--------------------

____________________

 

 

 



Fotorelacja Punta Cana na własną rękę 09.2012 ( Bahia Principe Bavaro + Grand Palladium Bavaro)

95 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Daga
Obrazek użytkownika Daga
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

buuu,to się Bahia zbisurmaniła Sad,my w sierpniu mieliśmy do sniadania różne alkohole ( raz szampan,raz teqilkę,czy jakies inne "wynalazki",codziennie inne ),a wi-fi w loby było bez ograniczeń....

...oby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...

edyta11
Obrazek użytkownika edyta11
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 02 lis 2013

bepi :

dziękuję pięknie i cieszę się że ktoś tu jeszcze zagląda  Biggrin bo to już minął rok od powrotu z cudownej Dominikany , z nowości i aktualnych danych z dzisiaj rana  Preved  dodam że w Bahia Principe Bavaro nie ma już szampana do śniadania oraz wifi jest dostępne tylko godzinę na dobe , oraz te kursy taxi  z lotniska do hoteli zdrożały o ok 5$ porównując do cen z ubiegłego roku

 

Kochana czytam wszystkocopiszesz bo w przewodnikach tego nawet nie am. Bepi - z perspektywy i ogólnie -  nie wchodzac w szczegóły - który z tych 2 poleciłabyśgdybymmiaławybrać jeden ?

...................................................................
www.smakowanie-swiata.pl
....................................................................

Daga
Obrazek użytkownika Daga
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

sorki hehehe ja nie Bepi,ale Palladium jest the best...Yahoo

...oby mi się chciało,tak jak mi się nie chce...

edyta11
Obrazek użytkownika edyta11
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 02 lis 2013

dzięki Daga:)

...................................................................
www.smakowanie-swiata.pl
....................................................................

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Edytko dla mnie Palladium zdecydowanie bardziej polecam, jak wrócę jeszce na Punta Cana to wtedy weznę ponownie Palladium i dodatkowo  Barcelo  bavaro beach z powodu cudnej plazy

Daguś drinki są nadal  na śniadaniu, chodzi mi konkretnie o szampan którego już ponoć nie ma , bo szwagier od tygodnia jest w bahi i jeszcze ani razu nie było szampana

Panda
Obrazek użytkownika Panda
Offline
Ostatnio: 10 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 05 gru 2013

Hej! My byliśmy z mężem w Bahia kilka lat temu. Pamiętam, że zwiedzaliśmy różne resorty i bardzo podobały nam się Paradisus i właśnie Palladium. Najlepsza część plaży była jednak przy LTI.

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

a dla mnie najładniejszy jest ten las palmowy przy Barcelo Bavaro Palace.....

Panda
Obrazek użytkownika Panda
Offline
Ostatnio: 10 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 05 gru 2013

Piękne fotki! Preved Znowu mnie nosi. Powinnam unikać takich forum i relacji bo zbankrutuję, to pewne Biggrin

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 5 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Panda :

Piękne fotki! Preved Znowu mnie nosi. Powinnam unikać takich forum i relacji bo zbankrutuję, to pewne Biggrin

skąd ja to znam..Pandziu..

Punta Cany nigdy dość, tam zawsze chce się wracać, dla tej wspaniałej atmosfery,  widoków,dla tych kolorowych drineczków, no i plaży z tysiącami palm, na których mam punkcie fioła, dla mnie Punta Cana to najładniejsza plaża chyba, i jakże długa, idealna na bardzo bardzo dlugie spacery które kocham, fakt że miejscami tłoczna, ale jak się troszkę połazikuje to można znaleźć fajniutkie rajskie ustronne  miejsca, ja powiem szczerze że mnie  się Bavaro beach podoba chyba bardziej niż plaże Seszeli...-) bo wprawdzie tamte puste, niesamowicie  malownicze, i pocztówkowe idealne do zdjęć...,ale jednak brakuje im tych gajów palmowychi tak idelanych warunków do swobodnej kąpieli i laby jak na Bavaro. Wszystko też kwestią jaką plaże sie wybierze na Punta  Canie, bo niektóre to szału nie ma..z widokami, dla mnie tylko odcinki Barcelo bavaro palace/Palladium/ RIU

Już nie raz kombinowałam  na urlop wybrać inny rejon Dominikany, ale boję się rozczarowania...bo jednak mi do szczęścia najbardziej potrzebny biały piasek+ lazur+ palmy+ drinki. Mój następny urlop za parę lat na Dominikanie to będzie 7 nocy Barcelo Bavaro Palace+ 7 nocy w Palladium Bavaro

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Bepi patrzę na tę Twoją relację i przebieram nogami *smile*. Nie doczekam do tego kwietnia. Palmy i lazury u Ciebie są boskie

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap