--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 6 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Asia-A :

Ala, trzeba marzyc, aby móc do czegoś dążyć. Na razie podróżujemy dalej tyko wirtualnie, ale może kiedyś uda się wycieczka na Filipiny. Trzymam kciuki za Bieszczady. Zabierz koniecznie czapkę bo może być zimno. Biggrin . Szal też się pewnie przyda. Ja w tej chwili nie mam gotowej czapki w preferowanych przez Ciebie kolorach. Później wyślę ci link do zdjęć moich gotowych prac  może podpowiesz fason,  to coś spróbuję zrobić, oczywiście tak niezobowiązująco.

Asiu, bardzo dziekuję za zdjecia czapek, szybko przejrzałam ale zastanowie sie jak wrócę, ok ?

Dobrze,że mi przypomniałaś o czapce, to bardzo Okdobry pomysł 

Trochę sie boję czy nie wprowadzą jakiś obostrzeń i czy pomimo takiej sobie pogody uda nam sie tam pojechać ?

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 15 października 2020

CZWARTEK

znak zodiaku: WAGA

Imieniny obchodzą:

 JadwigaTeresa 

„Kiepski gospodarz, co po Jadwidze do pola siać idzie”

Uśmiechnij się i będzie lepiej. | Life, Movie posters, Poster

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...

  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 289 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Mrówka - 93 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl 

NOWOŚĆ ! Bajka - 73 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń

NOWOŚĆ ! Agata - 2 dni -Wrocław - śladami krasnali     ILE TAK NAPRADĘ JEST WROCŁAWSKICH KRASNALI? symbole polskich miast cz. 3

Alamed - 2 dni - Bieszczady jesienią   

 

 Miłego dnia! - KARTKI.pl

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

Jak sie macie w czwarteczek ? pogoda wciąż nie napawa optymizmem ,ale po weekendzie ma do nas przybyć  słońce Smile

Radek, zazdroszcze ci tego słoneczka ..takie odpłynięcie to ja chętnie. 

Alamed, obostrzenia  coraz większe. W Wwie mówi się ,że czerwona strefa na Mazowszu to już tylko kwestia dni i to tych najbliższych.. Trzymam kciuki za twoje Bieszczady. Rouzmiem, że hotelik macie jakis fajny wypasik ? taki prezent to ja rozumiem.. wtedy i pogoda nie straszna, szczególnie ,że ma byc romantycznie z mężem Wacko

Asia, no właśnie marzenia są nasze i nie podlegają żadnym obostrzeniom i ograniczeniom..To gdzie byś się teraz wybrała ?

Ja wczoraj wybrałam sie do Miau Cafe- to jedna chyba z dwóch knajpek w Wwie z kotkami. Byłam juz tam kilka razy a teraz mają nowe malutkie kicie więc musiałam je obejrzeć. Miejsce cieszy się powodzeniem, musiałam czekac pół godziny na stoli. Kotki super !! Fajnie,że niektóre kotki w ten sposób znajdują nowy dom..

Zagadki dziś związane ze środkami transportu 

1/ rejs, feluka, rzeka

2/ dolmusz, kraj, min 4 pasażerów 

3/ kosmos, załoga, pierwszy statek

Miłego czwartku , osłodzonego kawką od Pieii ( mam nadzieję ) Ssun-Flower4You

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 3 godziny temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

hi..hi.. Nel dzięki za "omański drobiazg" , ale strach to nosić! Biggrin ; pamiętam te ich naszyjniczki do pępka ważace parę kilo !!! ha ha...! , ja zresztą nie jestem fanką błyskotek Blum

zostawiam kawusię na słodki początek dnia (choć ja szczerze mówiąc tych mlecznych nie słodzę....; dosładzam tylko te "czarne szatany " jesli już mnie najdzie, ale jak wiecie ja jestem fanką kaw mlecznych , więc czarne i espresso zostawiam dla Małża, który takie lubi (diabeł jeden Biggrin )

smacznej kawki i miłego dnia! 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 47 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea duża bużka za kawencję Air kiss

Ja mam kawowo podobnie , piję tylko te mleczne a nawet  mocno mleczne ( aby kawy było jak najmniej he he )  a najlepiej jeszcze z jakimś syropem. Mam ich w domu całą kolekcję . Ostatnio mój ulubiony smak  to piernikowy,ale tego akurat w domu nie mam więc tylko wyjściowo.. Za to tych czarnych , mocnych kaw nie pijam w ogóle. Za to mój mąż tylko takie No i koniecznie kawka musi być ładnie podana, w papierowym kubku mi nie smakuje..

Ok kawka wypita , to teraz  ja mam do was ważne pytanie ...czekam na odpowiedzi Crazy

Obraz może zawierać: na zewnątrz, tekst „Kuźwa! Ja się się grzecznie pytam: Komu to lato przeszkadzało?!! RE”

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 3 godziny temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

mnie tam lato nie przeszkadzało Biggrin mogłoby sobie dalej trwać...,, choć upał momentami dawał nam w kość... - to teraz za nim nawet tesknię... Heat 

co do kaw- to powiem Ci, że w moim gronie znajomych - sporo jest takich przypadków, że Panie pijają zwykle białe kawki z mleczkiem, a Panowie te czarne szatany Crazy ( no ja nie wiem, że też te chłopy lubią się katować takimi mocnymi, gorzkimi diabłami! Crazy ; (a poza moim Małżem, obydwaj moi synowie też pijają czarne ! Wacko 2  , no coś musi być na rzeczy...???); 

ja mleko w zasadzie pijam tylko i wyłacznie w kawkach Biggrin , bo poza nimi mleka nie używam w ogóle! mam chyba jakiś uraz z dzieciństwa, gdzie katowano mnie zupkami mlecznymi na śniadanko przez lata...  Mda ;  do dziś pamiętam te wszystkie kaszki manne na mleku, te lane kluchy, zacierki, ryż, a fuj! , brr....  aż mnie zamdliło na samo wspomnienie...  Tease

Piea

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Witam jesienne, śnieg już w Zakopanem stopniał, ale w górach jest zimowo. 

   

  

megi zakopane

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 14 godzin 40 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...megizak,świetne "trójkolorowe" foty !!! : )

a,i "ryba" dla Ciebie,za..."wypuszczaniowe zamysły" ; )

...siemanko czwartkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

W temacie kawowym. Ja pijam wyłącznie czarne, mocne, ale raz dziennie, rano, kiedy jestem w trybie praca-dom.

Do Azji to nawet zabieram swoją kawę, bo na azjatyckiej prowincji z kawą jest problem, a w niektórych hotelach jest tylko rozpuszczalna. Na wyjazdach jedzenie w ciągu dnia powoduje u mnie sennośc zatem musi być espresso po obiedzie, takie jak smoła. U nas w domu w ogóle nie kupuje się mleka zatem kiedy czasem najdzie nas na naleśniki bywa problem. Prawie miesiac temu wróciłam do dawnego zwyczaju: jedzenia na śniadanie pieczywa z miodem. Widzę,że organizm już wdrożył program i się domaga rano. Z kaw z dodatkiem mleka akceptowalny jest flat white.

Jesień to zawsze u mnie czas intensywnej pracy, zatem nie ubolewam, że w najblizszym czasie nie będę mogła wyjechać, ale w styczniu, lutym chciałabym.

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

wow ssstu co to za ryba, czy to zdjęcie w Twoim wykonaniu?

megi zakopane

Strony

Wyszukaj w trip4cheap