--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33602 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 9 godzin 36 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...taaa, już miałem zapodać dwie fotki jako podpowiedź do ostatniego zdjęcia z fotozagadki ale...

parafrazując filmowego klasyka" "na Piea,mozna stawiać i pieniądze wziąć !!!"

...prawidłowo rozpoznała Nową Zelandię a konkretnie "Milford Road" (State Highway 94)

no to czas na przejażdżkę...nie mogłem sie zdecydować na kolor samochodu więc Ty wybieraj ; )

lub

...co do "odwiedzin na forum" to staram sie być codziennie ale da się zauważyć "spadek liczebności" forumowiczów. Nie jesteśmy w tym odosobnieni. Wiele z forów które odwiedzam (przeróżne branże !!!) praktycznie "umiera"...Cóż,takie czasy : (

...a my dziś,korzystajac z superowskiej pogody,wybyliśmy nad "irlandzka Solinę".To zbiornik Blessington na rzece Liffey. Wzdłuż wschodniego wybrzeża jezioro "opiera się" o Góry Wicklow.

...siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 6 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Ja też staram się codziennie zaglądać na forum.

Nie zawsze komentuję ale czytam i oglądam prawie wszystko Mail 1

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 tydzień temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Ja też w miarę jak czas dopisze, to piszę, czytam i komentuję. 

Nelciu a nie myślałaś żeby to forum jakos połączyć z Facebookiem? 

megi zakopane

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 29 minut 23 sekundy temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel, ja też codziennie zaglądam na tripka ale niestety tylko zaglądam bo ostatnio na dłuższe czytanie i pisanie nie znajduję czasu Sad Ciągle mam nadzieję, że uda mi się powrócić do forumowej aktywności Yes 3

Pozdrawiam wszystkich wieczorowo Give heart 2

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Nel :

 Martwi mnie ostatnio bardzo słaby ruch na forum Sad Mało ludzi zagląda ,nieraz jestem na tripku zupelnie sama i piszę chyba sama do siebie. Bardzo mało jest komentarzy, wpisów . Relacji to już w ogóle jak na lekarstwo.. ale i one nie wzbudzają za bardzo zainteresowania...Zastanówmy sie pls czy chcemy wspólnie dalej kontynuować nasze wirtualne podróżowanie, picie codziennej kawki etc . 

Na zewnątrz słońca nie ma ale tak na przekor zyczę wam niedzieli pełnej słónca i uśmiechu Smile

Niestety mam podobne wrażnie, że nawet jak się tutaj coś pisze, to spotyka się to z małym zainteresowaniem. Sad

Oczywiście jest stała grupa bywalców ( kocham Was)...ale ogólnie wysiłek jaki się wkłada w napisanie relacji nie nieadekwatny do reakcji ogółu  Sad

Przykładem może być moja naprawiona relacja z Białej Pustyni... kiedyś przeczytana przez tysiące ludzi ( na wakacje.pl był licznik wejść)...tutaj, po naprawieniu przeczytana przez jedną osobę. Dzięki Radek <3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 23 listopada 2020

PONIEDZIAŁEK

znak zodiaku: SKORPION

Imieniny obchodzą:

 AdelaFelicytaKlemens

„Listopad ciecze, marzec nie podpiecze”

30+ Best Na Nowy Tydzień images in 2020 | dzień dobry, cytaty na dzień  dobry, cytaty rodzinne

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 250 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ ! Bajka - 174 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

Radek- 172 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Mrówka - 54 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

Bajka - 35 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

 

Miłego dnia - iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Przed nami juz ostatni tydzien listopada....za chwile grudzień .  Wiecie ,że do końca roku zostało juz tylko 38 dni ?

