--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33513 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

ależ sie mrożno zrobiło .. z rana jest -8 C, w nocy było -14 C Shok

Prognozy jeszcze bardziej zimne na najblizsze dni , w nocy nawet ponad -20 C . To już prawie jak w Finlandi he he  Nie lubię aż tak tęgich mrozów, bo martwię się o roślinki Sun- 5 czy przeżyją.. Dawno nie było takich niskich temperatur w Polsce..

Radek , też bym wolała na plusie..no coć, za bardzo wyboru nie ma.. Fota przepiękna ! Twoje uwagi przekażę adminowi Laugh 1

Dziś dzień ostrych potraw. Lubicie ? macie jakieś swoje ulubione ? bo ja nie przepadam 

Asia, to kto wypił tą herbatkę ? Diablo  jakie wyniki śledztwa ?  pytałaś cię co lubimy o tej porze roku ? z trunków to uwielbiam grzane wino i gorącą czekoladę. Ostanio będąc na spacerach po łazienkach czy starówce rozgrzewałam się własnie pyszną , gorącą czekoladą , choć to zapach grzanego wina najbardziej mnie kusił. Niestety 4 kółka skutecznie eliminowały ten trunek. 

Skoro więc o gorącej czekoladzie mowa , to zapraszam na małe co nieco ..

  Peanut Butter Hot Chocolate - JoyFoodSunshine 

Mabro, jakie newsy od Dany ? mam nadzieję,że Dana ostro rozprawia się z covidem,.

Jakie plany na weekendowe mrozy ? co zamierzacie porabiac  ? Moze jakies aktywności na zewnątrz ? Do łask wróciły teraz sanki, jabłuszka i.. lepienie bałwanów,ale oczywiście w nowym ubranku , dopasowanym do naszych czasów.. Widzieliście już takie Xmass10 smileys-snowman- 186934?

Sobotnie, siarczyste  pozdrowionka Ssun-Flower4You

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 1 godzina 5 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

ten styczeń taki mroźnawy "na wyspie",toteż Przebiśniegi takie..."marnawe" w tym roku...

ale,najważniejsze że...juz są,teraz to już..."Wiosna u bram" ; )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 godziny 57 minut temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Pozdrawiam, ja już po leśnym spacerze, fajnie było, a teraz ruszył się wiatr wieje mocno i jest zamieć, dawno już nie było takiego widoku za oknem.... Miłego wieczoru Girl in love

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dobry wieczór,

W stolicy dziś armagedon..zimno, śnieżyca, wichura, mega ślisko  i ........brak odśnieżarek Diablo myślałam ,że do domu nie trafię. W końcu udało się, ale nieżle "potańczyłam" na jezdni.

W ramach odstresowania zrobiłam deserek. Jeśli ktoś chętny to zapraszam

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 49 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel to tiramisu?  Tak czy inaczej jestem chętna!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, to taka podróbka tiramisu he he. Smacznego

A jak u ciebie z temparaturą ? popadało dziś ?

No trip no life

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 dzień temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Cześć Wam Hi

Aby do wiosny!!!

W środę też miałem "taniec" na drodze między Garwolinem a Siedlacami. Udało mi się wyprowadzić auto ale było mało komfortowo... Na szczęście miałem na tyle mało towaru że go sobie proporcjonalnie rozłożyłem po całej ładowni. Gdyby nie to to pewnie bym wylądował w rowie.

Skutki jazdy przez wioski... Jutro A2, A1, S8 i przez wioski... Jak znam życie znów przeładowany delikatnym towarem (jaja) ... Będzie jazda hehehehe...

Ale to zawsze coś innego niż monotonia Biggrin

Miłego dnia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest NIEDZIELA 17 STYCZNIA 2021  

znak zodiaku: KOZIOROŻEC

Imieniny obchodzą:

 AntoniRozalinda     

„Jak styczeń zachlapany to lipiec zapłakany”

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚNIEGU

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 195 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

NOWOŚĆ !  Bajka-145 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

NOWOŚĆ ! Margerytka-136 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 119 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 117 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ !  Margerytka -102 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 54 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

weekendowania dziś ciag dalszy..

U mnie z rana -14C , ale to i tak nic w porównaniu z polskim biegunem zimna. W Suwałkach było najchłodniej w Polsce... - 31 C Shok

Niestety nie ma słońca, szkoda, bo pewnie pięknie ten zmrożony snieg mieniłby się promieniach slońca

Dziś światowy dzień śniegu - zabawa na śnieżki, jazda na nartach,sankach, jabłuszku czy lepienie Xmass10 smileys-snowman- 186934 i oczywiście spacery, tyle jest  różnych, fajnych możliwości jak można spędzić taki dzień..

Darek,aby do wiosny , ciekawe kiedy to będzie w tym roku. Tak, taniec na drodze to nic przyjemnego..oby jak najrzadziej. Trzymam kciuki za "twoje" jaja Laugh 1

Radek, przebiśniegi ? no szok normalnie... u nas bestia ze wschodu daje  sie ostro we znaki  a u ciebie kwiatki kwitną he he

Tak zimno ,że nie chce się dziś wystawać, może lepiej się przytulić jak te Katzen-smilies- 0002i pospać jeszcze ?

Miłego weekendowania Preved

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 9 godzin 49 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

U mnie mrozik i słoneczko i takie widoki na skwerkowym parczku. Warto się trochę przewietrzyć tylko oprócz czapek i szalików trzeba założyć „cieple gacie”

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap