--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny 2016 - El Nido/ Panglao/Bohol /Oslob- Raj i Piekło w jednym...

317 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Mały update odnośnie day pass do BSP- nie ma czegoś takiego. Nie można sobie wykupić calodniowej wejściówki. Jedyna opcja to pójść na posiłek do restauracji lub wejść jakoś na "dziko"

Mara
Obrazek użytkownika Mara
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ausia - Nie wiem jak jest teraz. Moze i nie mozna, choc nie wydaje mi sie.  Ja miałam wymiane mailowa w sprawie wycieczek na Pangalao i na Boholu -  Byli zorietowani podali nam nawet ceny.  Filipinczyk z któym jechalismy , wiedział o co chodzi - tez podał ceny. - Te same. Nic nie mówił,  ze nie mozna . czy ze jakis jest problem, ze na dziko bedziemy wchodzić. Nie wszystko miało być normalnie - po ludzku i cywilizowanie.  Zreszta na Filipinach z takiego wejscia już kozystałam w innym  miejscu. Normalnym jest tez, ze jak juz idziesz do takiego miejsca, to własnie by pokarzystać z barów, restauracji i całego zaplecza.  Filipinczyk,  z którym jechalismy potwierdził,  ze sa to płatne wjazdy na te hotelowe palze : do takich hoteli jak Bochol Beach Club, czy do SPB.  Najlepiej pojedz i sama sprawdz - z doswiadczenia wiem, ze na Filipinach wszystko sie zalatwi. 

www. Podróże z globusem w torebce, gdzie skrobię swe relacje od czasu do czasu  Dirol

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Mara ja nie pisze jakich info z ksiezyca wzietych, nie wypowiadam sie rowniez jak jest w innych hotelach bo nie wiem. Pisze o BSP bo pisalam do nich w tej sprawie. Dzis otrzymalam maila ze nie maja zadnych day pass. Mozesz sobie wejsc do restauracji cos zjesc. Caly teren lacznie z plaza jest wylacznie dla gosci hotelowych i by z niego korzystac trzeba miec tam nocleg. Taka sytuacja jest na dzis! Tresc owego maila moge wkleic kiedy bede "na lapku". Jeszcze raz podkreslam to dotyczy tylko bsp!

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

A i oczywiscie i tak sprawdze to miejscuCrazy

Mara
Obrazek użytkownika Mara
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia to masz za zadanie oblukać Smile 

www. Podróże z globusem w torebce, gdzie skrobię swe relacje od czasu do czasu  Dirol

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Mara :

Anusia to masz za zadanie oblukać Smile 

ObiecujeGood

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Troszkę namieszałam Biggrin nie będę edytować postu bo to w sumie ważna informacja Biggrin

Więc to co napisałam to oczywiscie prawda ale jak napisałam odnosi się tylko i wyłącznie do hotelu Bohol South Palm Resort, a Aga pisze o Bohol Beach Club! Moja wina, często tak mam że czytam, myślę, a robię jescze co innego - no cóż taki zakręcony, narwany człek ze mnie Biggrin bardzo przepraszam za zamieszanie Give rose Do hotelu o którym pisze  Aga również napisałam maila więc jak dostanę odp. przekaze Wam Biggrin Jeszcze raz przepraszam za pomylenie hoteli Biggrin

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Anusia nic nie szkodzi Biggrin - grunt żebys tam dotarła a nie pojechała w drugą stronę, hahahahaha. Na info równiez zatem czekam bo sama jestem bardzo ciekawa co ci hotel odpisze. 

życie to nieustająca podróż

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Aga jest dokładnie jak piszesz. Dziś dostałam maila z Bohol Beach Club: można kupić day pass, kosztuje 600 peso z czego 450 peso jest do wydania na jedzienie i picie. Nie można kupić go wcześniej, nie można zarezerwować wcześniej wejścia. W dniu którym chcemy wejść do hotelu idziemy do recepcji i dopiero wówczas dowiadujemy się czy nas w danym dniu wpuszczą. Jeśli mają duże obłożenie hotelu nie wpuszczają osób z zewnątrz

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Agusia Sun-smilie water  052  Sun-smilie water  001   Sun-smilie girl  149  Girl pinkglassesf

Strony

Wyszukaj w trip4cheap