--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33515 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 39 minut 56 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry 

witam wszystkich pierwszego dnia Nowego Roku *yahoo*, 2020 już za nami, bye, bye 

Nowy Roczek, jest jeszcze malutki, ale ten uśmiech...Smile niech Wam towarzyszy codziennie... Niech Nowy 2021 Rok pozbawiony będzie przykrości, niech składa się jedynie z sukcesów , szczęśliwych chwil i inspirujących podróży w wymarzonych przez was kierunkach

Jak wam minęła ta noc ? głośno, hucznie ? szampan był ? życzenia złożone ? 

i  co ważne jakie macie ważne postanowienia noworoczne ? 

 

Bajka, widzę,że spacerki z alpakami bardzo udane, nawet całusy zaliczyłaś he he . Ciekawe z tym smyczami i że mają iść według odpwiedniej kolejności. A jak Nela reaguje na duże zwierzaki ?   W Wwie też bardzo mglisto ,ale zero słońca i niestety strzelanie było , więc zwierzaki przeżywały ..

Lamia jak sylwek na Kubie ? jakie atrakcje były ?  

Życzę wam dziś spokojnego, leniwego dnia , LUZ kochani  Ssun-Flower4You

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 1 dzień 10 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie w Nowym Roku! HNY-obrazek- 0032  HNY-obrazek- 0006

Dla Was wszystkich - moc najserdeczniejszych życzeń noworocznych, oby ten Nowy Rok - był inny, lepszy od poprzedniego - czego Wam i sobie życzę (a sobie dodatkowo- trochę mniej pracy Biggrin ) ; 

u nas Sylwester spokojny, było rodzinnie, oczywiście z szampanem, przekąskami  i w domku HNY-obrazek- 0011 

a z waszych życzeń wyszły mi: szczęście, przyjaciele i ślub Shok ; oczywiście póki co raczej nie mój ten ślub , he he.... Girl haha , ale  z pewnością chodzi o mojego młodszego syna, bo juz niebawem,  za tydzień zostanę teściową Preved  !!!

Zostawiam Wam noworoczną kawkę i życzę miłego świętowania i leniuchowania w Nowy Rok! oby zaczął się lepiej niż poprzednik się skończył! 

Do Siego! 

Piea

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Dzień dobry,

życzę Wam wszystkim zdrówka na cały 2021 rok, dużo marzeń i ich spełnienia. Zapracowanym wolnej chwili każdego dnia .... żeby mogli tutaj zajrzeć Yes 3

Margerytka

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 28 gru 2016

_Huragan_ :

Zaczalem czytac od dolu i wyszla mi PRACA Help Ide sie upic Wink

Huragan zapomiałam, żeby nie czytać od dołu!!!! też wyszła mi PRACA Girl sad i nawet nie mogę iść w Twoje ślady, bo już po Sylwesterze Girl drink 3

Margerytka

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 16 godzin 39 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

We Wrocławiu też mgliście, ale rano mrozik pomalował  drzewa. Wyskoczyłam na chwilę do (bo to parę kroczków od nas) do małego, ale zadbanego parczku zrobić fotki.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 dni temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Wszystkiego dobrego w nowym roku HNY-obrazek- 0006

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 39 minut 56 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest SOBOTA 2 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

 AbelIzydorMakary

„Gdy Makary pogodny cały styczeń chłodny”

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 210 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 134 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 132 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Stempel "Miłego dnia" Dom w kratkę

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 39 minut 56 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

To już drugi dzień Nowego Roku a do tego weekend Preved

Macie już obrany kierunek, cele , postanowienia ?

W Wwie mglisto i zimno . Druga połowa ma być jeszcze chłodniejsza , z minusami nawet w dzień

Piea, piękne dzięki za życzenia i kawkę - jest dokładnie taka jak lubię . Latte i ładnie podana Ssun-coffee Dodaje jeszcze odrobinę syropu korzennego od Mikolaja i mogę się delektować . Gartulacje zostania teściową za chwilę.. czyli wróżba się sprawdza he he , bo przyjaciół masz tutaj na tripku a szczęściem jest zapewne twoja połówka a może twój piękny ogród ? 

Margerytko, tobie życzę zdecydowanie mniej roboty !!A przy okazjji fajniejszego szefa , który zamiast zasypywać się robotą,mocno cię wspomógł w odnalezieniu balansu pracowo  domowego. Przecież my tu na ciebie i twoje zamorskie  opowieści czekamy z utęsknieniem

Asiu, piękny poranek i fajny zmrożony kolaż he he . Bardzo bajkowo wyglądają te zlodowaciałe białe drzewa i krzewy . Dobrze,że masz tak blisko.

Darek, jak miło,że wpadłeś i dzięki za życzenia Yahoo Co tam Mikołaj przyniósł ? Pracowałeś w święta i sylwestra czy odpoczywałeś na łonie rodzinnym ?

Miłej, leniwejj soboty kochani, wciąż wypoczywamy Ssun-Flower4You

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 7 godzin 55 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

"na wyspie" chłodnawo ale w wiekszości bez opadów...

...gdy brak chmur mieszkańcy pónocnych hrabstw mogą "cieszyć oko aurorą" ; )

fotka zorzy z wczoraj,Co.Donegal (grupa WAW)

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 39 minut 56 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest NIEDZIELA 3 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

DanielGenowefaZdzisława 

„Od Genowefy listopad swój bierze początek”

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 209 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 133 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 131 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Stempel "Miłego dnia" Dom w kratkę

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap