--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33580 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 11 minut 25 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Bajka dzięki za przypomnienie, że dziś pierwszy dzień kalendarzowej jesieni Leaf-smiley

U mnie od rana pochmurno niestety..tęsknię bardzo do słoneczka 

Piea, ja protestuję ! Wrzucaj pls Ssun-coffee na odliczankę, zdecydowanie wolę. Ta zakamuflowana choć pieknie i smakowicie wygladała, to  przyniosła mi pecha, bo całą wylałam na siebie, stól, troche i na komputer, kanapę ..i oczywiście  nic się nie napiłam Sad To wszystko przez moje łakomstwo he he 

Czytałam ,że pomału otwierają się kolejne duże kraje . Po Kanadzie .. Stany, Australia..

Cienkibolek może twoja niedoszła, kilka razy przekładana  wycieczka do US w końcu sie odbedzie ? masz jakieś wieści z biura ? 

A może są chętni na wyprawę do Chono lulu Laugh 1 ? jak ktoś nie wie o co chodzi to odsyłam do naszych forumowych żartów

Pora na kolejną mapową zagadkę. Dziś też bardzo specyficzny kontur kraju ..

Milego czwartku Ssun-Flower4You

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 6 godzin 33 minuty temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Dzień dobry!Ssun-Flower4You

Dziś jest PIĄTEK Party24 września 2021r.

Imieniny obchodzą :  GerardGerarda

 DRUGI DZIEŃ KALENDARZOWEJ JESIENI Biggrin

Przysłowia:
  • „Gerard czasem wróży na to, że z nim przyjdzie drugie lato”
  • „Na Gerarda, gdy sucho, zima będzie z pluchą”

Margerytka - 142 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 126 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

Dana - 56 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 19 dni - do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Alamed - 14 dni - Karpackie połoniny jesienią  


 Bajka- 12 dni Bory tucholskie - dalsze ładowanie akumulatorów przed zimą   Bory Tucholskie: atrakcje, jeziora, park narodowy. Przewodnik po Borach  Tucholskich - Radio ZET

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Nel - jakiś fajny wyskok wczesną jesienią , może rejsik na Splendidzie? ? Boat in the wind

achernar51swiat – tygodniowy urlop w drugiej  połowie października: dwie opcje - Spitsbergen z kolegą lub Podlasie  z żoną Biggrin

Trina- koniecznie gdzieś w poszukiwaniu ciepełka Sun bespectacled

Kartki4you Ekartka Kawusia i uśmiech na Piątek! - Darmowe ekartki i życzenia


 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 11 minut 25 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

piąteczek, piątunio nas wita Preved

Ale wichura w nocy była i padało , strasznie wiało i głośno było . Oj nie był to zwykły wiaterek ..

Jeśli ktoś miałby problem z praniem w czasie deszczu to mam jedno rozwiazanie Sarcastic

Mabro, ale czerwonego grzybka wrzuciłaś do odliczanki. Czy to twój ulubiony Biggrin ? A propos .. lubicie grzybobranie Jedzenie i picie 29 ? chodzicie do lasu na grzybki ? 

Widzę,że zagadka okazała sie trudna, więc mała podpowiedż - to dawna kolonia brytyjska Crazy

Słonecznego piąteczku Ssun-Flower4You

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 2 dni 12 godzin temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witanko,

u mnie te nocne huragany połamały mi moje wielkie dalie... Girl mad , fakt wysokie porosły (ponad 2 metry!!!) , a przez te wielkie kwiaty były bardzo ciężkie) , no i rano wychodzę na taras - a tu wszystko mi leży na trawniku.... To take umbrage ; dobrze, ze to juz końcówka ich zywota i jesień... bo w środku lata to można by sie zapłakać.... Cray 2 

 Neluś, mapowa zagadka nie trudna, mimo, że jeszcze tam nie byłam -  dla mnie to "jelito grube" he he...  Girl haha sorki , ale tak mi się ta Gambia od zawsze kojarzy jak patrzę na mapę Afryki Girl haha

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 11 minut 25 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea, witaj porannie Bye 

ha ha "jelito grube" obśmiałam sie Laugh 1 ale oczywiście masz rację Good ten przedziwny kształt ma własnie  Gambia .

Ja jeszcze w ogrodzie nie byłam,ale juz boję co tam zastanę.. nie raz po wichurach krzesla ogrodowe miałam na grządkach Ireful 3 Przykro mi z powodu dalii,ale tak jak piszesz, to i tak już ich końcówka więc żal mniejszy..

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Dzień dobry,

Poprosze o wykreślenie mnie z odliczanki. Nie pojadę na Kubę.

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 3 dni 7 godzin temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Mnie też nie wyjdzie w tym roku Szpicbergen... Mam nadzieję, że uda się pojechać na Podlasie. Pozdrawiam. Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 11 minut 25 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry!Ssun-Flower4You

Dziś jest SOBOTA Party25 września 2021r.

Imieniny obchodzą :  AureliaKleofas 

Cytaty o podróżach - Zbiór najpiękniejszych cytatów podróżniczych 

 

Margerytka - 141 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - 125 dni -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty

Radek - 18 dni - do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Alamed - 13 dni - Karpackie połoniny jesienią  


 Bajka- 11 dni Bory tucholskie - dalsze ładowanie akumulatorów przed zimą   Bory Tucholskie: atrakcje, jeziora, park narodowy. Przewodnik po Borach  Tucholskich - Radio ZET

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Nel - jakiś fajny wyskok wczesną jesienią , może rejsik na Splendidzie? ? Boat in the wind

achernar51swiat – tygodniowy urlop w drugiej  połowie października: prawdopodobnie  Podlasie  z żoną Biggrin

Trina- koniecznie gdzieś w poszukiwaniu ciepełka Sun bespectacled

 Miłego weekendu obrazki gify kartki ⋆ Miłego weekendu życzenia obrazki z  napisami

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 11 minut 25 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witanko weekendowe wszystkim Yahoo

Jakie plany na sobotę ? dziś już cbyba nie wieje i całkiem ciepło, tylko słonka brak ..Fajna pogoda na spacerek czy Ssun-pedalek

Mnie czeka trochę prac w ogrodzie , głównie sadzenie . Kupiłam trochę cebulkek i trzeba włożyć do ziemi , aby w przyszłym roku pięknie zakwitły Sun- 5 Po wichurach na szczęście żadnych szkód nie było..

Dana, Achernar, poprawione . Króciutka zrobiła się ta nasza forumowa odliczanka Sad

Kto odgadnie dzisiejszą zabytkowo-krajobrazowo zagadkę ?

Pięknej soboty życzę Ssun-Flower4You

No trip no life

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Online
Ostatnio: 1 godzina 20 minut temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Nelciu widzę,ze szykujesz się na jakiś rejsik -co masz na oku ?

Strony

Wyszukaj w trip4cheap