Australia, Oceania i Antarktyda - blogi, relacje, ciekawe strony czyli wszystko co trzeba wiedzieć przed wyjazdem w te rejony

1 wpis / 0 nowych
damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 2 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013
Australia, Oceania i Antarktyda - blogi, relacje, ciekawe strony czyli wszystko co trzeba wiedzieć przed wyjazdem w te rejony

 

Australia, Oceania i Antarktyda - blogi, relacje i inne przydatne strony


Relacje z wyjazdów naszych forumowiczów dotyczących Australii, Oceanii, Antarktydy są wszystkie w dziale z relacjami czyli: Relacje Australia, Oceania i Antarktyda


Sporo osób odwiedza jednak wiele krajów podczas jednej podróży, a relację zazwyczaj dajemy tylko w kraju, w którym najwięcej przebywamy. Poniżej jest więc spis relacji, które również dotyczyły Australii, Oceanii, Antarktydy, a znajdują się w innym miejscu na naszym forum.

 

Spis relacji dotyczących również Australii, Oceanii, Antarktydy:

 

Aby dodać odnośnik do swojej relacji zamieszczonej w innym kraju ale dotyczącym również Australii, Oceanii, Antarktydy, wystarczy się skontaktować podając linkę do swojej dotychczasowej relacji oraz linkę do strony gdzie powinna się znaleźć dodatkowa linka (kontakt na priv lub przez formularz kontaktowy).

 

Linki do innych wartościowych stron dotyczących Australii, Oceanii, Antarktydy:

  • Miejsce na linki, bazę pożytecznych stron gdy wyjeżdżamy do Australii, Oceanii, na Antarktydę (jeśli masz jakieś wartościowe strony to można je podesłać na priv lub poprzez formularz kontaktowy z krótką informacją czego dotyczy strona)
  • To miejsce czeka na linkę do Twojego np. ciekawego bloga

 

Osoby, które nie chcą się tutaj rejestrować, udzielać na forum , pisać relacji u nas, a chętnie podzielą się linką do swojego np. bloga z relacją o Australii, Oceanii, Antarktydzie również prosimy o kontakt. Jest możliwość zamieszczenia tutaj odnośnika - w zamian prosimy o wspomnienie o nas na swojej stronie wraz z linką do portalu.

UWAGA! Proszę o podsyłanie tylko ciekawych linek, bo spis ten ma na celu zebrać w jednym miejscu wszystkie wartościowe strony dotyczące danego kraju lub obszaru geograficznego. Nie będziemy tutaj zamieszczać odnośników do stron, których celem jest tylko nachalna reklama lub bez wartościowych treści.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyszukaj w trip4cheap