--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Szanghaju - 2010

111 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jedną z najważniejszych atrakcji Szanghaju jest również kompleks ogrodów Yu Yuan znajdujący się północno-wschodnim końcu szanghajskiej starówki. Ogrody liczą sobie ponad 400 lat, założone zostały w czasie panowania dynastii Ming przez urzędników dworskich. Prawie dwadzieścia lat trwały prace nad założeniem ogrodu. Po wielu zniszczeniach na przestrzeni wieków ogrody zostały odrestaurowane i są dobrym przykładem chińskiej sztuki ogrodowej z XVI wieku. .Na nasze nieszczęście to była niedziela i był tam tłum zwiedzających je chińczyków, chociaż małż twierdzi ze tam tak jest zawsze

Ogrody generała

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Witam..... Kangurku....wrócccc..... właśnie coś pokitrasiłam, ja byłam w maju 2010 roku podczas odbywających sie tam Expo Scratch one-s head  fajnie nie mieć sklerozy....no nie wierzę że to było tak niedawno Unknw

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

też już jestem Clapping

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

i ja jestem  Preved   Sznupcia mnie olała to się przeniosłam Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

puma :

Witam..... Kangurku....wrócccc..... właśnie coś pokitrasiłam, ja byłam w maju 2010 roku podczas odbywających sie tam Expo Scratch one-s head  fajnie nie mieć sklerozy....no nie wierzę że to było tak niedawno Unknw

To ja byłam na pewno przed Expo wiec 2009 lub 2008 w listopadzie..

No trip no life

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Ale się cieszę Pumcia, że przenosisz SzanghajDance 4, czekałam na tę relację bo na starym jej nie widziałam

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Momi, Tościku, Ania , Nelcia Clapping będzie wolniej, bo chcę ją rozszerzyć i zdjęć poszukuje na płytkach

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Okolice Ogrodów.....tu juz nie dało sie zrobić zdjęc , bez ludzi, zdjęcia sa marnej jakości, bo niektóre były robione Ricohem......totalne nieporozumienie

 

  •  
puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A w wodzie pływały w dobrej komitywnie rybki i żółwiki

Zółwiki

Znów ogrody Generała Yu

Ten jest piekny ::::

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Na terenie samych Ogrodów było w miarę cicho i spokojnie, mozna było przysiąć gdzieś z boku i chłonąć atmosferę tego miejsca ........ ja jestem zakochana w tej architekturze, dlatego ja lepiej sie odnajduję w miejscach starego Szanghaju, wieżowce jak , wiezowce wrazenie robia......ale nie zachwycają  Shok . Udajemy sie więc na nadbrzeżną promenadę zwaną BUND......

Nadbrzeżna promenada  BUND

Zamglony Szanghaj

Zdjęcia  robione raczej wszystkie przy braku słoneczka.Wogóle cały czas Szanghaj jest taki trochę "przysmogowany "

Na potwierdzenie

To wszystko to okolica przy promenadzie .

Strony

Wyszukaj w trip4cheap