Dziś trochę cieplej, aż 6 C, ale prognoza pokazuje ,że w sobotę może być śnieg. Ciekawe czy się sprawdzi ? w Wwie już chyba od ładnych kilku lat nie było opadów Snow-flake-smiley-emoticon-animation w listopadzie . Ja nawet jeszcze opon nie zmieniłam

Co porabialiście w weekend ? odpoczywaliscie , a może ktoś był na fajnym spacerze ? Radek  piękny obrazek, u ciebie chyba pogoda w miare ok ?

Ja niewiele wychodziłam z domu ,aura mnie jakoś nie zachęcała.Przegladałam trochę neta pod kątem zakupów a w zasadzie Prezent świątecznych. Najchętniej w ramach prezentu wykupiłabym jakąś rodzinną wycieczkę, bo wszyscy byliby zachwyceni . Who nas jednak straszy ,że w stycznie w Europie będzie trzecia fala więc ryzykować nie będę..Szukam więc inspiracji na oryginalne prezenty

Piea ale piękne autko dostałaś Good teraz bedziesz śmigać do Wwy w 5 minut , chociaż nie - jazdą takim cudeńkiem to trzeba się delektować każdą chwilą

Czy widzieliście filmik promujący Polskę , nagrany przez jednego z amerykańskick aktorów. Warto spojrzeć a i sama idea fajna

Hollywoodzki aktor nagrał film promujący Polskę. Nagranie podbija sieć - Radio ZET

Mimo szarzyzny za oknem życzę wam udanego i wesołego  poniedziałku Ssun-Flower4You

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kontynuując temat "zanikającego " tripka...

Wczoraj w wątku odliczankowym celowo zrobiłam parę byków , jeden mało widoczny , drugi raczej ciężko nie zauważyć.... przeszło bez echa

Tak, niestety jest nas coraz mniej Bad została doslownie garstka aktywnych forumowiczów , trochę mało aktywnych osób i  kilku czytelników . 

Jesli kochani chcemy  przetrwać ( mi na tym bardzo zalezy ) to trzeba wpłynąć na zmianę tego co sie tu u nas dzieje, bo na oko widać ,że nie jest dobrze..  Jeśli jednak każdy dołoży swoją cegiełkę, to może się uda ,abyśmy nadal tworzyli forumową rodzinkę.

Zacznę więc od nielicznej grupy wiernych ale przez ostatni miesiąc tylko i wyłącznie czytelników. Jedni czytają codziennie, inni wpadają raz na tydzień czy na miesiąc .. Elka,Aga 74,Sigma,Lamia, nata 50, Umilka, Świerszczyk, clean 76,Dominik, kasiakrotoszyn, Roma ,tetrus,Basia 35,Sylka. Mam do was prośbę o włączenie się do aktywnego działania na forum. Nie musza to być od razu relacje ,ale pokażcie swoimi komentarzami, wpisami ,że tak jesteście z nami, że czytacie wątek odliczankowy czy relacje.. dacie radę?

Gorący "Apel" do aktywnych ale ostatnio mniej albo znacznie mniej aktywnych podróżników ... Jorguś, Cienkibolek, Trina, Mabro,Perejra,Żelek, Mrówka,Margerytka,Gienek,Asisko,Agata. Czy jesteście w stanie bardziej sie udzielać na forum ? wiem nie ma nowych podrózy do opisywania,ale z pewnością w szuflandii macie wyjazdy , których na forum jescze nie ma. Jeśli nie macie czasu, siły , ochoty na  relacje , to udzielajcie sie pls na innych wątkach. Nie chodzi o długa pisaninę, wystarczy np wstawic nowa zagadkę, zaprosić na kawę czy napisać ,że dana relacja się podoba czy nie ..

Mocno  mi niezręcznie pisać te apele , bo to takie wywoływanie do działania "na siłe"  ale coż, próbuję..

Megi, tak  myśłałam i mysle o FB ... Mam jednak obawy ,że wtedy założona grupa na FB zupełnie zastąpi forum w necie . Co myślicie ?

 

 

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 9 godzin 36 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...wedle moich obserwcji internet nieustannie ewoluuje. Pojawiają się nowe trendy,nowe możliwośći. Przez czas bytności na "tripku" zaobserwowałem że użytkowników mozna podzielić na tych którzy chcą "dać coś od siebie" oraz skorzystać z możliwości poznania relacji innych oraz na zwyczajnych "lansjerów" ; ) Było wśród nas wielu wykorzystujących forum jedynie do przyciągnięcia potencjalnych ogladaczy swoich blogów. Łatwo ich poznać po niezbyt częstych odwiedzinach,relacjach gdzie na fotkach "wiecej ciała niż okolicy " i zawsze wytłuszczonym adresie osobistego bloga. Na marginesie odwiedziłem parokrotnie te strony i powiem Wam ,że "umierają smiercią naturalną". Wpisy bardzo często kończą sie na relacjach sprzed dwóch,trzech lat...

Jesli tacy ludzie przestali odwiedzać nasze forum to...żadna strata. Chcieli najnormalniej wykorzystać "tripkowiczów" do swoich celów.

Jest z pewnościa grupa "uśpionych" którzy zapodadzą swe nowe relacje jeśli tylko uda się im gdzieś pojechać. Czas "na wyjazdy" jaki jest każdy wie ; )

Facebook zamiast forum...Powiem tak,"facebook" to dziś dla wielu anachronizm. Wykorzystuje się go jedynie do zapodania fotki,jakiegoś żartu,przekazu na "mesendżerze" typu-"jutro impra u Wojtka" ; )

Na chwile obecną "rządzi instagram" a sekundują mu "tik tok" i temu podobne aplikacje.Dlatego uważam ,ze przenosiny "na fejsa" całkowicie położą tripka...

"Te wywody" to oczywiście mój punkt widzenia z którym nie wszyscy musza sie zgodzić ; )

...siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

p.s. fotka z wczorajszej wycieczki w okolice miasteczka Blessington. To zamek o "dziwnej nazwie"...Threecastles Castle !!! ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 13 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie poniedziałkowo, 

u mnie trwa "gorący czas" w pracy, więc niestety chwilowo bedę miała dla Was coraz mniej czasu.... co nie oznacza, że w ogóle Yes 3

mam właśnie przerwę na lunczyk, więc wpadłam na chwilkę...

co do FB -owych pomysłów,  nie mam na to żadnego wpływu i co zarządzi nasza Szanowna Administracja - to tak będzie, ale jakoś nie wróżę niczego dobrego przez połaczenie portalu z FB ; 

nie chodzi nawet o to, że osobiście jestem mało "społecznościowa" (mam wprawdzie konto na FB (założone lata temu w celu "podglądania" wpisów własnych dzieciaków, jak byli jeszcze "dzieciakami" hi..hi..) ale generalnie się tam "nie udzielam", (poza wstawianiem fotek, o które proszą znajomi), a na Instagramie to nawet nie mam konta i mieć go nie będę, bo mnie to zupełnie jakoś nie interesuje; ale taka fb-owa forma wydaje mi się mało trafiona (co pokazuje np. przykład Obiezyświata) - to taka "powolna smierć" i jeśli przybrałoby to podobną formę na FB, to chyba sporo osób ( z naszej i tak niewielkiej garstki) by odpadło.....? ale może przybyli nowi...?  

trudno przewidzieć przyszłość...? , ja jestem tu dopóki trwa w takiej postaci jak obecnie.... a na FB raczej stałabym się  nieaktywna Unknw ; dla mnie portal straciłby ten swój "klimat" i stałby sie kolejną odsłoną wśród milionów fb-stron! 

( Radek, padłam z Twojego stwierdzenia o "wyższości ciała nad okolicą" Biggrin ale masz całkowitą słuszność....., nie bedę jednak komentować tych lansów... Man in love , no i przyu okazji dzięki za autko! qrde balance.... nie wiadomo jak w to cudo wsiąść, żeby czegos nie popsuć! Pleasantry 

Miłego popołudnia! Ssun-Flower4You

Piea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap