--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 6 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Piea jesienne kolaże cudne Girl pinkglassesf

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 28 października 202

ŚRODA

znak zodiaku: WAGA

Imieniny obchodzą:

SZYMON, TADEUSZ

 „Jaki październik, taki marzec, doznał tego niejeden starzec”

 

Do wymarzonych wakacji Pleasantryblisko, coraz bliżej...

  

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 276 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 NOWOŚĆ !- Radek- 198 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Muritiusie  

Mrówka - 80 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl 

 Bajka - 60 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń

 8 Weekend Obrazki, zdjęcia na facebook - ObrazkiOnline 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

hm.. dla mnie chyba nie taki dobry, bo problem z moim kompem wciąz trwa.. Niestety nie naprawił się sam w nocy he he Help po wielu pustych próbach w końcu udało mi się zalogować na tripka, ale mam z tym coraz wiekszy problem

Dzis mamy dzień odpoczynku dla skołatanych nerwów.. mam nadzieję, że wam się uda , mi chyba jednak nie 

Piea dzis poproszę chyba o pdowójną kawkę i pyszne ciasteczko, tak wiesz ...na pocieszenie Ssun-coffee

Porcja nowych zagadek:

1/ wyspa, Afrodyta, M. Sródziemne

2/ półwysep, but,Europa

3/ dworek, treny, Kochanowski

Udanego dnia Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 17 godzin 38 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

1. Cypr

2.Włochy

3. Czarnolas?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 4 godziny 29 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Hejka, Witajcie w środku tygodnia! 

Nel, oj tak....te komputery.....  ja znam ten ból... u mnie też bardzo często szwankuje! nie tyle sam komp, bo z tym jest wszystko ok, ale internet! ( to jest niestety problem chyba wszystkich mieszkających poza obszarem "dobrego zasięgu"! Wacko 2 )  i o ile z telefonem nie ma u nas zasiegowego problemu, to z internetem niestety nie jest juz tak rózowo! wystarczy jakaś burza, duże wiatry i zaczyna się padaczka! ( my mamy sieć radiową z nadajnika, a to nie jest najlepsze rozwiązanie) no ale póki co... jakoś hula!

Asia, dynie obradzają mi co roku! zawsze wiosną sadziliśmy pestki, a w tym roku nie! Biggrin , ale cholery same urosły! Biggrin - widocznie gdzieś w ziemi zostały jakies pestki z tych małych nie zbieranych dyniek.... , a że zima była jaka była- bez mrozów, to się samo odrodziło! Preved 

My też bardzo lubimy dynie! ja zupki dyniowe wszelakie , a małż woli placuszki dyniowe i zapiekanki z tąże Yes 3

Asia w te pędy juz rozwaliła dzisiejsze zagadki.... i to wszystkie trzy! Ssun-Flower4You  i dla mnie nie były trudne, bo... wszędzie tam byłam! Preved

Mam  dzis pytanko-zagadkę: Windows codziennie raczy nas na ekranie nowym, cudnym zdjęciem jakiegoś widoczku (szkoda, że nie podają gdzieś w rogu nazwy miejsca? ) , i dzisiaj mam na wygaszaczu takie coś! mam wrażenie, że znam...., że byłam....widziałam....ale jak tak do końca się przyjżę, to jednak stwierdzam, że chyba nie widziałam! podobne to do Dubrovnika, ale klimatem bardziej jednak przypomina coś w stronę  środkowego śródziemia...? 

jak myslicie ? co to jest? /gdzie to dokładnie jest? 

zostawiam Wam dziś dużą kawkę i łakocie dla Nel na poprawę humoru! Preved ; niestety nie mam  dziś żadnego ciasta...., ale znalazłam w szafce mojego Małża-łasucha jakieś "ukryte przekąski" Biggrin

Miłego Dnia! 

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 17 godzin 38 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Piea w zdjęcie można „kliknąć” i wtedy pokazuje się opis. Twój ogród to prawdziwie „zaczarowany” ogród, samo rośnie. Ja tak nie mam… Sad

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 4 godziny 29 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Asia-A :

Piea w zdjęcie można „kliknąć” i wtedy pokazuje się opis. Twój ogród to prawdziwie „zaczarowany” ogród, samo rośnie. Ja tak nie mam… Sad

Asia, nic mi się nie pokazuje... klikam i ... od razu mam swój pulpit! Shok

( nie nie.... u mnie samo to tylko zielsko rosnie! Biggrin a te dynie, to jak napisałam- z zeszłorocznych pestek, które sie gdzieś w ziemi przechowały bo nie zmarzły.... no i mam! Biggrin ; bedą zupki i placuszki i Halloween! !!! Girl dance 

(Nel , poprosimy o jakąś "dyniogłową" emotkę!, pleeeaseeee ) 

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 17 godzin 38 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Piea, u Ciebie grzybki też same rosną Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 1 dzień 7 godzin temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko środowe Wszystkim !!! : )

wczoraj miałem zamiar powędkować "ze trzy godziny" a byłem...może dwadzieścia minut : (

..."nadaktywność" szczupaków zmusiła mnie do zaprzestania łowienia : ((

nie byłem przygotowany sprzętowo na ten gatunek ryb i dłuzsze łowienie było "kuszeniem losu"

...prędzej czy później ryba mogła zerwać sie z przynentą co często kończy się "śmiercią w męczarniach" : (((

fotki tak "na szybko" bo ryby były wymęczone : ((((

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 12 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

W Windowsie czasem faktycznie da się kliknąć i zobaczyć opis zdjęcia, ale nie każde to zapewnia, niestety

A mimo wszystko, mimo tych cegieł to na Dubrovnik mi nie wygląda

Strony

Wyszukaj w trip4cheap