--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nel, maffe może być tylko z warzywami. Kapitalnie ten sos pomidorowo- orzechowy komponuje się z ziemniakami.

Doskwiera mi już nawet nie tylko brak możliwości wyjazdu, co nawet brak planów, bo planowanie teraz to byłby śmiech. Szczególnie lubiłam te wyjzdy zimowe. Kubę objechałam 3 lata temu.Rum to mam do dziś, bo nakupiłam sporo.

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 9 godzin 3 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! :  )

irlandzkie pagórki ośnieżone,jutro jedziemy obejrzeć je "z bliska" ; )

fotka z greupy WAW

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Sypnęło śniegiem ale nie tak jak straszyli. Lekka "pierzynka" śniegowa się pojawiła i praktycznie bez mrozu. -1 to dla mnie nie jest mróz. Powyżej -5 mówię że jest chłodno.

Ale ta lista wyjazdowa skromniutka. Covid ładnie ją skrócił. Teraz to chyba wszyscy z lasta będą korzystać w zależności od sytuacji jaka będzie.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest  NIEDZIELA 10 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

AgatonJanWilhelm  

„Styczeń, styczeń wszystko studzi – ziemię, bydło, ludzi”

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 202 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 126 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 124 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Stempel "Miłego dnia" Dom w kratkę

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witanko niedzielne Preved

Wygląd okolicy  się zmienił na biały Snow-flake-smiley-emoticon-animation Trochę posypało wieczorem i w nocy. Trzeba będzie jakis spacerek krajoznawczy zaliczyć, póki sie nie roztopi.

Darek, masz rację.. tak krótkiej listy wyjazdowej nigdy nie było7020  Nawet w zeszłym roku była liczniejsza . Smutno.. 

Teraz chyba Zanzibar najbardziej na topie. Nikt tam nic nie sprawdza a oferta w biurach całkiem niezła i przelot bezpośredni. Mam dwie rodzinki znajomych, którzy tam właśnie są, kolejni dziś wylatują..

Radek, udanej wycieczki i zdobywania ośnieżonych szczytów Pleasantry

Fragola, i mi bardzo doskwiera brak wyjazdów i planowania. Nie wykluczam,że jak któregoś dnia osiągnę stan cięzki to polecę na jakiegoś lasta..Chciałabym gdzieś na nartki Winter skifahren  0009 ale i ciepłe kierunki kuszą..a covid skutecznie odstrasza 

Lamia, ale kusisz tymi fotkami z Kuby. Auta cudeńka !! To wyśpij się i zaczynaj relację, pokaż nam te wszystkie lazurki Sun-smilie water  001

A ja zapraszam was na śniadanko z pięknymi widokami.....

Najpiękniejsze miejsca na świecie - wybór tasteandtravel.pl -  Tasteandtravel.pl 

Udanego leniuchowania niedzielnego Ssun-Flower4You

No trip no life

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

U mnie też wczoraj trochę posypało, ale śniegu jest śladowo.  Ten brak słońca jest koszmarny. Kiedy tylko wychodzi idę na spacer.

Plany trudno robić. O tym Zanzibarze myślałam, ale tam są tylko pobytówki chyba (przynajmniej wtedy kiedy patrzyłam). W końcu mogłabym zwiedzic Egipt, ale też tam są wczasy,a oferty objazdówek, które nie dochodzą do skutku (a w programie tych objazdówek głównie fakultety- znajomi ostrzegli mnie, że często zdarza się, że trzeba określonej liczby uczestników, by fakultet odbył się). No w moim przypadku dochodzi jeszcze dojazd do Warszawy/ewentualny nocleg tam(gdzie? zwalić się znajomym na głowę?).

Ciekawa jestem jak będzie z tymi podróżami za pół roku. Czy faktycznie linie lotnicze będą wymagały zaszczepienia? Abstrahuje od stosunku do tego, chodzi o to, że nie każdy zdąży/będzie miał mozliwość itp.

Miłej niedzieli.

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Dzisiaj tylko krótka przerwa w pracy, więc i decyzja szybka, żeby nie zwariować Wacko

Za 108 dni wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu.... "straconego czasu"Biggrin i już praca idzie jakby szybciej Yahoo

Pozdrawiam cieplutko

Margerytka

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 1 dzień 23 godziny temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Tez wlasnie widzialem w TV jak w Hiszpanii sypnelo sniegiem.No dla nich to napewno z jedej strony fajna atrakcja,ale z drugiej dla kierowcow to pewnie koszmar,bo tam raczej malo kto ma zimowe opony na samochodzie.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 6 dni 21 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Hej wszystkim, no ten lazurowy samochodzik bomba Sun-smilie girl  149

Co do szcxepien obowiązku by lecieć, też się nad tym zastanawiam czy nie będzie obowiązku , ale z drugiej strony przecież cała masa osób nie będzie mogła się zaszczepić np matki karmiące, bardzo mocni alergicy, osoby z przewlekłą białaczka itd, więc co nigdy by nie mogli nigdzie polecieć.... Chyba że będzie szczepienie a jak nie to test negatywny.. Zobaczymy czas pokaże, jakos jestem dobrej myśli i czuję spokój, jakby miało być do bani, to i tak nie mam na to wpływu, więc po co się martwić, szkoda wachy Sarcastic blum

Co do zielonej herbaty to ja chętnie. Tak się przyzwyczailam, że jak jedni piją do śniadania kawę, to ja zawsze do śniadania green tea. Zima w zasadzie tylko rano, ale latem to tylko zieloną piję, na pragnienie w upal nie ma nic lepszego niż wystudzona, mocna zielona herbata Party

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest PONIEDZAŁEK 11 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

 HonorataKrzesimirMechtylda

„Święta Honorata figle płata”

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 201 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 125 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 123 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ !  Margerytka -107 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap