--------------------

____________________

 

 

 



Fotorelacja Punta Cana na własną rękę 09.2012 ( Bahia Principe Bavaro + Grand Palladium Bavaro)

95 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Trzeba czekać na powrót fotek... No nic, popatrzę na te co są... Biggrin

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kochani, Bepi odda Wam fotki, ale nie stanie się to w jeden dzień Blush, więc proszę o cierpliwość i nie zaśmiecanie Bepi wątku

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kochani odblokuję Wam fotki na pare dni, aby kto potrzebuje mógł relacje jednak doczytać,  choć nie sądziłam że ktoś jeszcze czyta..potem będę sukcesywnie wklejać aby były na stałe na forum  ,jak się uporam z tych cholernym google plus..

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

bepi :

Kochani odblokuję Wam fotki na pare dni, aby kto potrzebuje mógł relacje jednak doczytać,  choć nie sądziłam że ktoś jeszcze czyta..potem będę sukcesywnie wklejać aby były na stałe na forum  ,jak się uporam z tych cholernym google plus..

Czyta, czyta :-). Do wyjazdu jeszcze tyle dni to chcę chociaż na Twoje bajeczne lazury popatrzeć - tymbardziej ,że będę przy tej samej plaży.

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

martusiaczek81
Obrazek użytkownika martusiaczek81
Offline
Ostatnio: 10 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 07 sty 2014

Bepi twoje relacje sa swietne,masz do tego talent!Mam pytanie jak bukujesz hotele na wlasna reke?bo ja co patrze to mi jakies kosmiczne ceny wychodza,fakt my latamy w najgorszym okresie bo luty ale moze zle szukam,z gory dziekuje za pomoc

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

dziękuję, cieszę się że relacja się podoba, hotele bukuje tzw na własną rękę,  bo wtedy dla mnie jest zdecydowanie ciekawiej na urlopie, jak zrobię sobie taki mix hoteli, nie ma nawet minuty czasu na nudę ...zawsze jeżdzę z biur niemieckich  , czy jak latałam na pakiet zorganizowany czy jak biore osobno hotele, osobno lot , bo Niemcy mają jednak najlepsze ceny, generalnie ofert szukam na tej stronie

http://www.urlaub-reisen-angebote.de/hotels.html

 tam są wszystkie możliwe biura niemieckie, jak coś tam wypatrzę to dzwonię lub meiluję  do biura wakacje24.pl to pośrednik zakupu niemieckich ofert i oni już zajmują się kompleksowo moją upatrzona rezerwacją. Powiem rzczerze że ta forma mi zdecydowanie lepiej pasuje i juz w przyszłości  nie chcę latać pakietowo.. Tyle tylko  że  jak osobno kupuje pobyt w hotelach   to czasem to wychodzi podobnie w cenie pakietu, czasem taniej a czasem nawet  ciut drożej ale jest bardziej urozmaicone i ciekawsze.

Jeśli chodzi o miesiąc luty to napewno ceny hoteli są zdecydowanie droższe niż w porze huraganowej czyli jesienią. Sama teraz szukam hoteli na różnych kierunkach na marzec, to też ceny nie nastrajają optymizmem jak porównam do cen poza sezonem

martusiaczek81
Obrazek użytkownika martusiaczek81
Offline
Ostatnio: 10 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 07 sty 2014

Dzieki wielkie za pomoc,ja musze wlasnie pomyslec o wakacjach na wlasna reke,bo jak powiedzialas mix jest super.teraz juz bylismy prawie na Kubie ale blokuje nas ta pogoda jedank i sledzilam tyle lat fora i ciagle jest jakies ,,ale,,,3 rok z rzedu zaczynamy planowac Kube i konczymy gdzie indziej,teraz chcemy leciec na Jamajke i myslimy nad Riu negril albo Riu palace tropical Bay-byle tylko Negril bo czytajac wasze relacje jest tam pieknie,na poczatku myslelismy o Riu Ocho Rios ale nie ten rejon i jestem w kropce.Prawdopodobnie lecimy jednak z Anglii bo tam pracujemy i nam latwiej wszystko zorganizowac-a teraz jestesmy w Pl patrzylismy na oferty tu masakra.W zeszlym roku bylismy na Dominikanie z Pl pani z BP znalazla nam fajna oferte i bylo warto ale teraz ceny okropne

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mnie się bardzo podobał Riu tropical Bay, był droższy od Riu Negril, ale plaża zdecydowanie ładniejsza, lazurek i palemki na tym odcinku były zdecydowanie lepsze , w sumie bardzo podobny do Riu Negril  z układu hoelu i zabudowy ale jednak plaża ładniejsza, w Riu Ocho rios jeszcze nie byłam ale wrócę na Jamajke to napewno będzie jednym z moich typów

martusiaczek81
Obrazek użytkownika martusiaczek81
Offline
Ostatnio: 10 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 07 sty 2014

no jest drozszy,300f od osoby i zastanawiam sie czy warto az tyle doplacac..siedze caly czas na forach,travel advisor i juz mam metlik w glowie

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ja takie lazury to mogę zawsze oglądać i chyba nigdy mi się nie znudzą Yahoo .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap