--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33578 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

wtorek bez słońca, ale za to na plusie .

Jeśli mamy na forum sekretarki czy asystentki to najlepsze życzenia dla was , bo dziś wasze święto  HNY-obrazek- 0032

Bajka, ale szok z tą zimą na wyspach greckich Shok Na części kontynentalnej czasem śnieży, więc to nie nowina  ale na wyspach ?? to musi być da nich prawie koniec świata . Ciekawie te znane wyspy jak Mykonos czy Santorini wyglądają w śniegu  he he . Zupełnie nowy image . Czytałam ,że w Kanadzie też zanotowano rekordowe opady białego puchu Snow-flake-smiley-emoticon-animation

Mrówka, czy twój wyjazd za parę dni do Kostaryki aktualny ?

Margerytko a twoje walentynki Heart w Kolumbii ? jedziecie, fruniecie świętować w Ameryce Południowej ? 

To zapraszam na kawke w wersji retro he he .Koniecznie duża szklanka i w koszyczku  Kto pamięta taką wersję kawencji ?

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hura , mamy nowe wpisy na odliczance Preved

Dana , gratulejszyn ! Przyjazd do kraju na spotkanie z rodzinka już całkiem niedługo Good

NOWOŚĆ ! Dana - 48 dni - krótki urlop w Polsce, spotkanie z rodziną  W jakim celu wydaje się wizę krajową lub Schengen? - Infor.pl

Nasze plany i marzenie podróznicze też sie wzbogaciły  o wpis Dany:

 Dana ,na pewno wyjazd w czerwcu, bo wtedy mam juz zaakceptowany urlop i to sie juz nie moze zmienic...a plan jest ambitny, ma byc daleko i ciekawie  Wacko

No trip no life

Mrówka
Obrazek użytkownika Mrówka
Offline
Ostatnio: 1 rok 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 maj 2015

Dobry wieczór

Nel, odpowiedziałam na wiadomość na priv, ale tak dawno mnie nie było, ze chyba coś pokręciłam i nie mam pewności czy wiadomość została wysłana.

Dziękuję za życzenia i odliczankę. Wyjazd aktualny, ale wkradł się błąd lecę jutro Yahoo. Właśnie spakowałam walizy.

Pozdrawiam serdecznie

PURA VIDA

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mrówka, 

napisz pls jaką trasę robisz ? ciekawa jestem czy to te miesjca gdzie byłam czy jakieś inne ?

No trip no life

Mrówka
Obrazek użytkownika Mrówka
Offline
Ostatnio: 1 rok 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 maj 2015

 Nel, tak w skrócie. Start jutro 6:05, lądujemy w San Jose ok 14:30 czasu lokalnego,  2 dni w Alajuela( Poas, DOKA), 3 dni w La fortuna ( Mistico, Zipline, spacer po lawie, gorące źródła), 4 dni w Punta Leona ( Manuel Antonio), 5 dni w Puerto Viejo ( Cuhita, Manzanillo),  1 dzień w San Jose ( robienie testów Bad) . Szczegóły po powrocie.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

ŚRODA 26 STYCZNIA 

Imieniny obchodzą dzisiaj: PaulaTytus 

Pionowe Ujęcie Australijskiej Flagi Nad Morzem Na Zatłoczonej Plaży Bondi |  Darmowe Zdjęcie 

Cienkibolek - 243 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

Margerytka - 182 dni –  -poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka - 157 dni -Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Cienkibolek - 145 dni - "Wyspy Eptanisa" objazd i 3 dni pobytu na Zakynthos Lato na Zakynthos ✓ DARMOWE ODWOŁANIE/ZMIANA

NOWOŚĆ ! Dana - 47 dni - krótki urlop w Polsce, spotkanie z rodziną  W jakim celu wydaje się wizę krajową lub Schengen? - Infor.pl

Margerytka - 19 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

Mrówka - TO JUŻ DZIŚ !!!! -  wyprawa do Kostaryki  Kostaryka: Najlepsze oferty Mega wrażeń w podróży 

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Jorguś - na bank na przełomie lutego i marca wyjazd do ciepłego kraju Sun-smilie water  001

Piea - och, no też mi się marzy ucieczka do jakiegoś ciepełka w lutym... Tender , ale na pewno nie na bank Nea , bo czego to można być teraz pewnym? Unknw ale knuję... Blum

Mabro - w tym roku musi się udać!!! Tylko jeszcze nie wiem gdzie... Scratch one-s head

Radek- zakładajac ,że z wiosną ograniczenia osłabną planujemy: w okresie Kwiecień-Maj...Mauritius. Pół czasu na północy wyspy a druga częśc w pobliżu Le Morne ; )W okolicach wrzesnia "mamy na myśli"-Waikiki Beach ; )) Przy planowaniu Orlando system "pozwolił nam" na odwiedzenie Stanów. Odebraliśmy "maile" podpisane "welcome to USA"...Jeśli odpadną Hawaje to pozostaje ST.Lucia lub "coś arabskiego". W przypadku całkowitej klapy pomyślimy "na poważnie' o Turcji ; ))

Achernar - marzenia, oczywiście są - Szpicbergen, Karaiby, może Uzbekistan.

Dana ,na pewno wyjazd w czerwcu, bo wtedy mam juz zaakceptowany urlop i to sie juz nie moze zmienic...a plan jest ambitny, ma byc daleko i ciekawie  Wacko

 miłego dnia magnes ceramiczny - kopalnia ciepla

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 17 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Jak humor środowy ? Wysyłam wam dziś duż, dużo uśmiechu Smile Smile 

Wiecie,że Australia  obchodzi dziś Australia Day ? to najważniejsze święto .Ten dzień upamietnia powstanie współczesnej Australii.234 lata temu kapitan Phillip wbił flage brytyjską w kontynent i założył pierwszą osadę i kolonię karną w Port Jacson- obecnie Sydney. To był poczatek kolonizacji, co dla rdzennych mieszkańców Aborygenów stanowiło katastrofę. Nie utożsamiają się oczywiscie z tym świętem

Mrówka, ale fajny wyjazd przed tobą i to całkiem długi ,bo naliczyłam 15 dni bez lotów 7071 Teraz pewnie już jesteś gdzieś na europejskim lotnisku albo i nawet w samolocie do San Jose . Trasa wspaniała, duzo czasu w każdym miejscu, więc na spokojnie obejrzysz różne atrakcje. Życzę ci super pogody i mnóstwa zwierzaków a szczególnie leniwców.Ech trochę ci  zazdroszczę..Pura Vida 

Kolejna na odliczance do wyjazdu jest Margerytka i Kolumbia The-world-in-your

Głośno ostatnio było w mediach i u nas o zasypanej sniegiem Grecji, bo fakt wyspy pod białym puchem to nie jest codzienny widok. Okazuje sie jednak,że śniezyca dotarła tez i do Turcji , co spowodowało nawet zamknięcie lotniska w Istambule..

Wesołej środy Ssun-Flower4You

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Good-morning

CZWARTEK 27 STYCZNIA 

Imieniny obchodzą dzisiaj: Jerzy, Henryk, Elwira, Julian  

Cienkibolek - 242 dni - Turcja Licyjska" tygodniowy objazd Turcja – Turcja Licyjska – objazd i wypoczynek 8/15 dni – Biuro Podróży  Adria 

Margerytka - 181 dni –  -poczuć oddech wulkanów na Galapagos w rocznicę żółwie galapagos

Bajka - 156 dni -Agroturystyka pod Kurem -Szwajcaria Kaszubska  

Cienkibolek - 144 dni - "Wyspy Eptanisa" objazd i 3 dni pobytu na Zakynthos Lato na Zakynthos ✓ DARMOWE ODWOŁANIE/ZMIANA

NOWOŚĆ ! Dana - 46 dni - krótki urlop w Polsce, spotkanie z rodziną  W jakim celu wydaje się wizę krajową lub Schengen? - Infor.pl

Margerytka - 18 dni - walentynko - imieninki w Kolumbii Kolumbia - egzotyczne wycieczki i wyjazdy na zamówienie - Kiribati Club

 

Kto następny?? Dokąd? Na jak długo? Dajcie znać! Biggrin

Marzenia czy  wstępne plany podróznicze  The-world-in-your w najbliższej czy dalszej przyszłości 

Jorguś - na bank na przełomie lutego i marca wyjazd do ciepłego kraju Sun-smilie water  001

Piea - och, no też mi się marzy ucieczka do jakiegoś ciepełka w lutym... Tender , ale na pewno nie na bank Nea , bo czego to można być teraz pewnym? Unknw ale knuję... Blum

Mabro - w tym roku musi się udać!!! Tylko jeszcze nie wiem gdzie... Scratch one-s head

Radek- zakładajac ,że z wiosną ograniczenia osłabną planujemy: w okresie Kwiecień-Maj...Mauritius. Pół czasu na północy wyspy a druga częśc w pobliżu Le Morne ; )W okolicach wrzesnia "mamy na myśli"-Waikiki Beach ; )) Przy planowaniu Orlando system "pozwolił nam" na odwiedzenie Stanów. Odebraliśmy "maile" podpisane "welcome to USA"...Jeśli odpadną Hawaje to pozostaje ST.Lucia lub "coś arabskiego". W przypadku całkowitej klapy pomyślimy "na poważnie' o Turcji ; ))

Achernar - marzenia, oczywiście są - Szpicbergen, Karaiby, może Uzbekistan.

Dana ,na pewno wyjazd w czerwcu, bo wtedy mam juz zaakceptowany urlop i to sie juz nie moze zmienic...a plan jest ambitny, ma byc daleko i ciekawie  Wacko

 miłego dnia magnes ceramiczny - kopalnia ciepla

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 3 godziny 56 minut temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Z lutego nie rezygnuję, zdecyduje pandemia.

Ale na lato mam już zaklepane. Za 236 dni ponownie Toskania!!!

Prosze wrzucić na odliczankę Biggrin

Jorguś

Strony

Wyszukaj w trip4cheap