--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33589 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Dzień dobry wszystkim,

wywołana "do tablicy" przez Nel potwierdzam, że zaglądam tutaj prawie codziennie, ale na sekundkę. Pomiedzy jednym a drugim łykiem kawy lub w oczekiwaniu na załadowanie pliku zaczynając od 6 i kończąc ok. 23. Niestety tyle czasu zajmuje mi teraz praca Diablo .... kursy, zajęcia i wykłady stacjonarne a online, to nie to samo - wymaga innego przygotowania i organizacji ... czasowo również. Rano, gdy widzę komputer, to ...Bad

Kochani ja mam jeszcze 25 dni urlopu z tego roku i raczej do połowy lipca 2021 nie ma szans na wykorzystanie .... mogę oddać potrzebującym Yes 3

W szuflandii mam zdjęcia z wyjazdów i nawet trochę opisów, ale na relację teraz nie ma szans.

Postaram się odzywać czasami ...Nel błędy w dacie zauważyłam Biggrin

Pozdrawiam Was cieplutko

Margerytka

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 5 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Ja musze przyznac,ze relacje troche egoistycznie tez zawsze dla siebie pisalem,bo chetnie tu czasami do wlasnych wracam.Jasne,ze fajnie jak ktos cos tak w takiej relacji skomentuje,ale nawet jak nie to i tak uwazam,ze sie oplacalo je napisac i miec tutaj wspomnienie z wlasnych wypraw

A to,ze ludzie maja troche mniej ochoty na lazanie po forach to zrozumiale dla mnie..Wielu stracilo prace albo boi sie ja stracic.A wielu,ktorzy nie stracili musieli sie totalnie przeorganizowac i siedzac w domu spezdjaja nierzadko zawodowo wiecej czasu przed kompem niz przedtem.Wielu martwi sie tez od zdrowie swoje albo osob bliskich.To nie nastraja do rozrywki raczej.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 6 godzin 39 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Tak jak Radek napisał - fora to trochę przeszłość internetu, jednak swój urok mają. Wydaje mi się że w temacie relacji z wyjazdów to ten rodzaj aktywności się zdecydowanie najbardziej sprawdza. 

Mnie osobiście jest najłatwiej czytać to, co się pisze na bieżąco, do tych istniejących sięgam raczej w momentach, kiedy w dane miejsce się wybieram, aby dowiedzieć się, co można ciekawego tam zrobić, co trzeba zobaczyć i może po jakieś wskazówki organizacyjne.

Wiadomo, że najchętniej zagląda się na takie forum właśnie jak się coś planuje, szuka inspiracji - a w tym momencie raczej temat podróży jest znacząco ograniczony. 

Myślę, że lepiej  jest aby na forum była grupka sprawdzonych osób, które dobrze "się dogadują" niż mnóstwo jakiś przypadkowych postaci, które założą 3-4 tematy, narobią szumu i znikną, bo to jednak nie dla nich, lub faktycznie próbują  zostawić jakiś ślad po sobie, z linkami do innych portali 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 24 listopada 2020

WTOREK

znak zodiaku: SKORPION

Imieniny obchodzą:

FloraJanWalenty 

„Deszcz w połowie listopada, tęgi mróz w połowie stycznia zapowiada”

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 249 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ ! Bajka - 173 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

Radek- 171 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Mrówka - 53 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

Bajka - 34 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

 

Miłego dnia - iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

nieśmiało słonko przedziera sie przez chmury, może zostanie z nami na cały dzień ?

Dziś dzień buraka Biggrin wcinacie , lubicie ? ja najbardziej gustuję w tradycyjnej zupie buraczanej czyli barszczyku , ale lubię też ćwikła

Dzis robiąc śniadanie słyszałam w wiadomościach lokalnych,że dziś mija 365 rocznica postawienia Kolumny Zygmunta III Wazy w Wwie. Dziś ciężko sobie wyobrazić starówkę bez kolumny.. to wręcz jej symbol

Dziekuję za wszystkie przemyslenie i wypowiedzi nt tripka , obecnej sytuacji i jego prrzyszłości w róznych formach  i ... czekam na kolejne. Wypowiedziało się zaledwie kilka osób więc mam nadzieje,że jest to dopiero poczatek dyskusji . 

Mam coś dla was na dobry poczatek dnia i na cały wtorek

Tym żyje miasto - Wtorek | Radio 7 Toronto

Udanego dnia kochani Ssun-Flower4You

  

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 2 minuty 21 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzień „buraka” skojarzył mi się nie z jedzeniem, tylu buraków nam uprzykrza życie.

Do kawki proponuję kawałek keksa. Zdjęcie niestety z neta.

Pozdrawiam Was serdecznie. (nie wyobrażam sobie dnia bez kontaktu z Wami)

Przepis na keks z całych jaj | AniaGotuje.pl

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, natchnęłaś mnie tym ciastem.. wczoraj upiekłam no nie, nie  z buraka he he ale marchewkowo pomarańczowe , Wyszło całkiem, całkiem ok , lepsze niż marchewkowo dyniowe, ktore robiłam poprzednio. No i takie "dietetyczne" Biggrin bo ja daje mniej  cukru niż w przepisie i bez czekolady i kremów środku czy na wierzchu. tak sie trochę oszukuję, ze tyć nie będę ...

 To na pierwszy kawałek Asia  zaprasza keksem a ja na drugą nóżkę 

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 4 godziny 8 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

heee, zabieram oba kawałki ciasta ; )))

...tematem fotozagadek będzie dziś...USA...

no to...zaczynamy ; )

pytanie No1."Prezydent Jimmy Carter nakazał zainstalowanie pierwszego panela słonecznego w Białym Domu. 

                   Jego następca Ronald Reagan: a. podwoił ilośc paneli

                                                               b. nie zmienił stanu liczebnego paneli

                                                               c. nakazał zdemontowanie istniejacego panela ???

pytanie No.2: "Przy sprzedaży Alaski (Rosja sprzedała USA),ustalono cene za akr ziemi na:

                                                                                                                                  a. jeden cent za akr

                                                                                                                                  b.dwa centy za akr

                                                                                                                                  c.pięc centów za akr ???

pytanie No.3 : "Jezioro Kraterowe w stanie Oregon to najgłębsze jezioro w USA. Gdyby postawić na jego dnie Statuy Wolności to ,licząc od dna do powierzchni,zmieściło by się ich (statuł)

                    a. pięć

                    b.sześć

                    c.siedem ???

pytanie No.4,jeszcze raz "o wodzie" ; ) Gdyby zebrać "całą wodę" Wielkich Jezior to wystarczyło by jej (wody) na "zatopienie" na głębokość jednej stopy (około 30 cm) całej:

            a. Ameryki Południowej

            b.Ameryki Północnej

            c,obu Ameryk ???

...teraz troszkę małopoważnie ; ) Czy widoczna na fotce "gargula" przedstawiajaca głowę Darta Vadera jest ozdobą jednej z amerykańskich katedr:

                                a. tak

                                b.nie,to żart fotograficzny

...Las Vegas słynie "z grzechu" i ilości hoteli oraz kasyn. Gdybyśmy chcieli spędzić JEDNĄ noc w kazdym ze wszystkich hotelowych pokoi to potrzebowali byśmy:

                                                                                a.300-stu lat

                                                                                b.400-stu lat

                                                                                c.500-set lat ???

pytanie ostatnie,nie mogło zabraknąc "zagadki" o Nowym Jorku ; ). To najludniejsze miasto USA. Żyje w nim tylu mieszkańców ilu w czterdziestu wybranych stanach USA. 

                                                                                               a.prawda

                                                                                               b.fałsz

...miłej zabawy : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 13 minut 19 sekund temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Ło matko Shok Radek, no to zabiłeś nam ćwieka a przynajmniej mnie Scratch one-s head A jak odpowiedź wyszuka się w necie to też się liczy czy ma być wiedza własna?

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 6 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

ło matko Radek ,ale trudne zagadki Biggrin przynajmniej dla mnie. No niezłe łamańce głowy zapodałeś he he 

To ja tak na szybko odpowiem na pytanie nr 2 .. km2 Alaski kosztował Stany prawie 5 USD, mało nawet jak na tamte czasy. To był jeden z lepszych deali amerykańskich , jeśli wręcz nie najlepszy

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap