--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 57 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Po słownictwie jakim się posługują (wcale nie podsłuchuję głosy maja donośne), to umysły maja już wykoszone.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 3 godziny 48 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie środowo, dziś słoneczko po wczorajszej ulewie... Girl in love

Brawo Nel! przewodnik po Armenii i pyszna pinakolada jadą do Ciebie 

ale wciąż czeka jeszcze na rozwiązanie nr 2: mammutones, carzu marzu i nuragi ??? - ktoś wie? 

Andrew, ale tam pięknie u Ciebie w tej Dolnej Saksonii!przeuroczo! - bardzo przypomina Alzację, choć jest mniej kolorowo! 

Fragola, posiadanie ogródka czy samochodu nie ma nic wspólnego z naszymi decyzjami o wyjeździe; a sam ogród...? - tak jak pisze Asia - ...to nie wczasy- to wieczna harówka! Biggrin - żeby odpocząć, trzeba zostawić dom i ogród w diabły i wyjechać daleko.... jak już będzie można to tak właśnie zrobię ! Biggrin

a dzisiaj dla Was taka kawka... po prostu kawka.... 

Miłego dnia! 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 56 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry, 

Andrew odliczanka w twoim wydaniu , no super !!! wpadaj częściej Yes 3

Dolna Saksonia piękna , jakie śliczne te domki. Szczerze to chyba nigdy tam nie byłam. Czy to  miasteczko odwiedziełeś rowerowo ?  Proponuję,abys załozył wątek o Dolnej Saksonii i stopniowo pokazywał ją nam . Choćby po parę zdjęć z wypraw rowerowych Ssun-pedalek

To a propos dnia wszystkich kierunków, może kogoś wrzucić na odliczankę ? 

Fragola, ok, to wszystko jasne.. całkowicie rozumiem,że inni tak to mogą odbierać, takie dziwne czasy. Trzymam więc kciuki aby wyjazd się udał 

Asiu, zgadzam się, ogródek choćby najmniejszy to w dobie pandemii jest jak oaza na pustynii Pleasantry Trochę narzekam bo ziemia niestety wymaga non stop dużo pracy,ale też doceniam ,że ją mam. Uwielbiam spędzać tam spedzać choćby chwilę na herbatke czy kawkę z rodziną czy ze znajomymi..Podobno mieszkanie na parterze z malutkimi ogródkami, przedtem miały zawsze niższą cenę a teraz podobno sprzedają sie najlepiej..

Rewę przy Gdyni znam, byłam tam pare razy. Tam rzeczywiście jest zawsze mniej ludzi,choć blisko miasta. Nie jest jednak tak ładnie jak np w Krynicy, czy Juracie etc

Darek, ja się z deszczu bardzo cieszyłam, to dla przyrody było bardzo potrzebne. Szczególnie,że upały idą..

Piea, co nam dzisiaj zaserwujesz ? 

Znajdą się chętni na kolejne zagadki ? dziś tematyka kulinarna Emo pieczen wolowa

1/ słodkie , migdały/orzechy, miód

2/ pomidory, chłodnik, andaluzja

3/ kotlet, austria,panierka

miłej środy wszystkim Yahoo

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 57 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Piea, dziękuję za kawkę w pięknej scenerii, czereśnie z ogrodu? Bardzo smakowicie wyglądają..

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 12 godzin 18 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Ja chciałam tylko sprostować, że trawników to oni swoimi kosiarkami nawet nie dotknęli. Za to ulicę z kostką brukową kilka godzin kosili...

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Wiem, wiem, że posiadanie ogódka to harówka. Mam 3 mieszkania i nawet nie myślę o domu. Raczej o zakupie kolejnego na jak najwyższym piętrze. Mamy z kuzynkami odziedziczony dom i sobie stoi i niszczeje. A położenie przepiękne, nad rzeką.

Wśród znajomych są osoby, które mają duży dom, boją sie prowadzic samochód, owdowiały, dzieci wyfrunęły.

Wśród takich osob z domami i ogródkami przeważają takie, które jednak nie podróżowały w sezonie wakacyjnym. Ja podróżowałam.

Jadę za 3 dni do pólnocnych Włoch. Jeziora: Garda, Como, Maggiore. Monte Bianco (byłam , ale od strony francuskiej), miasteczka alpejskie, Cremona, Certosa di Pavia, z większych Turyn (byłam z 10 lat temu).

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Kojarzę to miasto w Dolnej Saksonii ale nie pamiętam nazwy.

Czernie wołają: zjedz nas! A kawa dostojnie się im przygląda.

Kawociastko z Żabki smakowało. Wedlowski muffin. Dzisiaj nie było czasu na kawkowanie. Może jutro...

Dom nad rzeką fajna sprawa. Woda relaksuje.

Fragola udanego zwiedzania.

Miłego dnia

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Dobry wieczor, 

Nawet jesli malo w tym rozsadku, jade... 

Sladami Wikingow - norweskie fiordy

7 sierpnia, piatek

Pozdrawiam wszystkich, do zobaczenia Biggrin 

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 2 godziny 27 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Cześć Dana, napisz coś więcej o tej wycieczce. Z jakiego biura, czy samolotem itp. Myślałam, że do Norwegii jeszcze nie można jeździć ale ja już za tymi zmianami w podróżowaniu nie nadążam Sad Przyznam, że mnie też ogromnie kusi jakiś chociaż krótki wyjazd ale zmieniam zdanie co chwilę... i już sama nie wiem co zrobić Sad Mam nadzieję, że zdasz relację z tego wyjazdu? Życzę powodzenia Good Give heart 2 i trochę zazdroszczę...Sad

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Wycieczka autokarowa z Rainbow, 7 dni Biggrin & _

Strony

Wyszukaj w trip4cheap