--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

06.06.2020

SOBOTA

Good-morning

       Imieniny dzisiaj obchodzą:

 NorbertPaulina oraz Aleksander,

 ArtemiuszBenignusDominikaFilipGerardGerardaKandydaKlaudiusz,

 LaurentyMarceliMariaNorbertaSydoniaWawrzyniec

DZISIAJ OBCHODZIMY: Światowy Dzień Pocałunku i Dzień Bez Samochodu 

Dzisiaj także:

Dzień Slayera
Święto Wojsk Chemicznych
Dzień Języka Rosyjskiego
Dzień Jojo

йо-йо

Cytat dnia:

„Nie czekaj aż ktoś przyniesie ci kwiaty. Posadź swój własny ogród i ozdób swoją duszę.” -  Sri Sri Ravi Shankar
Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

 

Mrówka-223 dni- "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35 -113 dni- Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-168 dni-Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

 Margerytka -107 dni -powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 93 dni -  greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-75 dni-Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-65 dni-wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

Umilka- 51 dni- Dominikana- wypoczynek pod palmami    Podobny obraz

 NOWOŚĆ !!! Perejra-21 dni- wczasy pod gruszą u babci w Polsce  Wczasy pod gruszą. Banie - Noclegi.pl

Bajka - 15 dni  -  wyjazd nad nasze morze - Rozewie Latarnia Morska w Rozewiu

Cienkibolek- 6 dni- długi weekend w Ojcowskim Parku Narodowym Ojcowski Park Narodowy (Opis, Mapa, Szlaki, Atrakcje, Noclegi, Cennik)

MIŁEGO DNIA Heart

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Zagadka na dziś:

Co to za miejsce i gdzie się znajduje?

(fotka z netu)

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Piea śliczne te jaszczurki. U mnie na balkonie to tylko ptaki srają. Wolałbym jaszczurki zamiast nich. Z drugiej strony to ładnie ćwierkają a jaszczurki to takie są bardziej ciche. Koteczki pewnie służą im za tuk tuki i tak się przemieszczają z miejsca na miejsce. 

Alamed nie ma co się bać. To nie warany tylko malutkie jaszczureczki. 

Jak Wam przebiega weekendowanie?

Pół dnia wczoraj spędziłem w kuchni na wstępnym przygotowaniu, marynowaniu itp. żeby dzisiaj i jutro nic nie gotować tylko szybko podgrzać, usmażyć, upiec.

Miłej i pogodnej soboty

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 9 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witajcie kochani Yahoo

Darek Nel Ci pogratuluje, odlicznka wyszła Ci bardzo fajnie Pleasantry

Jeżeli chodzi o zagadkę to wiem ale dam szanszę innym forumowiczom Smile

U mnie weekend też lajtowo, pojeździłam trochę na rowerze , nazrywałam polnych kwiatów i taki oto bukiet stworzyłam, bardzo mi się podoba, a Wam ?

Nazrywałam też kwiatów czarnego bzu i robię syrop Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 10 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

a u mnie dziś mocno pracowicie! właśnie mam przerwę na kawkę  Ssun-tea  , bo już kręgosłupa nie czuję od "gimnastyki w ogrodzie"  Sun-smilie girl  031 ! 

Ala, nie ma się co bać takich malutkich jaszczurek, to miłe i bardzo pożyteczne stworzonka w ogrodzie!  żrą mnóstwo szkodników! dlatego gonię ze szczotą te moje cholery-kocice  Katzen-smilies- 0002

Darek, u mnie Ci ptaszków też dostatek!  i tych "sra..ących" równeż niestety Wacko 2 ; a oprócz ptaszków i jaszczurek to z tych "dzikich" mamy tez żaby, jeże, wiewiórki, czaple-złodziejki, które kradną nam ryby ze stawu, bocianki na słupie a nawet lis ostatnio przylazł na taras i zagladał przez drzwi tarasowe do domu  Shok ... myślałam, że zemdleję jak go zobaczyłam!  (to oczywiście Małz zostawił miskę z kocim żarciem na tarasie i chyba to go zwabiło z pobliskiego lasku) ...

Ala jaki cudny polny bukiet! uwielbiam chabry, łubiny i maczki...

a co do maczków, to niedawno  nawet namalowałam...  Girl hide  (moje mają tę zaletę, że nie zwiędną... Blum 3 )

o takie mi wyszły:

pozdrowionka sobotnie Wszystkim! 

Piea

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 9 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Maczki piękne Smile

Piea, to Ty masz fajnie w swoim ogrodzie , tyle ptactwa, bociany należą do moich ulubionych. 

Liski chytruski spotykałam zimą na spacerach koło lasu.

Ja wiem,że jaszczurki mi nic nie zrobią ale boję sie ich tak jak myszy Boredom

Pamiętam jak w tamtym roku na La Palmie, byłam w sandałach i chciałam zrobić zdjęcia na plantacji bananów , no i nie weszłam głębiej , bo one te jaszczurki tylko szeleściły uciekająć Dash 1

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 11 godzin 29 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

U nas lisy też łażą, po ulicy. Musiałam kilka razy minąć takiego i to pierwszy raz był dość przerażający, ale lis się mną wcale nie przejmował, więc też go olałam. 

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 1 dzień 14 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dziewczyny piękne bukiety . Piea, ja też dzisiaj w ogrodzie. Po takiej dawce ogrodu mam większe zakwasy niż po ćwiczeniach.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 34 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór Smile choć wciąż pięknie, ciepło i jasno 

Darek, odliczanka MEGA ! wyszła ci znakomicie Yahoo Będę cie prosić o częsciej i wiecej ha ha.. wiesz jak to jest z babami, apetyt rośnie w miare jedzenia . W ramach podziekowań open bar juz na ciebie czeka. Mam nadzieje,że cos tam sobie znajdziesz na wieczór ?

 

Piea, jeden z moich kotów ( bo mam juz 2 Katzen-smilies- 0002 ) też niestety poluje na jaszczurki i mi je często przynosi. Ja wtedy robie szum i na szczęscie jaszczurce udaje sie uciec.. Malowane maki super , daję 10 Good

Ja też dzis od rana działałam ostro ogrodowo ,ale na działce mojej mamy. Urobiłam sie po pachy ,ale pokaże wam przepiękny rododenron co przewyższył  juz domek letniskowy 

Alamed, polny bukiet fajny , tylko wiesz ..długo nie postoii w wazonie. Szczególnie maki mało trwałe..ale póki co niech oko cieszy Yes 3

Nikt zagadki nie odgadł ?? Alamed chyba musisz ty powiedziec skoro wiesz..

Udanego wieczorku wszystkim

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap