--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33602 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 39 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Piękny był weekend choć rzeczywiście troche wietrznie ..dziś też jeszcze piękna,letnia pogoda Preved

Ja też spędziłam dzień na świeżym powietrzu, głównie joga ogrodowa Biggrin w sobotę w przydomowym ogródku a w niedzielę u mamy na działce. Pracy mnóstwo..ale z grabieniem cięzko było przy tym wietrze. U mnie krokusiki jeszcze wciąż kwitną 

Asiu, ja też tego wydarzenia pamiętać nie jestem w stanie he he . Mogę za to polecić tematycznie najlepsze i najciekawsze muzeum jakie widziałam -to Air and Space Museum w Waszyngtonie  Rewelacyjne miejsce i wejscie za darmo. Można by tam spędzić cały dzień..

A wiecie ,że dziś jest też światowy dzień czekolady ? Lubicie ? bo ja taaak , taką twardą ale i w płynie 

Piea, wpadaj częsciej a nie tylko z doskoku Acute Nie widać twoich fotek.

Asia, chwytam twoją kawkę i może z okazji dnia czekolady posypię ją sobie gorzką ? 

Miłego dzionka wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 24 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nie chcę robić reklamy , bo to nie o producenta chodzi - moja ulubiona gorzka z orzechami.

Nussbeisser gorzki, czekolada gorzka z całymi orzechami laskowymi, Alpen  Gold - Opinie, Testy, Cena | Bangla

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 39 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

ooo gorzka z orzechami ? brzmi bardzo smacznie Yes 3

To ja podzielę się ,że przed pandemią odkryłam przepszyne czekoladki i to polskiego producenta z Bielska Białej. Te czekoladki to są takie małe prawie dzieła sztuki w róznych konfiguracjach, a jakie pyszne !! palce lizać. Mają swoje sklepy ,gdzie można sie też napić pysznej czekolady czy kawy z czekoladą.  

 

No trip no life

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nel :

ooo gorzka z orzechami ? brzmi bardzo smacznie Yes 3

To ja podzielę się ,że przed pandemią odkryłam przepszyne czekoladki i to polskiego producenta z Bielska Białej. Te czekoladki to są takie małe prawie dzieła sztuki w róznych konfiguracjach, a jakie pyszne !! palce lizać. Mają swoje sklepy ,gdzie można sie też napić pysznej czekolady czy kawy z czekoladą.  

 

Nie przepadam za słodyczami i jeśli kupuję to właśnie super czekoladki aczkowiek jesienią zlokalizowałam śliwki w czekoladzie, ale wcale nie nałęczowskie z jakąś mazią na śliwkach tylko z Dobrego Miasta.  Skąd te Twoje?  W sensie producenta.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 39 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Fargola, to Karmello z Bielsko Białej. 

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

      Good-morning 

Dziś jest Wtorek

  13 KWIETNIA

znak zodiaku: BARAN

Imieniny obchodzą

Agatonika, Długomił, Hermenegild, Hermenegilda, Ida, Jan, Justyn, Karp, Kwintylian, Maksym, Małgorzata, Marcin, Marcjusz, Przemysł, Przemysław, Przemysława i Ursus

 

Kiedy szukałam informacji na temat tego dnia, wszystkie miały w nazwie "smoleński"

Jak ktoś chce, może sobie te informacje znaleźć

Przejrzałam też horoskopy na dzisiaj...i mnie nie zachwyciły, napisałam dla Was specjalny, ode mnie:

13 dzień kwietnia będzie wyjątkowo udanym dniem dla wszystkich znaków zodiaku. Nawet wydarzenia, które wydają się słabe, okażą się wielkimi sukcesami.

Prognoza pogody pokazuje deszcze...ale będzie padało tylko przez chwilę, przez więlszosć dnia zaświeci słońce.

Nawet jeśli się zachmurzy, starajcie się uśmiechać. Uśmiech zawsze przegania chmury, pod każdą szerokością geograficzną Biggrin

 

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 220 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 183 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 141 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 127 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 109dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 96 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-59 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-50 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -50 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 32 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

 Margerytka -16 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Buziaki dla Wszystkich, miłego dnia Smile

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 24 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzięki Dana taki horoskop sprawi, że ten kto przeczyta przegoni wszystkie chmury i pokona przeciwności. Dam radę! Będzie piękny dzień dzisiaj!

Zmykam do pracy i zostawiam internetowy dodatkowy polepszacz .

Życzę Ci miłego dnia! Kawa dla Ciebie! #pozdrawiam #kartki #kwiaty  #pozdrowienia #przyjaźń #poranek #serce #witam #miłegod… | Sweet cakes,  Chocolate tea, Chocolate

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Dana, dziś jest Dzień pamięci o ofiarach zbrodni w Katyniu. Data wybrana poprzez to, że właśnie 13.04 Niemcy opublikowali informacje o tej zbrodni.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 39 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

Dana duży *air_kiss*, wiesz za co ? A motto na dzisiejszy trzynasty  jest mega mocne , idealnie na dzisiejszy niezbyt ładny dzień Good Od razu lepiej człek sie czujeYes 3 choć  u mnie od rana pada deszcz. Ale właśnie na przekór cieszę się,bo woda przyda sie roślinkom, ziemia sucha 

Powiedz jak tam luzowania obostrzeń w UK ? Oglądałam wczoraj reportaż z Oxord Circus... tłumy ludzi radosnie spacerujące po ulicach.Dużą popularnoscią cieszył się  z okazji  "nowego" zycia, dzien wolny od pracy. Podobno do pubów ustawiały sie mega kolejki he he ,wcale sie nie dziwię, choć degustacja może być tylko na zewnątrz. 

Asiu, dzieki za kawociastko Preved to ja zaproszę was do oryginalnego stołu . Jak wam sie podoba ? Sarcastic

Jesli chodzi o zagadkę i kolorowe budynki, to znajdują sie one w... Stambule Wacko

To dziś zagadka zupełnie nie budowlana tylko od matki natury. Zainspirowało mnie nietypowe ujęcie i przepiekne zdjęcie z netu.

Udanej 13 Ssun-Flower4You

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 4 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Hm...widziałam kiedyś podobne zdjęcia w internecie, ale nie pamiętam dokładnie co to było. Jakieś ciepłe źródło... może Frying Pan Lake w Nowej Zelandii?

Strony

Wyszukaj w trip4cheap