--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny 2016 - El Nido/ Panglao/Bohol /Oslob- Raj i Piekło w jednym...

317 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Czadowa plaża. Na serio super !

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kurde ja też mam/miałam ten resorcik na tapecie, i w sumie wciąż się waham czy nie być pół wnim a pół w Twoim z AlonaScratch one-s head

glasvegas
Obrazek użytkownika glasvegas
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 16 lis 2013

Ale lazurki Wacko 

Aga swietnie wszystko opisujesz. Usmialem sie jak opisywalas wejscie na plaze, ja tez bym chyba zwariowal.

Not all who wander are lost.

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Aguś eeee tam,teraz to same nudy pokazujesz Blum 3 nie ma to jak Palawan Biggrin biała kiecka-co za szał!!!!! Biggrin dziwi mnie tylko jedno,jak udało się Tobie ją uchronić,że ona została taka lśniąca po El Nido? a ? ROFL

Filmik gdzie Łukasz przemieża podwodny świat,może i fakt....niczego nie urywa,ale rybki Nemo są?? są !!! Wink i to nas cieszy Blum 3 ja też pod czas rejsów byłam w jednym miejscu podobnym co Łukasz był,jak zobaczyłam Nemo,to myślłałam,że z zachwytu sie posikam,tak cieszyła się,jak głupia  Yahoo

Aaaaa i jeszcze....moim skromnym zdaniem Wink filmik co jedziecie na motorku....wydaje mi się,że Ty za mocno przytulała się do tego Gostka Acute co na to Łukasz??? Mosking czasem musisz bardziej uważać na ruchy Lol

Aguś,no a tak na serio,super super super I-m so happy  biały piaseczek,lazurki i Ty zwłaszcza taka przeszczęśliwa,aż się świecisz cała Sun-smilie water  052  Sun-smilie girl  149

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

edyta11 :

Aga w zadnej relacji nie mam tylu informacji zebranych i udostępnionych innym. sa subiektywne- ale widicie moj podpis - uwielbiam Woody Allena - w świecie ludzi tylko subiektywizm jest obiektywny. Kazdy ma prawo do odczuć i odbioru. Ja Aga jestem pod wrazeniem spójnego i analitycznego prezentowania informacji. Wiele osob bylo przed toba - ale dopiero teraz mam przewodnik. Moge zrobic kopiuj /wklej. dziękuje. Do twojego przewodnika dokladam Lenuś - bo jej miejscowki sa o niebo lepsze-sorry ale mialaś racje opisując uczciwie case. Dzieki wam moge wybrać świadomie. Nawet zdjęcia Kieni z wielorybami sa uczciwe - widac ludzi i wiem z czym się liczyc. 

czytam was dalej...innych tez...oczywiście lubię miec porównanie ale teraz wyczuwam co nie co 

 

Edi,no dziękuje bardzo naprawde,za tak miłe słowa Give rose  bardzo my się starali z Agą pokazać prawdziwe obliczę tego Rajskiego Palawanu,ale i nie tylko,jednak ludzie muszą zrozumieć,że Palawan,to wyspa specyficzna,tam oprócz Raju,jeszcze i syf istnieje i że trzeba być przygotowanym na wszystko!!! DOSŁOWNIE!!!!! Tak jak Aga nam tutaj pokazuje,że ubrała białą sukienkę.......na Palawanie białe rzeczy moim zdaniem tylko służyć do sesji zdjęciowych mogą,ubrał....fotkę cyknął..... ściągnął i do walizki schował,na dodatek jeszcze w reklamówke dobrze zawinął. Jesli ubrać biały ciuch i w nim spędzić cały dzień na Palawanie,to......śmiało pod koniec dnia możesz wyrzucic to do kosza,bo w domu nie odpierzysz za cholere.Mój mąż miał szorty z białymi wzorami....ubrał raz,kiedy jechali my do Nacpan Beach,wystarczyło...... w domu wyprałam juz 2 razy,jeszcze próbuje ciagle ich ratować....to znaczy spodenki....różne sposoby probuje,póki co jakieś efekty marne są.......szkoda wyrzucić,bo spodenki mąż te uwielbia,sa bardzo dla niego wygodne,szybko schna,przewiewne itd,no już nie koniecznie tez muszę wspominać,że firmówki,ale tu nie o firme akurat chodzi,tylko o wygode.Dla tego przestroga......naprawda szkoda super fajne rzeczy zabierać na Palawan. Nawet o takich "drobiazgach" napiszę w swojej relacji,ale później,po kolei.

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Aga-cudna plaża i lazurki Good Filmiki fajne, no i Nemo jest WinkGood

Mara
Obrazek użytkownika Mara
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenus, Aga - dziewczyny wszystko co piszecie zgadza sie, takie sa Filipiny. Dodawać nić już nie trzeba. Ba co wiecej :  taki tez Palawan jak opisujecie spodziewałam sie zastac - Dokąłdnie taki jaki wyłania sie z opisów i zdjęć. Napisze wiec krótko i na temat - dziewczyny dobra robota !

Osobiscie Mi : ani tłum, ani burdel Filipinski nie straszny. Ot. lubie Filipiny z całym inwenarzem - taka wariatka ze mnie. Osobiscie mogę i na Palawan, i na Boracay i do Manili,  i jeszcze dalej. No moze poki co  z wyjatkiem Minadanao.   

ps.  Co do mnie i moich relacji - to oprócz tłumów na Boracay były tez i inne informacje, o Filipinach  - w tym filipinski pierdolnik czy realia Filipin . Tylko wowczas wszyscy skupili sie na tłumach na Boracay i strasznej Manilli.  Plus innych mitach czy raczej pewnej  " jesniejszej "stronie Filipin.  A Filipiny mają dwie strony medalu i troche wiecej kolorytu. 

www. Podróże z globusem w torebce, gdzie skrobię swe relacje od czasu do czasu  Dirol

edyta11
Obrazek użytkownika edyta11
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 02 lis 2013

no i te dwie strony zaczynaja mnie wciagac...mara to moze jak ty ponownie a ja po raz pierwszy?;)

...................................................................
www.smakowanie-swiata.pl
....................................................................

LORD
Obrazek użytkownika LORD
Offline
Ostatnio: 5 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 11 maj 2015

[quote=Aga24]

"Na plażę jednak z buta iść nie zamierzamy bo w tym upale Pani w markecie mówi, że dostaniemy udaru i nas słońce na drodze spali...5 km to żadna dla nas odległość, ale faktycznie na dworze mega piekło, jak w piekarniku"

Mówisz, że słońce smali... a gość w czapce zimowej popyla... Biggrin chyba że to taki kask z filipińskim atestem Wink

www.foto-tarkowski.com

a robota to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu...

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Lordziu no oni tak tam mają- często zobaczysz właśnie wełniane czapki na głowie, jeansy, nawet czasem kurtki Shok  moze im zimno jak wiatr tak wieje??? wiesz to jednak jak on tak jeźdi cały dzień w tym wietrze to może mu łeb owiać Crazy  bo wiater tam jest konkretny- serio !!!

Mara ja niestety twojej relacji tutaj nie zdążyłam nawet polizać, ani słowa nie luknełam, nie zdążyłam Sad  

" mi tłum, ani burdel Filipinski nie straszny. Ot. lubie Filipiny z całym inwentarzem " - ja tez je całe takie biorę - zakochałam się w tym miejscu-chyba poraz pierwszy tak mnie wzieło ...

Antenko- no ja niestety nemo ani razu nie widziałam, ale chociaż na filmiku mam na pamiątkę - za to twój egipski nemo to cud miód malina Give heart 2

Lenusia- biała kiecka była strzelnie schowana w reklamówce i na dnie plecaka, hahahahaahahaha- dlatego taka biała Biggrin tam mogłam się trochę polansować, bo w El Nido to faktycznie raczej ciężko na taką kieckę, no chyba że wyłącznie na wieczorną kolację np. na las cabanas...  A wiesz , że ja głupia tez sie na Nacpan ubrałam się w białą koszulkę- jak wrócilismy to niedosyć, że koszulka wyglądała jak marchew od tej brunatnej, szutrowej drogi, to włosy tez miałam całe pomaranczowe- wyglądalismy jak szuszfoły Crazy   

A do drivera sie nie dało nie przytulać- no sama widzisz jaki przystojny Lol  w tej wełnianej czapce wyglądał jak sam Enrico Iglesias- w sensie stulu , hahahaahahahaha 

Tomku- ta plaża była równie piękna jak te w El Nido na hoppingu, jedyne czego jej brakowało to te strzeliste góry i skałki, ale nawet bez tego wyglądała mega 

Glasvegas- no byś oszalał i jednocześnie oślepł -  masz to jak w banku - ja do dziś śnie o tym miejscu po nocach. To był jeden z naszych najlepszych dni na wakacjach Good było istnie wakacyjnie, jak w raju...woda miodzio, widoki miodzio, nic tylko sie delektować i wypoczywac

życie to nieustająca podróż

Strony

Wyszukaj w trip4cheap