--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33602 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 4 godziny 13 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Witajcie, sama nie wiem czy podać rozwiązanie wieczornej zagadki czy dać szansę Piea Man in love No dobra, poczekam jeszcze chwilkę - niech się koleżanka wykaże Yahoo

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Zagadka...wiem. Zdjęcie dziwnie mi znajome, chociaz wszystkie z mojej relacji poznikaly.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Kochani, ale ja tylko żartowałam z tymi zagadkami  ... Sarcastic

naprawdę, to jest bez sensu, żeby wpisywać: wiem - i... nic nie wpisywać !  Wacko 2

Nel, od jutra- jedna zagadka z rana!, albo kiedy tam ją wstawisz, i już  Pleasantry - czyli kto pierwszy ten lepszy! Preved

naprawdę? czyżbym była pierwsza? Sarcastic hand - no to Grenada!  Prankster 2

Piea

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Dana_N :

Kochani,

Nie chcialabym Wam psuc nastroju, ale pewnie popsuje.  Chce Wam zyczyc wesolych świąt. Bardzo Was prosze, zostancie w domu na swieta, nawet jak Wam sie wydaje, ze przeciez jestescie zdrowi i  nie mozecie nikogo zarazic. Nie wiecie tego.

Wielu z nas mysli, ze problem koronawirusa chociaz powazny "nas nie dotyczy". Dzisiaj ja juz wiem, ze dotyczy mnie.

Dzisiaj moja rodzina zmniejszyla sie o jedna osobe. Czterdzistokilkuletni mezczyzna, zarazony przez osobe bez zadnych objawow,dzisiaj zostal odlaczony od respiratora w szpitalu w Londynie, bo "nie rokowal poprawy"...a na respiratory czekają  inni, "ktorzy rokuja". Chorował 4 dni...

Badzcie rozsadni, prosze...

O Matko! Danusiu, bardzo Ci współczuję... strasznie przykre wieści.... 

Piea

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 4 godziny 13 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Piea, ja wiem, że Ty żartowałaś i sama też tylko żartowałam - chyba się nie obraziłaś? Wacko

Dana, nie zauważyłam Twojego postu bo chyba wstawiłam swój w tym samym czasie - bardzo Ci współczuję. To przerażające o czym piszesz... Trzymaj się... A jak z Twoim powrotem do domu? Nadal jesteś w Polsce?

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

mabro :

Dana, nie zauważyłam Twojego postu bo chyba wstawiłam swój w tym samym czasie - bardzo Ci współczuję. To przerażające o czym piszesz... Trzymaj się... A jak z Twoim powrotem do domu? Nadal jesteś w Polsce?

Tak, mabro, wciaz jestem w Polsce. Tu, szczesliwie, mam rodzine, ktora mnie "przechowa" dopoki bedzie trzeba, bo ja juz w Polsce jestem bezdomna Blum 3

Nie wiem, kiedy wroce do Anglii. Myslalam, ze zostane tutaj do swiat...ale teraz juz wiem, ze z pewnoscia dluzej. Mam nadzieje wrocic do domu na poczatku czerwca Sad

Sytuacja w Anglii wydaje sie duzo gorsza, niz w Polsce. Najgorsza w Londynie...a ja mieszkam calkiem blisko Londynu ( 70 km)

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Piea :

Kochani, ale ja tylko żartowałam z tymi zagadkami  ... Sarcastic

naprawdę, to jest bez sensu, żeby wpisywać: wiem - i... nic nie wpisywać !  Wacko 2

Nel, od jutra- jedna zagadka z rana!, albo kiedy tam ją wstawisz, i już  Pleasantry - czyli kto pierwszy ten lepszy! Preved

naprawdę? czyżbym była pierwsza? Sarcastic hand - no to Grenada!  Prankster 2

Piea, napisalam kiedys relacje z mojego pobytu w Grenadzie, wiec czulabym sie nie fair, gdybym to ja odpowiedziala na to pytanie. Ale oczywiscie masz racje, to jest Alhambra w Grenadzie.

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Piea :

 

O Matko! Danusiu, bardzo Ci współczuję... strasznie przykre wieści.... 

 Dzieki.

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 11 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dana, nie ma słów, przykro, trzymaj się. Oby nikt wiecej.

Zdrowia wszystkim życzę.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 56 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest : CZWARTEK - 9 KWIETNIA

Imieniny:  AchacyHugo  Prezent

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...   

 Basia 35 -170- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

 Margerytka -164 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 150 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-132 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-123 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 108 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania: newBajka - 72 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Tadzik - 65 dni - powrót na Majorkę  Podobny obraz

Basia 35 -65 dni - Śladami Tadzika  Cypr i Louis Paphos Breeze                 Znalezione obrazy dla zapytania cypr

 

Agata - 37 dni - wypoczynek w Jastarnii 

Umilka- 25 dni-Andaluzja - wypoczynek z dziećmi  Znalezione obrazy dla zapytania andaluzja

Mrówka-21 dni-majówka w Wiśle    Znalezione obrazy dla zapytania: wisła góry atrakcje

 

 Znalezione obrazy dla zapytania: udanego dnia

   Udanego dnia wszystkim życzę  Party 2

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap