--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 tygodnie 1 dzień temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Radek, bardzo dziekujemy za wierszyk, taki z przeciwnościami

"Mówicie: "Cóż to za bajka,wszystko to być może" !!! Prawda,lecz ja to....................... ; )"

                                    JESTEM W DOBRYM HUMORZE Smile

 

Bardzo sie cieszę,że jesteś na forum i do tego aktywny Preved

Uwielbiam Twoje wszystkie wpisy i nawet Ci zazdroszę "języka "

Oczywiście mam tez szacun dla pozostałych aktywnych forumowiczek Give rose

Miłego dnia kochani.

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 38 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 25 listopada 2020

ŚRODA

znak zodiaku: SKORPION

Imieniny obchodzą:

ErazmKatarzyna  

 

  • „Jak się Katarzyna głosi, tak się Nowy Rok nosi”

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 248 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ ! Bajka - 172 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

Radek- 170 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Mrówka - 52 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

Bajka - 33 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

 

Miłego dnia - iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 38 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

brr ..jak dziś zimo. Za oknem pięknie , słonecznie ale rano było tylko -2 C . To już temperatury bardziej zimowe niż jesienne 

W necie widziałam już pierwsze ogłoszenie o sprzedaży choinek a od soboty jak otworzą galerie to jpewnie ozdoby świąteczne będą hulać na całego Xmass17 skarpeta obrazek- 0029

Dziś dzień pluszowego misia Smile  Przyznajcie się macie swojego ulubionego pluszaka ? Ja swojego z dzieciństwa już nie mam, ale trzymam wiele pluszaków córki 

Radek, ale poezję nam tu piękną zafundowałeś he he Good Good Zachwycona jestem , wierszyk rewelacja, dwocipny i w punkt  Preved "idealnie" dopasowany do każdego z nas , rozgryzłeś nas Radek, nic się przed tobą nie ukryje he he 

Jak się zmęczycie dzis robotą ,co pewnie wystapi całkiem niedługo Biggrin  to zapraszam was na chwilę drzemki w takich ciekawych okolicznościach przyrody. Jak wam się podoba taka oryginalna sypialnia ?

Czekam też na kolejne głosy w tematach tripkowych ! Odezwali się tylko stali, aktywni na co dzien bywalcy i Margerytka... 

Spokojnego dzionka wam życzę Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 10 godzin 39 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, jak zachęcasz to ja zgłaszam, że już jestem zmęczona, skorzystam, mam nadzieję, że to jest podgrzewane, bo przy minusowych temperaturach  nie dam rady się zrelaksować.

To jeszcze rozgrzewająca herbatka i ciasteczko. Szykujecie się już do pieczenia pierniczków?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 20 minut 30 sekund temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

ale się usmiałam z Radkowego wierszyka! Biggrin no super! Good

Fragola, podaabys dokładny przepis na tą sąłatke z pieczonymi buraczkami? ( proporcje? ile czasu pieczesz buraki, jak , w czym? , itd...) 

Nel, łoże superowe, tylko jak "odkurzać" tą trawę? Man in love

Asia, ja juz pierniczków nie piekę, odkąd skończyły się wspólne wypieki z dziećmi, przy czym było zawsze duzo zabawy i "mącznego" bałaganu!  .... więc juz od bardzo dawna! Biggrin idę na łatwiznę i jak potrzebuję ich "do dekoracji domu" na świeta to kupuję gotowce! ( a rany, i weź tu człowieku bądź mądry  i wybierz jak jest ich taki wybór i są takie cudne! - na straganikach jarmarcznych przed świętami zawsze jest tego mnóstwo! 

Miłego dzionka! 

Piea

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 dni temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Radek Ty jednak potrafisz zaskoczyć. Mam takiego kolegę który wierszem gada, jest niedozastapienia, ale chyba jednak ma konkurenta.

W Zakopanem pogoda bajkowa, ale gdzie ta zima?

Tak jak obiecałam mam dla was filmik z łaniami. 

megi zakopane

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 38 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

 Megi łanie wymiatają Preved  siatkarki ha ha 

No trip no life

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Piea :

Fragola, podaabys dokładny przepis na tą sąłatke z pieczonymi buraczkami? ( proporcje? ile czasu pieczesz buraki, jak , w czym? , itd...)

Piekę 4 średnie(w kierunku małych) buraki, ok. 1 godziny, w skórce, potem zostawiam w piekarniku i dochodzą w cieple. Po obraniu kroję bardzo drobno lub ścieram na słupki i dodaję pokrojone 2 duże ogórki kiszone, jabłko, 3 ząbki czosnku i śmietanę. Sałatka wymaga kilku godzin odstania.

Dziś zmarł Diego Maradona. Ludzi na forach dziwi ogłoszenie żałoby narodowej w Argentynie- mnie nie. Cieszę się, że podróże dają mi możliwośc poznania innej mentalności, innego spojrzenia na świat.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 20 minut 30 sekund temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

dzięki Fragola! upiekę od razu kilka więcej , bo znając mnie (i moje uwielbienie do buraczków)  - to zeżrę, zanim dodam je do sałatki Biggrin

( jeszcze tylko mi podpowiedz jak je pieczesz? - bezposrednio na blasze? czy w jakimś naczyniu z pokrywą? podlewasz wodą? czy na sucho? no i w ilu stopniach ta godzinka? 150 czy 250C? Crazy

Megi!, ale spotkanko! Preved  no super! , ależ fajne widoki z okna mają Ci co tam mieszkają  Air kiss no i darmowe koszenie (i przy okazji pewnie i darmowe "nawożenie" trawnika he..he.. Blum 3 )

Piea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 10 godzin 39 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Buraczki kiedyś piekłam zawinięte w folii (każdy osobno). Fragola, tak?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap