--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33599 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 19 listopada 2020

CZWARTEK

znak zodiaku: SKORPION

Imieniny obchodzą:

 ElżbietaSeweryn

„Zjawia to Elżbieta święta, czy ta zima będzie cięta”

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 254 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ ! Bajka - 178 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

Radek- 176 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Mrówka - 58 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

Bajka - 39 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

 

Miłego dnia - iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 20 godzin 44 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Byłam , widziałam  Nr 2   noszą na Bali  zdjęcia moje  opis z neta:

Udang  - tradycyjne, męskie nakrycie głowy w  formie chustki/przepaski z charakterystycznym rogiem na przedzie. Słowo udang  oznacza „krewetkę” i rzeczywiście przepaska przypomina ją nieco swoim kształtem. Udang jest noszone przez mieszkańców Bali (Indonezja) w trakcie ceremonii religijnych celem ochrony głowy, w której mieści się moc mężczyzny. Na drugim zdjęciu nasz przewodnik Oka.

Jak widać na zdjęciach mężczyźni noszą nakrycie glowy nie tylko w święta.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

czwartek juz nas wita  a weekend i lenistwo coraz bliżej Wacko

Najnowsze newsy od waszej pogodynki Wacko  - dziś ostani ciepły dzionek a do tego ma być słoneczny . Od jutra niestety ochłodzenie. Warto więc wybrać się na Ssun-pedalek albo fajny , jesienny spacerek

Wszystkim dzisiejszym solenizantkom ( przypomne, to  ELŻBIETA) życze mmnóstwo zdrówka  , to przecież teraz najważniejsze. Kwiatek dla was Sun- 5Prezent Elka , powiedz czy ty obchodzisz dzis imieniny ? to twój dzień ? 

Kto nie zdążył w domu czegos przegryżć przed wyjściem to zapraszam na slodkie i wesołe śniadanko. Do wyboru i koloru, smacznego.

Pomysłowe i pyszne śniadania!: Wesoły omlet Wakacyjne śniadanie dla dziecka - Słodko Słodka Wesołe śniadanie dla dziecka - Dom gotowy na wszystko! 

 Alamed, pochwal się więcej o swoich lodowatych wyczynach morsie Sun-smilie water  027 brrrr ...aż mi sie zimno robi nna samą myśl he he 

Piea, czekamy na pyszną Ssun-coffee  albo Ssun-tea ,co nas postawi na nogi po śniadanku

Pięknego czwartku wszystkim forumowiczom

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 12 godzin 54 minuty temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witanko czwartkowe Preved , ale cudne słoneczko dziś za oknem! Ssun-Flower4You  szkoda, że idą te chłody.....!  Snow-flake-smiley-emoticon-animation

Nel, to ja poproszę tego uśmiechniętego  naleśniczka z malinami , mniam Tender

Alamed, Ty morsie jeden! - naprawdę podziwiam "takich twardzieli"  i "twardzielki" !!! Good ; mój młodszy syn też morsuje.... i jak mi pokazuje czasami jakieś fotki ..... Shok to ja od samego patrzenia juz mam katar! Shout 

Zostawiam kawki: i czarną i z mleczkiem, którą wolicie? częstujcie się!  Preved

Miłego słonecznego! Ssun-Flower4You

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 20 godzin 44 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Piea, biorę, czarną, piękna i kwiecista filiżanka sprawia, że dzień widzi się w jaśniejszych barwach .

A dziś we Wrocławiu jest słonko!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Chwilo trwaj !! co za cudna pogoda dzisiaj Yahoo może jakąą petycję napiszemy tam na górę, aby ta pęikna aura jeszcze została z nami cchociaż ze 2 tygodnie..

Hej kociarze, czy strzyżennie waszych pociech już zaliczone ? podrzucam inspiracje jak by cos  Sarcastic

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 20 listopada 2020

PIĄTEK

znak zodiaku: SKORPION

Imieniny obchodzą:

FeliksRafał  

„Jeśli kret w listopadzie jeszcze późno ryje, na Nowy Rok komar wpadnie w bryję”

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 253 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ ! Bajka - 177 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

Radek- 175 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Mrówka - 57 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

Bajka - 38 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

 

Miłego dnia - iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

Zimno ,ale chociaż słonecznie . U mnie z rana tylko ...2 C  i tylko parę więcej ma być w ciagu dnia . Jutro jeszcze mniej .Idzie zima czy co ? Snow-flake-smiley-emoticon-animation

Na pocieszenie dziś piątek i tylko krótkie godziny nas dzielą od wyczekiwanego weekendu .

Za to wczoraj był przepiękny, ciepły dzień. Udało mi sie wyskoczyć na krótki spacer i skorzystać z ostatnich godzin ciepła.Było wspaniale, tylko szkoda ,że tak krótko..Miałam prawie wrażenie, że to już wiosna 

Kto zgadnie gdzie byłam ? Wizard

Duzo uśmiechu wam życzę na cały dzionek 

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 4 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Nel, może spacerowałaś w Parku Wilanowskim ?

Zrobiłaś fajny kolaż, nie googlowy Smile

Piea, niektórzy ludzie tak mają,że albo coś im sie podoba albo nie Smile

To już mój czwarty sezon morsowy i bardzo chciałabym aby sypnęło śniegiem i przymroziło trochę Snow-flake-smiley-emoticon-animation

Wtedy takie morsowanie ma inny urok, dadam wam kolaż z mojego pierwszego morsowania 

ostatnio znudziło nam sie tylko stanie w wodzie i zaczęliśmy pływanie Sun-smilie water  027

ja nie zanużam głowy ale niektórzy nurkują Ok

Miłego wekendu wszystkim życzę Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 5 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Alamed podziwiam szacunek.... Ja kiedyś chodziłam na kriokomore, ciekawe czy podobne odczucia....

Nelu to super ze wczoraj taka pogoda, u nas słońce było tylko z 2 h ale było odczuwalnie bardzo brrr bo wiatr zimny mocno wiał, dziś tak samo tylko temperatura jeszcze ze 3 st mniej i rano było 1 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap