--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny 2015 - 3 tygodnie - czyli 2 wizyta i wciąż za małooo...

203 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Rodzina od strony wujka.....

Pogościć sie trochę i zmyć zanim kuzyni przyjadą.

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Zostajemy na 1 noc na NACPAN BEACH, w miejscu upatrzonym 2 lata temu.

Uwielbiam takie powroty - a miejsce z całego serca wszystkim polecam - JACK'S PLACEhttps://www.facebook.com/Jacks-Place-Beach-Park-and-Camping-Site-Nacpan-Beach-El-Nido-Palawan-180896288724540/?fref=ts

Wszystko na plus, położenie, klimat, domki, wyposażenie, przepyszne jedzenie, same achy i ochy tym razem Biggrin

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Wieczorem spotykamy się ze znajomym poznanym 2 lata temu i nasz plan relaxu na następny dzień się posypał.

Następnego dnia - zbiórka o 09:00 w El Nido, czyli 7:00 pobudka, śniadanie i jedziemy do El Nido.

A wszystko przez moją kalendarzową pomyłkę i zawirowanie w wakacyjnej czasoprzestrzeni. Girl mad

Jedziemy razem z NICO i zebraną ekipą na 2 dniowy OVERNIGHT CAMPING - czyli nic innego jak 2-dniowy Island Hopping.

Będzie to totalna kombinacja literek A,C i D. 

.............

Wyżywienie: 2x lunch, 1x kolacja, 1x śniadanie + niepoliczalna ilość rumu i wszelkich przekąsek

Koszt: 3200 PHP/ os.

W cenie również zakwaterowanie w postaci namiotu Biggrin

Należy pamiętać, że w El Nido musimy jeszcze uiścić opłatę tzw. tourist fee - 200 PHP/ os.

Na horyzoncie pojawia się nasza baza:

Zwieńczenie dnia - ognisko, pochodnie, muzyka, rum, kocyk i noc pod gwiazdami Biggrin

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Kolejny dzień, kolejne piękne zatoczki, nadal jesteśmy w raju Biggrin

Niektóre miejsca poznaje, byliśmy tam już 2 lata temu... I znów kolejne zmiany...

Pan z lodami i owocami podpływający do łódek z melodyjką niczym osiedlowe foodtrucki - tego nie było, ale jest popyt jest podaż Yu

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Prawie każdy nasz postój nastawiony był na snoorkowanie, bo takie też były nasze założenia i oczekiwania.

Im więcej czasu spędzimy w wodzie - tym lepiej Dance 4

Zdjęć nie jestem w stanie podpisać i przypomnieć z jakiej rafy i jakiego miejsca pochodzą.

Jedno jest pewne - wszędzie było boskooo i Filipiny śmiało stawiam na równi z Malediwami, czy też Australią, jeśli chodzi o rafy !!! Dance 3

Są i one - moje ulubione - NEMO Biggrin

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

hehe, a to sobie wymyśliliście Biggrin

Mi się te pochodnie podobają. Chyba sobie kupimy Biggrin

To na jakąś naftę ?

Ps: nadal super fotki ze snorków. To wciąż GoPro ? Wyglada na to , ze idealnie załatwia sprawę podwodnych zdjęć (do kilku metrów)

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 3 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Tomek kupisz takie pochodnie w lokalnym sklepie gospodarstwa domowego Biggrin

Zdjęcia podwodne - GOPRO 4 Silver

Mogę śmiało polecić chłopaka, który dla Was zorganizuje taką wyprawę.

Nico Antipuesto Caliguid - https://www.facebook.com/pardznicoc?fref=ts

tel. 09474426364

To właśnie dla niego będzie moja przesyłka Victory


"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pochodnie kupimy. Przydadzą się na grilla na Corong Corong.

Kamerka - cieszę się niezmiernie. Czyli będą w końcu podwodne focie i filmiki . (dotychczas poza basenem nie miałem okazji testować).

Robinsonada - Przyznam , ze to fajniej zorganizowana robinsonada niż te , o których słyszałem (wysłanie na jakąś bezludną wysepke na noc) ale raczej się  nie napalam . Lubię zachody słońca na Corong Corong,a te wszystkie plaże i tak będziemy codziennie młócić. Aż z przyjemnością od nich odpocznę wieczorkiem przed domkiem. 

Mimo wszystko ta oferta z pewnością się komuś spodoba więc namiary to cenne info. Jest nietypowa i zapewne dla młodych - świetna.

(taka skrócona wersja wycieczek Tao Philippines- do tego nieporónywalnie tańsza)

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

Indy
Obrazek użytkownika Indy
Offline
Ostatnio: 5 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 19 maj 2015

Kasiu, staram sie śledzić na bieżąco, ale mam już trochę zaległości, które jednak na pewno nadrobię! Yes 3

Piękna relację piszesz. Multum bardzo przydatnych info. , linków, cen za dane atrakcje. Super!!! Drinks

Filipiny to nasza niespełniona miłość! Sad Mieliśmy jechać ponurkować z kosogonami na Malapasqua... już robilismy płatność za bilety, ale cos się popsuło w systemie bankowym. Odłożylismy na  "po weekendzie" W sobote uderzył w wyspy ten pamietny, piekielny tajfun... Polecielismy do Indii, a Filipiny ciagle w planach, ciagle w marzeniach... 

 Twoje Filipinki cudne, pełne pozytywnej energii, a syrenka przepiekna! Girl in love

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

mega ! to są dokładnie te miejsca,czyli wszystkie fotki z tego tripu (ABCD),które mam w głowie myśląc o Filipinach Man in love

Strony

Wyszukaj w trip4cheap