--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33584 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

wow.. co za piękny początek dnia....słoneczko widzę Sun bespectacled

Wszystko wskazuje na to,że za parę dni niezłe mrozy do nas trafią, brrr. Mam nadzieję,że jeszcze sie prognoza zmieni..

Margerytko, gratulacje !! przed tobą piękna podróżnicza ucieczka  Ssun-pedalek . Super pomysł..od razu łatwiej pracować prawda ? z taką perspektywą..Teraz to zdominowalaś naszą odliczankę he he , dwa wyjazdy . Rewelacja !

NOWOŚĆ !  Margerytka -107 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

To co kto następny ? może ktoś coś uknuł po cichutku ?

Fragola, w listopadzie widziałam w jednym z biur połączenie wypoczynku na Zanzi z parodniowym objazdem parków na kontynencie. Nawet sie przymierzałam z koleżanką do tej wycieczki.. ale ona w końcu poleciała,ale stacjonarnie i na same świeta na Zanzi a ja.. nigdzie  

Myślę,że linie za jakiś czas będą wymagały albo szczepienia albo testów, do wyboru..Choć czytałam gdzieś ,że australijskie Qantas już ogłosiły ,że będą  wymagać szczepień na trasach międzynarodwoych. Zastanawia się na tym tez Air Asia

Radek, jak wypad w góry , wypałił ? ośnieżone szczyty uwiecznione na kliszy  ?  Fotograf

To ja pędzę do was z poniedziałkowym kawociastkiem zanim Radek nam pokaże z wczorajszej wycieczki 

 

Szybkiej pracusi poniedziałkowej Ssun-Flower4You

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 20 godzin 24 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko poniedziałkowe Wszystkim !!! : )

wczoraj..."nie byliśmy nigdzie"...siadła pogoda : ((

w sobotę,piękny błękit i słoneczko narobiły nam apetytu,ale..."co się odwlecze...." ; )

kto sie wybrał na wycieczke w sobotę,ten trafił "bonusowe widoczki"...

fotka właśnie "z tego dnia",góry w Co.Kerry (grupa WAW)

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest WTOREK 12 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

 ArkadiuszBernardGreta

„Kiedy w styczniu rosną trawy lipiec dla nas niełaskawy”

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 200 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 124 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 122 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ !  Margerytka -106 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobey, 

witanko z mrożnej stolicy. Jest -3 C a po południu ma padać Snow-flake-smiley-emoticon-animation .

Wiecie ,że dzień mamy juz dłuższy od najkrótszego o 2 minuty i 10 sekund..ach tęsknię już do tych "długich" i słonecznych dni 

Przed nami jednak prawdziwe weekendowe mrozy, szczególnie w nocy ma być nieżle mrożno.. Shok

Hej, ogrodnicy ,czy chronicie jakoś swoje rosliny przed nadchodzącym zimnem ? Ja ostanio okopczykowałam róże i hortensje ogrodowe i zastanawiam sie jeszcze dodatkowo nad okryciem hortensji

Margerytko, stuknęło ci dziś na odliczance  200 dniówka Yes 3 ale oczywiscie Bieszczady duzo,duzo wczesniej. Piękne plany ..

Radek, szkoda ,że nie mogliście wybyć w sobotę.. widoczek rzeczywiście przedni Good

Dana, co słychać u ciebie ? czy wszystko ok , dawno sie nie odzywałaś ..jak wygląda zima w Bournemouth ? 

Piea, czy najgorsze "busy" w robocie masz już za sobą ?

Zapraszam dziś w ramach smakowania świata , na oryginalną kawę, bo z dalekiej Koreii. To Dalgona, deserowa , puszysta kawa na słodko z karmelową pianką 

Uśmiechniętego wtorku kochani Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 7 godzin 1 min temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, kawy chętnie spróbuję, choć pierwszy raz widzę. Wygląda smakowicie. Piłaś już kiedyś taką?

Do kawy ciasteczko. To z bitej śmietany malin i galaretki, o którym pisałam wcześniej. Drugą , małą część udało wtedy mi się wyjąć z foremki lekko podgrzewając, więc lepiej wygląda. Robione było w formie „odwróconej” – najpierw masa, na wierzch biszkopty. Ja oceniłam jako średnie,  ale tato potem stwierdził, że bardzo fajne.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Dzień dobry,

przerwa więc łapię ciastko.... zjem tylko galaretkę Biggrin i kawusię .... chociaż ta też wygląda na słodką, a ja z tych śledziowych Yes 3

Mówisz Nel, że 200 dni?... to trzeba uczcić, a więc

141 dni  - niespodzianka dla męża Biggrin  , czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Girl haha

Pozdrawiam Was cieplutko

Margerytka

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 7 godzin 1 min temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Margerytka - ciasto nie bardzo slodkie, możesz jeąść całe. Nie dodawałam cukru.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 42 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Margerytka :

Dzień dobry,

przerwa więc łapię ciastko.... zjem tylko galaretkę Biggrin i kawusię .... chociaż ta też wygląda na słodką, a ja z tych śledziowych Yes 3

Mówisz Nel, że 200 dni?... to trzeba uczcić, a więc

141 dni  - niespodzianka dla męża Biggrin  , czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Girl haha

Pozdrawiam Was cieplutko

Margerytko,ale to nie jest ten sam wyjazd w Bieszczady o którym pisałaś pare dni wczesniej ? bo tamten wyjazd juz jest na odliczance..

No trip no life

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Nel, nieeee ... Biggrin to dzisiejszy pomysł na wyjazd. Taka ucieczka przed pracą...nie ma zasięgu i telefon nie działa. No chyba, że wyjadę na górkę Ssun-pedalek potem szybko z  ... i trudno mnie dopaść telefonicznie Biggrin W ubiegłym roku szef tylko raz mnie "złapał" i teraz wiem, gdzie za długo się nie zatrzymywać Girl haha

Margerytka

Margerytka
Obrazek użytkownika Margerytka
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 gru 2016

Asia-A :

Margerytka - ciasto nie bardzo slodkie, możesz jeąść całe. Nie dodawałam cukru.

Asiu dziękuję, to wezmę kawałeczek...ja nie lubię malin. Nawet zapach mi przeszkadza. Pozostałe owoce i jagody tak, ale nie maliny. Ciasta i słodycze też nie dla mnie, ale mąż zje np. opakowanie ptasiego mleczka na raz Girl hide jak to widzę, to czuję się tak jakbym to ja je zjadła Shok

Margerytka

Strony

Wyszukaj w trip4cheap