--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 20 godzin 12 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

o rany! Megi, jakie piękne to pierwsze zdjęcie!!!! Air kiss to znaczy wszystkie piękne, ale to pierwsze mnie jakoś mocno zachwyciło! no Malediwy... choć nasze polskie Good

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 29 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Zgadniecie, gdzie między innymi dzisiaj bylismy? Oczywiście jeśli fotki widać. Poranną wstawilam jescze raz.

v

A tak w tematyce Gór Sowich ( to co ostatnio dziergalam).

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 17 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Asia-A :

Zgadniecie, gdzie między innymi dzisiaj bylismy? Oczywiście jeśli fotki widać. Poranną wstawilam jescze raz.

v

A tak w tematyce Gór Sowich ( to co ostatnio dziergalam).

Nie mam pojęcia gdzie byliście, ale poduszka super Smile

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 17 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

ssstu-6 :

...siemanko nowotygodniowe Wszystkim !!! : )

na Dingle najwazniejsze jest wybrzeże ale...są lokacje którym nie potrafiliśmy się oprzeć ; )

...ta "ścieżka" zaporowadziła nas do "Glanteenassig Forest"gdzie,"o mało co" nie spędzili byśmy reszty dnia !!!

na szczęście,"miłość do solanki" zwyciężyła ; )))

p.s. dajcie sobie spokój z polityką. Oni (poltycy) podszczuwają na siebie społeczeństwo a za kulisami wspólnie piją i chodzą na d..y ; )))

Też lubię takie miejsca Smile

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 17 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

megizak :

Radku piekne są Twoje zdjęcia, uwielbiam takie miejsca. W ten weekend zamieniłam sobie piątek z sobotą.

Wiedzieliśmy, że będzie padać w sobotę, więc trzeba było wykorzystać słoneczny piątek. Pojechaliśmy w stronę Jaworzna. Z Krakowa samochodem pod zbiornik Dziećkowice.

Stamtąd już na rowerze wokół zbiornika Dziećkowice, a następnie stawu Groble to około 37 km. 

W dalszej części spacerek 3,30 km po Parku Gródek w Jaworznie. Zbiornik Wydra, nazywany polskimi Malediwami. ☀️ Turkusowa woda, strome klify, pomosty, piękne miejsce.

A mnie się szykuje chyba Albania na motocyklu, ale jeszcze czekam na ostateczna decyzję, mojego Mareckiego.

W Zakopanem niestety wybuchła panika, u 33 osób już stwierdzono koronawirusa, po pogrzebie słynnej góralki. Ponad 300 osób jest na kwarantannie. 

Także jest większa mobilizacja. Ode mnie z Redakcji również sa chorzy, wiec tym bardziej musze sie pilnować. Na szczęście póki co nie miałam z nikim kontaktu. 

Tak, też mnie zachwyca pierwsze zdjęcie. Smile

Czytałam o tym pogrzebie i zarażeniach Sad Trzymaj się megizak, nie daj się wirusowi :-0

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 17 godzin temu
Rejestracja: 07 paź 2013

alamed :

na dzisiejszej wycieczce rowerowej jakoś dziwnie ciężko mi sie pedałowało ale przejechaliśny 65 km Yahoo

O matko... gdybym przejechała na rowerze 65km, to by pewnie była moja ostatnia podróż Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

14.07.2020

WTOREK

Good-morning

       Imieniny dzisiaj obchodzą:

AngelinaKamilMarcelStella 

„Upały lipcowe wróżą mrozy styczniowe”

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA !!! 

Margerytka-382 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Mrówka-185 dni - "Pura vida" w Kostaryce  Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

 Basia 35-75 dni - Madagaskar Andilana Beach i lemury, ręce do góry      Image result for madagaskar

Cienkibolek-129 dni - Luzytania wczoraj i dziś - powrót do PortugaliiZwiedzaj Porto za darmo. Darmowe atrakcje i zabytki miasta ...

Radek-122 dnijedno miejsce-dwa hotele 

Bajka-55 dni - greckie wysepki Milos, Sifnos i ?  Znalezione obrazy dla zapytania: milos

Cienkibolek-37 dni - Wild, Wild West czyli na dzikim zachodzie Znalezione obrazy dla zapytania: kalifornia dziki zachod

Mrówka-27 dni - wyprawa na południe Norwegii a po drodze Legoland Znalezione obrazy dla zapytania: norwegia fiordy

NOWOŚĆ ! Dana- 20 dni - z córą do Barcelony, aby sprawdzić co tam słychać u Gaudiego  Zabytki w Barcelonie - Najważniejsze TOP 10 + Bilety i rezerwacje

NOWOŚĆ ! Nel -10 dni - weekend na Kaszubach  Szlaki Kajakowe – Kaszuby | Gokajak.com - BLOG

 Alamed- 10 dni - wesele na Podlasiu  img_5379 | Sale weselne Białystok, imprezy firmowe, wesele ...

Fragola- 4 dni - Litwa , Łotwa ,Estonia -w poszukiwaniu kulinarnych doznań  Historia litewskiego sera "Džiugas" z Telszii 

NOWOŚĆ ! TO JUŻ JUTRO ! - Wakacje w Polsce, a może gdzieś indziej  Życie podróż w nieznane obraz stock. Obraz złożonej z misja - 37765271

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 35 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

witam was w słoneczny , wtorkowy poranek Preved

Przejrzałam wczorajsze wpisy odliczankowe ... i ze zdzwieniem i smutkiem  znalazłam posty bynajmniej wcale nie o tematyce podrózniczej, ale polityczne !  Shok Przypominam więc ponownie wszystkim,że nasze forum jest miejscem gdzie dyskutujemy o podróżach i tematach z nimi związanych . Hyde Park i odliczankowy wątek  jest miejscem na lużniejsze pogaduszki ale bez wzajemnego obrażania się, politykowania etc zgodnie z forumowym Regulaminem  http://www.trip4cheap.pl/regulamin   Proszę was o jego przestrzeganie 

Dana, czy przylatujesz do Polski czy jedziesz autobusem ? daj koniecznie znac , jaki przebieg będzie miała podróż pod kątem nowych ,dynamicznie zmieniających sie przepisów

Megizak, piękna wycieczka.Czy ten zbiornik na pierwszym zdjęciu z  piękną turkusową wodą jest do kąpieli ? czy bardziej do podziwiania ? Złe wieści o tylu zarażonych w Zakopanym. Trzymaj się Megi z dala od tego choróbska Diablo Motocyklowa Albania mówisz ? brzmi ciekawie . Pamiętam twoją Czarnogórę !! cudo relacja

Asia, poducha tematyczna he he Good Idealnie odgadłaś zagadkę nr 2 - chodziło właśnie o Porto , więc dla ciebie ..testowanie Porto 

Darek taaaak, rozwiązaniem zagadki nr 1 to Avignon . Landszafcik dla ciebie . Trawka skoszona ? 

  Port Wine Tasting Experience in Porto - Klook US Awinion. Miasto, sylwetka, abstrakcyjny, multicolor, tło, avignon.

 Lamia, dotarłaś szczęśliwie na Thasos , wszystko ok ? 

Mabro, mnie też już bardzo świerzbi podeszwa i bym gdzieś chciała planować kolejne wyjazdy..na razie jednak tylko wypad weekendowy,ale i z tego sie cieszę.. Yahoo

 NOWOŚĆ ! Nel -10 dni - weekend na Kaszubach  Szlaki Kajakowe – Kaszuby | Gokajak.com - BLOG

Zagadkowy kącik "

1/ "smoki " ,  park narodowy, 2 wyspy

2/ bogate wybrzeze, wulkany,leniwce

Miłego wtorku wszystkim Preved

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 7 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

..."mix" z Glanteenassig Forest.

na parkingu bylismy zupełnie sami i tak nas "odurzyło",że zostaliśmy niemal pół godziny...

...ja upodobałem sobie "góre z kołnierzem" a Basia...wszystko ; )))

siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 29 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nikt nie zgadł gdzie byliśmy wczoraj? Poczekam jeszcze liczę, że Piea i Ala wiedzą.

Wrzucam jeszcze dwie fotki. To niedaleko Sokolca, w którym przebywamy.

Dzisiaj zwiedzaliśmy sztolnie Włodarza i obeszliśmy szlakiem górę. Pod koniec szlak był źle oznakowany i parę razy się zgubiliśmy i zaliczyliśmy  i kąpiele błotne, ale generalnie było super.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap