--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny 2016 - El Nido/ Panglao/Bohol /Oslob- Raj i Piekło w jednym...

317 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Online
Ostatnio: 19 minut 42 sekundy temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Aguś....Kocham Cię za ta relacje Yes 3 tyle sie tego nazbierało,ze mam juz metlik w głowie-będę musiala sobie wszystko dokładnie poukładać-dobrze,ze mam na to troche czasu )))

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Jezuzicku czy to jest RAJ????????   TAK!!!!! 

A kto to??? To św. Łukasz?????? TAAAK!!!! Biggrin 

 

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Zumba - dzieki, że jestes i że ci sie podoba Biggrin  Zatem to transakcja wiążąca- ja czekam na twoje Seszelki bo musze się zdecydować w która strone uderzyć, hahaha i zycze mega wrażeń Biggrin

Lenusia- no jak widzisz raj można i tutaj znależć, nie tylko na Palawanie...7000 tys. wysp, a i tak wkólko maglujemy te same, hahaha- ciekawe jak jest na tych jeszcze nie odkrytych....

życie to nieustająca podróż

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Online
Ostatnio: 19 minut 42 sekundy temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Agus...Twoje loty przez KL I SING...taj ajk mi polecilas mam juz w alercie cenowym ustawione -bede to teraz miedzy wyspami z Manilia musiala połaczyć Smile ale rady jakie mi przsłałaś są dla mnie bezcenne)))

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

 Po obfoceniu lewej strony i po krótkim odpoczynku  Sun-smilie water  009 oraz zaśnięciu po piwku- bo kilka łyków w takim słońcu powoduje odjazd natychmiastowy Drinks - zbieramy się na prawo   Declare

Ale jak sie okazuje to wcale nie takie proste....zaobserwowałam, że na prawo gdzie istnieje exlusiv raj wcale wejść nie można Shok  

Po prawej stronie od wejścia na Dumaluan beach jest tak zwana strefa zamknięta - wyłącznie dla gości hotelowych najdroższych hoteli na Panglao  - BOHOL BEACH CLUB oraz SOUTH PALM RESORT  . Pan ochroniarz w swojej budce na plaży sumiennie pilnuje kto przekracza granicę strzeżonego raju i odrazu zawraca tych , którzy w hotelu nie stacjonują   Diablo

No więc ja juz płacz  Cray  wkurw Girl cray 2  i desperacja Suicide 2  Jest rzeczą niemozliwą, abym ja tam nie weszła toz to ja specjalnie tutaj przyjechałam, specjalnie poszłam najpierw na lewo i potem sobie odpoczywałam, żeby ten kawałek najpękniejszy na deser zostawić  Dash 2 

Obmyślam zatem plan  Mail 1 - samotnie bo Łukasz ogólnie ma wywalone...jemu się podoba wszędzie, on w odróżnieniu ode mnie gramatury piasku oraz koloru wody  nie rozróżnia Lol

Może przepłyne pod wodą???? ale woda taka tu długa płycizna, że mnie będzie widać...może sie przebiorę ???- ale w co, ino strój kapielowy posiadam....no to może...hmmm...nie mam planu

Idę więc do tego magicznego przejścia, kręcę się, obczajam jak daleko moge sie posunąć, hahaaha- pan strażnik się tylko patrzy i usmiecha...no to wołam Łukasza, że sesje foto robimy na tle tej plaży chociaż żebym w razie czego miała pamiątkę...to focimy, ja już 10 pozycji tych samych...już sie odmoczyłam  Tease

Nagle cud - straznik jest wołany do hotelu- chyba będzie jadł albo po jedzenie idzie...Yahoo   przejście wolne!!!!! Wszystko w locie pakujemy do worków i lecim jak burza przed siebie Biggrin

Straznik wraca i widzi nas jeszcze , ale zero reakcji ...nie wiem dlaczego?? innych ludzi na wejściu juz cofał...może moja sesja foto mu sie spodobała ???  Girl dance

Potem sie okazało, że zupełnie niepotrzebnie tak się czailiśmy -ponieważ do tego hotelu Bohol Beach Club można było wejść za jedyne 60 zł na calusieńki dzień , jeść tam, pić, i mieć swój własny leżaczek na pieknej plaży i się delektować rajem pod palemką Sun-smilie water  052

Nikt wczesniej takiej informacji nigdzie nie podał, nie natknęłam się na nią również w necie- dowiedzielismy sie o tym dopiero na drugi dzień od znajomego polaka, który własnie tak sobie cały dzień  w tym hotelowym wypasie spędził  Dash 1

Więc podaje takie info dla kolejnych odwiedzających: jesli będzieicie mieli ochotę spędzić cały dzień, a nawet kilka dni w BOHO, BEACH CLUB - nie musicie płacić 2000 tys. za nocleg- wystarczy na recepcji wykupic wejściówkę za jedyne 60 zł- macie w tej cenie drinki, obiad, korzystacie z basenu i macie swój leżak pod palemką !!!!!

Takie info nam przekazał ten Polak

A teraz po tym dłuższym wstepie lecimy na lazury.....

zbliżamy sie do terenu SUOTH PALM BEACH RESORT

 

życie to nieustająca podróż

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Ale pięknieBiggrin

basia35

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Żeluś - witaj kochana Preved    

"Agus...Twoje loty przez KL I SING...taj jak mi polecilas mam juz w alercie cenowym ustawione -bede to teraz miedzy wyspami z Manilia musiala połaczyć Smile ale rady jakie mi przsłałaś są dla mnie bezcenne..."    Super plan z tym multicity..mega podróż w połaczeniu z Filipinami Ok   Jak smoncze Filipiny to bedzie tez ralcja z Kuala i Singapur Biggrin To była nasza najlepsza wyprawa !

Basia- no jak sama widzisz, Panglao piekne jest i warto tam zawitać, są lazury, sa piekne plaże, są fajne wycieczki...mówi się, że to takie Filipiny w pigułce..tylko skałek brakuje jak w El Nido, ta część natomiast o wiele lepiej rozwinięta, lepsza infrastruktura i duzo atrakcji Biggrin

 

życie to nieustająca podróż

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Aga info bezcenne Preved. Jesteś mega Preved. Cały dzień Sun-smilie water  001 za 60 zł.

Ja pierniczę na takiej bujaczce to  można i cały dzień się opalać Yahoo

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

edyta11
Obrazek użytkownika edyta11
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 02 lis 2013

no ...

...................................................................
www.smakowanie-swiata.pl
....................................................................

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Zajączku - no taka opcja wydaje sie byc istnym cudem!!! o takiej mozliwości wspomniała tu wczesniej Mara, że tez miała załtwione takie wejście do jakiegoś resortu, tylko pogoda jej spłatała figla i nie skorzystała. 

Edi - no.....Girl pinkglassesf  znasz moje preferencje, więc napewno potrafisz sobie wyobrazić moje szczęście w tych chwilach tam spędzonych 

życie to nieustająca podróż

Strony

Wyszukaj w trip4cheap