--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33602 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 58 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

mam pytanko do forumowiczów: do którego ze szwajcarskich miast najlepiej dolecieć aby nastepnie "przetransportować się" (kolej) do Zermatt ???

...relacji ze szwajcarii na forum jak na lekarstwo : (

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

w poszukiwaniu szwajcarskich relacji- pewnie dotarłeś do mojej Relacji po tym kraju- i pewnie już też wiesz, że ja nie dotarłam niestety do Zermatt, więc nie pomogę..., ale gdybym miała coś takiego "uszyć" pod siebie: to pewnie z Zurychu mozna by podjcechąc do Chur jakims pociągiem czy czymkolwiek (jakieś ok. 95-100km) i z Chur słynym widokowym Glacier Express do samego Zermatt; to dopiero była by widokowa wyprawa! Ach! 

Piea

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 3 godziny 48 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Radek, w Szwajcarii niestety nie byłam ale jest taka strona w necie - może się przyda? https://www.virail.pl/pociagi-do-zermatt

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 19 godzin 38 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Zabawa rozpoczęta: http://www.trip4cheap.pl/forum/hyde-park/najciekawsze-jeziora-swiata  - także po tym, jak żółwiowy temat się doskonale przyjął, teraz wspominamy jeziora, które widzieliśmy

elka
Obrazek użytkownika elka
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nel

a to po prostu Danakil , niedostępna pustynia Biggrin w Etopii, Erytrei i Dzibuti Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 31 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

elka :

Nel

a to po prostu Danakil , niedostępna pustynia Biggrin w Etopii, Erytrei i Dzibuti Biggrin

Elka !!!! you are the winner Good Good  dokładnie wszystko się zgadza, i nazwa  i 3 kraje. Wpadaj  częściej  Yes 3 a na zachętę kawa z Etiopii juz się parzy 

    

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 31 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

 26.05.2020 wtorek 

Good-morning

        Imieniny obchodzą:

AngelikaEwelinaFilipPaulina

26 maja – Dziś świętują wszystkie Mamy | Wiadomosci.Olsztyn.pl

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 31 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...   

Mrówka-234 dni- "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35 -124- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-118 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 Margerytka -118 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 104 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-86 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-76 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 62 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

Bajka - 26 dni -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie   Latarnia Morska w Rozewiu

Cienkibolek-17 dni- długi weekend w Ojcowskim Parku Narodowym Ojcowski Park Narodowy (Opis, Mapa, Szlaki, Atrakcje, Noclegi, Cennik)

 

 

 Ekartka Miłego dnia życzę - wyślij darmową e-kartkę - Superkartki.pl

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 31 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

dziś obchodzimy ważne święto- DZIEŃ MAMY. Wszystkim więc forumowym Mamom składam serdeczne życzenia Ssun-Flower4You I oczywiście nie zapomnijcie o zyczeniach swoim MAMOM Yes 3

A przy okazji żarcik 

Basia, fajny pomysł  , jeziorny wątek widzę, że sie już przyjął Yes 3

Radek, kombinujesz Szwajcarię ? latem czy zimą ? zrobiliśmy sobie kiedys taki rodzinny wiosenny objazd po Szwajcarii, zaczepiliśmy też o Francję,aby chwilę poszusować ale relacji jeszcze nie napisałam. Panoramicznym pociagiem tez jechalismy, ale tam jest kilka takich pociagów z róznymi trasami. Potwierdzam wrażenia mega. W ciągu kilku godzin przezyłam wszystkie 4 pory roku 

Co knujecie na długi weekend czerwcowy ? Czy tylko Cienkibolek wyjeżdza ? no nie chce mi sie wierzyć..

Na piekny zachód słońca można wybrać się do ..... ?

słonecznego dzionka wszystkim Smile

 

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 46 minut 22 sekundy temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, to most Karola w Pradze.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap