--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny 2015 - 3 tygodnie - czyli 2 wizyta i wciąż za małooo...

203 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Kasiu doczytałam i bardzo dziękuję za relację  . Fajnie było zobaczyć nowe miejsca i powrócić w znajome. Bardzo mi się podobała Twoja przygoda z syrenką. Jestem pewna, że wielu forumowiczów wpisze  na listę ten fakultet.

Nacpan zawsze pozostanie dla mnie najpiękniejszą plażą. Obchodziliśmy tam okrągłą rocznicę i miło mi było powrócić tam z Tobą.  Spacery pod „Twoim balkonem” w El Nido i wycieczki łodzią to wisienka na torcie.

Przyznam, że dla mnie jesteś mistrzynią ogarniania kosztów. Ja nawet jak zapisuję wszystko to i tak coś popierniczę, zapomnę, pominę.

To  teraz czekam na Australię

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Kasiu stokrotne dzieki za wszystkie niezbedne informacje i za nieocenioną pomoc Biggrin

życie to nieustająca podróż

Toyota
Obrazek użytkownika Toyota
Offline
Ostatnio: 2 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 21 gru 2015

Na Filipiny mnie nigdy nie ciągnęło. Wydawało mi sie że tam tylko plaże i kompletnie nic więcej (nurki nie wchodzą w grę - mam jakieś lęki...). A ja plażowa nie jestem Sad Dlatego dziękuję za tę relację. Widzę, że jednak jest tam coś co tygryski lubią najbardziej - jaskinie, canopy.... To raj dla mnie Dance 4 Więc możliwe, że za rok tam zawitam Wacko

DZIĘKUJĘ Give rose

toyota_w_podróży

wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 09 mar 2014

Ja z jakimś opóźnieniem dokończyłem , czytelnictwo i oglądactwo ..... i naprawdę podobało się , rozumiem że teraz trzeba do Australii się przenieść Wink

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 19 godzin temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Agata
Obrazek użytkownika Agata
Offline
Ostatnio: 1 rok 4 miesiące temu
Rejestracja: 08 maj 2015

Kasia zdjęcia i widoczki przepiękne. Ja w końcu chciałabym nauczyć sie nurkować albo przynajmniej snoorkowac. Poznawanie podwodnego świata byłoby chyba fascynujace. Dzieki 

Agaciorek

wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 09 mar 2014

Agato , a w czym problem , aby się nauczyć nurkować ?? 

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kasia możesz mi wyjaśnić skąd nazwy Tour A i B skoro na wykazie są całkiem inne nazwy? Co z wykazu jest tym tourem A i B?

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia - to jest cennik stowarzyszenia przewoźników.

Natomiast nazwy wycieczek A, B...... - są w agencjach wycieczkowych w miasteczku.

Po prostu jakoś sobie wybiorą kilka atrakcji z wyspy Coron i np. nazwą całą wycieczkę --- A

a w innej konfiguracji (czasem część miejsc się powtarza) będzie się nazywała --- B.

Tylko tyle.

Jak sobie sama wynajmiesz łódż według wklejonego cennika to wybierzesz sobie sama miejsca do odwiedzin , (możesz sobie sama zrobić tour A, B, lub nawet AB w jeden dzień). Jak Ci będzie pasować.

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Dzięki Tom, właśnie ta opcja "tylko łajba dla nas" mnie interesuje najbardziej Biggrin

czyli biorę sobie ulotke z biura, idę do portu i mówię które miejsca chce i którą łódkę biorę? Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap