--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33574 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 3 dni temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Piea, jesteś niesamowita, ja też mam z trzy zapachy, ale jestem jakaś staroświecka, bo oprócz nowych zapachów ciągle wracam do starego. 

Nelciu bylam dzisiaj u lekarza, więc jest ok. Ale jeszcze czekam na kolejne wyniki z badań. W końcu będę mogła wypuścić się gdzieś wyżej w górki. Biggrin

megi zakopane

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Piea, może nawet więcej. Po prostu tak jak pisałam perfumy to jedna z moich pasji.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 2 minuty 40 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 17 listopada 2020

WTOREK

znak zodiaku: SKORPION

Imieniny obchodzą:

 GrzegorzHugoSalomea

„Od świętej Salomei zima jest w nadziei”

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 256 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ ! Bajka - 180 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

Radek- 178 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Mrówka - 60 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

Bajka - 41 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

 

 miłego jesiennego dnia <3 na Grafika - Zszywka.pl

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 2 minuty 40 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

ale pieknie dziś słonko daje od rana Yahoo tak to ja lubię

Asiu, dziwna historia i dziwni właściciela tego kotka Shok którego twój mąż zdjął. U nas w domu zwierzaki czy pieski czy kotki ( teraz juz tylko kotki) są bardzo kochane i traktowane jak członkowie rodziny 

Megi trzymam kciuki za powrót do  pełnej formy Yes 3 Pewnie cie bardzo ciagnie do wspinaczki, jak taka piekna pogoda. Już niedługo, jeszcze troche cierpliwości 

A propos zdrowia .. to mam coś dla was Wacko Które z nawyków u was dominują a z którymi słabiej ?

Z Radkowych zagadek to kojarzę nr 1 bo osobiście widziałam. To piękny , olbrzymi park Retiro w sercu Madrytu. Zamek nr 4 troche podobny do zamku w Neapolu ,ale ..tak nie do konca więc nie jestem pewna..Zdjęcie nr 3 to może byc Islandia, Norwegia ..

W oczekiwaniu na pyszna kawke życze wam miłego dzionka kochani Yahoo

No trip no life

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Asia-A :

Fragola daj znać jak smakowały rybki, czy było warto. I jakie serki zamówiłaś.

Serów nie zamówiłam, prawdę mówiac liczyłam na Was trochę.

Karpie były pozbawione ości. Cena po moim zamówieniu skoczyła o 100%. Ja kupiłam za bezcen.  Dobre, ale ja z rzeczno-stawowych ryb najbardziej lubię sandacze.

Z innych bardzo NIE lubię łososia. W ogóle to ryby i owoce morza staram się jeść na wyjazdach. Mieszkam na południu Polski i dostęp do świeżych dobrych ryb jest w zasadzie żaden.

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 1 dzień temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Fragola, czyli załapałaś się na jakąś cenę promocyjną . Dostarczają tylko lokalnie?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Asia-A :

Fragola, czyli załapałaś się na jakąś cenę promocyjną . Dostarczają tylko lokalnie?

Pewnie tak. I podnieśli też minimalną kwotę zamówienia przy dostawie gratis.

Mimo uwielbienia dla podróżowania dalekiego uwielbiam lokalność, regionalność.

Tak, te dostawy raczej lokalnie, ale chyba jest opcja wysyłki dalej z tym, że to kosztuje sporo.

Dla mnie bez sensu nie tylko ze względu na koszty, ale i ekologię. Myślę, że w swojej okolicy też możesz poszukać podobnego producenta.

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 21 godzin 27 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

co do "fotozagadek" to wiedziałem że Madryt,fotka Nr.1 nie sprawi Wam kłopotu ; )

na fotce Nr.2 widoczek z okolicy Sorrento na zatokę Neapolitańską 

Nr4. hmmm,myslałem że jest więcej "fanów Hiszpanii" na naszym forum !??? na zdjęciu fragment Zamku Peniscola w pobliżu Valencji...

i fotka Nr.3,nie mogłem sobie odmówić ; ))) to zdjęcia "zza płotu" czyli irlandzka Connemara...

na chwilke wrócę do "zapachowego tematu" ; ) Oboje z Basia nie przepadamy za perfumami "na styl tradycyjny". Czyli u niej odpadają "chanelowa piątka","Dior,owy Jadore" itp.

"Na codziennie" Basia używa (zależnie od ciucha i pogody : ) "Scandal"-JPG, "Olympea"-PR oraz "Black Opium"-YSL

a wieczorkowo "Bad Girl"-CH oraz "Decadence"-MJ

a ja "do roboty zażywam", "Code"-armaniego lub "Guilty"-gucciego ; ) Zaś "na wyjście,niezmiennie,od lat..."Fahrenheit"-od Diora...

nie przepadamy za pachnidełkami stworzonymi przez idoli muzycznych,sportowców itp...

a teraz "coś zagadkowego" ; ) podpowiedź: wszystkie lokacje są europejskie,przynajmniej administracyjnie ; )))

prosze podac jedynie kraj (region) którego dotyczy fotka !!!

1.

2.

3.

4.

5.

...miłego odgadywania : )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 2 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Dobry wieczór Smile

Dobrze, że z rozpędu nie odpowiedziałam na poprzednią zagadkę nr 3...bo mi wyglądała na "mój" Lake District... a jednak nie Smile

Teraz natomiast znam 2 prawidłowe odpowiedzi, myślę:

Nr 2 bez wątpienia Dubrownik. Byłam, widziałam. Charakterystyczne miejsca na fotografiach - Góra Srd, mury obronne, na których niemal wyzionęłam ducha, bo podczas mojego pobytu tam było +46 stopni Blum 3

Zagadka 3, to katedra w Timisoarze w Rumunii. Nie byłam tam, ale  mieszkając w Anglii nie sposób nie mieć rumuńskich znajomych, którzy chętnie rozmawiają o podróżach i zachwalają swój kraj Smile

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 2 minuty 15 sekund temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

fragola :

Asia-A :

Fragola, czyli załapałaś się na jakąś cenę promocyjną . Dostarczają tylko lokalnie?

Pewnie tak. I podnieśli też minimalną kwotę zamówienia przy dostawie gratis.

Mimo uwielbienia dla podróżowania dalekiego uwielbiam lokalność, regionalność.

Tak, te dostawy raczej lokalnie, ale chyba jest opcja wysyłki dalej z tym, że to kosztuje sporo.

Dla mnie bez sensu nie tylko ze względu na koszty, ale i ekologię. Myślę, że w swojej okolicy też możesz poszukać podobnego producenta.

Kiedyś mi sie zdarzyło zamówic jakies sery z Mazur p/ stronkę internetową, ale .... koszt z dostawą wyszedł b. drogo, a sery jak sery... dobre, ale d.... nie urywały, zeby je aż zamawiać z poza regionu. Fragola, ja tylko dopiszę od siebie, że oprócz uwielbienia dla podrózowania dalekiego ja również z takim samym "uwielbieniem"  uwielbiam też wszelkie podróżowanie bliższe Biggrin  ; dla mnie odległość nie ma aż takiego znaczenia w wielbieniu podróżowania... Yes a teraz to bym wybyła już dosłownie "gdziekolwiek bądź" aby tylko gdzieś wyjechać....., bo bardzo już tęsknię....  Tender

Piea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap