomo że ....najciemniej pod latarnią . Tym bardziej się cieszę,że rozwiązanie przyszło tak szybko . Obraz, olejne dzieło  z obliczem dawnego Gdańska dla ciebie

Radek, może robotę trzeba zmienić ? albo w ogóle rzucić w diabły ?Diablo

A my dalej płyniemy, rejsujemy.. dziś jest przystanek w...........?

miłego wtorku Kochani Smile

 

No trip no life

cienkibolek
Obrazek użytkownika cienkibolek
Offline
Ostatnio: 3 dni 23 godziny temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

A na zdjęciu Bydgoszcz, w tle budynek Poczty Głównej.

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 4 godziny 4 minuty temu
Rejestracja: 26 lis 2014

dzieki Nelciu za umieszczenie na odliczance, no mam nadzieje ze max do wakacji minie czas ograniczeń, choć nawet to wydaje mi się dobijająco długo, ale tak jak piszesz, fajnie że jest to słonko, pewnie osobą mającym ogród jest łatwiej w bloku jest ciężko... Dobrze ze chociaż z psem się chodzi na spacer, a oprócz tego od dwóch dni mamy leżaki na balkonie, i powiem że w godzinach 14-16 się wygrzewamy oj dużo to daje, jeszcze ludzie z boku mają jakieś egzotyczne ptaki  i je słychać to jak się zamknie oczy to prawie jakby się było gdzieś daleko Party

Zdrówka i optymizmu dla wszystkich Heart

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 6 godzin 6 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Witajcie mili Forumowicze Ssun-Flower4You

Patrzę na naszą  kurczącą się odliczankę i robi mi się smutno. Obawiam się, że sporo z tych nielicznych, planowanych wyjazdów nie dojdzie do skutku... Cray

Właśnie dostałam pismo od mojego "najwyższego" szefostwa i są tam takie dołujące daty: praca zdalna przedłużona do 15 maja, zakaz podróży służbowych do 30 czerwca, zakaz organizowania konferencji czy innych imprez na terenie instytucji do 31 sierpnia... Powiem Wam szczerze, że się podłamałam bo chyba dobrze nie jest i szybko nie będzie Cray Cray Cray Kiedy wrócimy do normalności???

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 10 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Mabro, faktycznie wieści dołujące... wesoło nie jest i chyba prędko nie będzie; \(Koleżanka w konkurencyjnej Korpo brała udział w videokonferencji z jakims lekarzem i... oni prognozują, że to sie niebawem uspokoi, ale - jesienią - niestety spodziewają się NAWROTU tego wirusa; tak wiec chyba i jesień i zima 2020 bedzie pustką wyjazdową...  Cray

zostaje nam chyba tylko taka mapa "wyjazdowa" : 

(wykonała córka mojej koleżanki) 

Piea

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 6 godzin 6 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Piea, chyba mnie nie pocieszyłaś... Dash 1

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, tak nie brzmi to zbyt optymistycznie Dash 1 a dla każdego pasjonata podróży, jak my tu wszyscy na forum .. brzmi to prawie jak wyrok

Myślę sobie jednak ,że w kontekście tego co sie dzieje i u nas i na świecie , trzeba doceniać to że jesteśmy cali i zdrowi , tylko tyle ,albo az tyle. Na pewno jeszcze odbedziemy wiele wojaży po świecie , tyle że ..za jakiś czas. Teraz zostają nam podróże wirtualne  więc cieszmy się ,że mamy tak piekne wspomnienia i możemy się nimi dzielić. 

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 37 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

Nel, a wiesz że byliśmy "niemal przymuszeniu" aby zacząć rozważać "życie pod palemką" !!! 

...będzie o tym w końcówce seszelskiej relacji ; ))))

trzymajcie się "zdrowo i ciepło" !!!!

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap