--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

03.06.2020

ŚRODA

Good-morning

        Imieniny obchodzą:

KewinLeszek

 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

 

Mrówka-226 dni- "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35 -116 dni- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-171 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 Margerytka -110 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 96 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-78 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-68 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 54 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

 NOWOŚĆ !!! Perejra-24 dni- wczasy pod gruszą u babci w Polsce  Wczasy pod gruszą. Banie - Noclegi.pl

Bajka - 18 dni  -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie Latarnia Morska w Rozewiu

Cienkibolek-9 dni- długi weekend w Ojcowskim Parku Narodowym Ojcowski Park Narodowy (Opis, Mapa, Szlaki, Atrakcje, Noclegi, Cennik)

MIŁEGO DNIA Heart

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry 

witam was środowo Preved do weekendu już całkiem blisko a w przyszłym tygodniu czeka nas długi weekend czerwcowy ..macie jakieś nowe plany wyjazdowe na te parę dni poza tymi co już na odliczance ?

 Achenar, Przemysław, Tereza, witamy pięknie nowych forumowiczów Ssun-Flower4You i zapraszamy do wspólnych wirtualnych podróży 

Asia, zagadka trudna była. Byłam w Tunezji,ale tego meczetu nie widziałam  .Może cos nam naskrobiesz o Tunezji ? z tego kraju to relacji nie było całe wieki..

Radek, już się nie możesz doczekać połowów ? czy wybywasz wtedy z domu na cały dzień ? a może łowisz tez przy blasku księzyca ? tylko co wtedy łowisz ..Laugh 1

Basia A , Radek podrzucił nowy temat, mi sie podoba  Yes 3

Darek, najlepiej trzymac zdjęcia w Google. Spróbuj i przetestuj. Tylko przed wrzuceniem zdjęć, trzeba album wczesniej udostepnić, inaczej widzisz go tylko ty.

Pewnie że lepiej pisać w miare na biężąco, ale do przeszłości też można wrocić. Zresztą teraz za bardzo nie mamy wyboru, taka sytuacja . Ja pisałam ostatnio relacje z Dohy w której byłam w 2013 roku , czyli jakies pare wieków temu he he ,ale coś tam w głowie zostało 

Aha i jeszcze zagadka na dzis . Gdzie dziś trekujemy ? i dodatkowe pytanie - czyje to zdjecia ? z której relacji ? 

udanego dnia Smile

  

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 18 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heee, pamiętałem te "niemieckie klimaty" i pamiętałem autora(kę) relacji ; )

musiałem sobie tylko przypomnieć tytuł-"Majówka w saksonii szwajcarskiej"-Basia A.

...a dzis więcej chmur i...prawdziwy wiatr 'po irlandzku" !!!

no to...czas zacząć torf zbierać ; )))

...siemnako środowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 6 godzin 29 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Dokładnie tak, Radek. Choć sądziłam że te nie koniecznie typowe widoki z tamtych rejonów zostaną szybko odgadnięte!

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Radek zgarnął pełną pule wygranej Yahoo I kraj i nazwa relacji i autorka, wszystko sie zgadza . Basia jaką nagrodę proponujesz dla Radka ? 

A dla chętnych wieczorne więc pytanko jest alkoholowe .. No więc co to za trunek i w jakim kraju najlepiej smakuje ? Wizard

Rum Cihuatan 8YO Solera Gran Reserva 40% 0.7l - Świat-Whisky

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 6 godzin 29 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

z tej lokalizacji, to chyba tylko thuringer currywurst jest pasującą nagrodą Biggrin

Currywurst – mit perfekter Soße einfach lecker | Chefkoch.de

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 18 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heh, nie jestem za bardzo "kiełbasiany" ale...to jedzonko zaciekawia , THX  : )

przy okazji ,zagadka trunkowa to kubański rum który trzymany jest w beczkach z "białego dębu"...tak głosi "wiki" ; )))

...teraz na forum "plaga zagadek" więc nie wiem czy "mam prawo" wstawić swoją,tytułem odgadnięcia...

ale jeśli TAK,to...gdzie napotkamy taki "kamień" !???

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 3 godziny 39 minut temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

ssstu-6 Sigirija - Lwia skała

Jorguś

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

ssstu-6 :

...heh, nie jestem za bardzo "kiełbasiany" ale...to jedzonko zaciekawia , THX  : )

przy okazji ,zagadka trunkowa to kubański rum który trzymany jest w beczkach z "białego dębu"...tak głosi "wiki" ; )))

...teraz na forum "plaga zagadek" więc nie wiem czy "mam prawo" wstawić swoją,tytułem odgadnięcia...

ale jeśli TAK,to...gdzie napotkamy taki "kamień" !???

Trochę przypomina Sigiriye...ale nie jestem pewna, czy to dobra odpowiedź.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap