--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33583 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

To ja jeszcze dorzucę fotki od Bajki, dodam ,że zimowe fotki ! 

Bajka, ale super detox od neta he he 

A napisz jak Nela z alpakami ? zaprzyjażniła sie ?

  

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, miałam w planie zrobić jakieś fajne ciasto.. Córa mi jednak napisała rano ,że już coś ciekawego zakupiła i żebym nie stała "przy garach" . Więc dziś nic nie piekę ,ale jutro całkiem możliwe... Pokaz to swoje cudenko jak zrobisz , brzmi apetycznie 

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 16 godzin 7 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko wtorkowe Wszystkim !!! : )

w Co.Donegal nie tylko wieje ale i ...posypuje ; )

najwyższy szczyt,Errigal, całkiem w "zimowej szacie"...jak na irlandzkie możliwości ; )))

fotka z grupy WAW...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam *hi*

Errigal prawie jak Killimandżaro w tej śnieżnej czapce Wink

Ile zwierząt... Zima (bestia ze wschodu Biggrin ), kaczki, lamy, niedźwiedzie Wink fajne miejsce Good 

Dzisiaj mam imprezę u chrześnicy (7 lat). Zatem kinder bal w święto Trzech Króli. W sumie król będzie jeden a dokładnie królik bo resztę zjedli... Ssun Barbecue 2

Na szczęście nie został zapisany w menu. Good

Miłego dnia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest  ŚRODA 6 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

BaltazarKacperMelchior    

„Na Trzech Króli słońce świeci wiosna do nas pędem leci”

Trzech Króli

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 206 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 130 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 128 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Stempel "Miłego dnia" Dom w kratkę

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witam w WOLNY  czwartek Preved jak miło prawda ? bardzo fajny ten tydzień ..

W Wie znowu pochmurno i jak patrzę w prognozę , to końca przyszłego tygodnia go niestety nie  będzie Sad Dużo bardziej prawdopodobny jest Snow-flake-smiley-emoticon-animation i to może nawet już wieczorem..

Koleżanka poleciała na Zanzibar, takie piekne słoneczne, kolorowe foty znad oceanu wysysła ,że napatrzeć się nie mogę..

No dobra , co prawda wolny dzień, ale śniadanko zjeść trzeba. To zapraszam do kuchni. Ciekawe jakim daniem was zainspiruje ? Laugh 1

Asiu, jak ciasto z bitą śmietaną, czy wyszło ? poczęstuj nas kawałeczkiem chociaż . Wiesz przecież ,że ja pies na słodycze..A przy okazji, najlepsze życzenia urodzinowe dla męża. Ciekawe ,że urodził się tego samego dnia co ja..Kozorożec to dobry znak, choć chyba nie najłatwiejszy

A propos jedzonko to wczoraj rodzinka przygotowała pyszną, urodzinową kolacyjkę Emo pieczen wolowa  Była ośmiorniczka, taramasalata z pitą a na deser córka zakupiła przepyszne tiramisu.. jeszcze dzis się oblizuję na wspomnienie 

Bajka, Mikołajki latem żyją głównie na ulicy na nadbrzeżu, tam się życie toczy. Mnóstwo knajpek, sklepików, łodzi i oczywiście ludzi.. teraz pewnie tam pustki . A w Rynie byłaś na zamku ? Fajnie ,że trochę śniegu spadło , od razu malowniczo w lesie i na polach. 

Radek, Errigal rzeczywiście pięknie wygląda w różowym oświetleniu i białej czapie Good fota niesamowita

Darek, miłej zabawy Drinks na kinder balu

Co planujecie na wolny czwartek ? Ja wybieram sie na spacer na starówkę,ale tym razem za dnia..

Miłego świętowania Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 godziny 44 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, fotki ciasta niestety nie będzie , bo mało fotogeniczne wyszło i zostało prawie zjedzone. Smaczne ale bez szału. Zrobiłam z tego co było w domu, zaraz po skończeniu pracy a przed przygotowaniem obiadu. Tato został poczęstowany po obiedzie (mieszkamy w jednym domu i tato przychodzi na obiady do nas). Urodziny ma właśnie 5 stycznia.  Prawie wyczułaś, mąż też koziorożec, ale z 17 stycznia.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 20 minut 55 sekund temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Nel, ale dziś jest środa Blum 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 48 sekund temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

wreszcie jakies wolne...,mozna odsapnąć od roboty i poleniuchować troszeczkę  Beach , choć ta laba u mnie taka trochę "na pół gwizdka" , bo swięto-nie święto, ale rano włączyłam słuzbowego lapka i nadgoniłam robotę w 3 godzinki Pleasantry , no takie zboczonko  Scratch one-s head 

to jak tam dziś świętujecie? spacerki, ksiązka, film, laba? 

Nel, co to jest ta taramasalata z pitą? nie znam.... ale brzmi dobrze Biggrin

zostawiam Wam świateczną kawkę w wytwornej oprawie  i cosik słodkiego i zyczę miłego leniuchowania,  i dnia wolnego! 

Świętujcie! 

Piea

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 16 godzin 7 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko świateczne Wszystkim!!! : )

"na wyspie",świąt "Trzech Króli",nie obchodzi się,podobnie jak "Bożego Ciała","Wszystkich Świętych" itp. ; ))

a pogoda zróżnicowana,północ "zimna -śnieżna" a wschód i południe..."na zielono" ;))

fotka z grupy WAW

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap