--------------------

____________________

 

 

 



Filipiny 2016 - El Nido/ Panglao/Bohol /Oslob- Raj i Piekło w jednym...

317 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
kienia
Obrazek użytkownika kienia
Offline
Ostatnio: 5 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 22 lis 2013

Filipiny super Preved

Dawaj ten Singapore  Biggrin

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Aguś- piękne dzięki za Filipinki waszymi oczami Give rose Air kiss

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

DziękujeBiggrin

basia35

Aga24
Obrazek użytkownika Aga24
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 01 lip 2014

Kochani bardzo dziekuje za miłe słowa, bardzo się ciesze, że tak pozytywnie odebraliście moje wypociny Drinks

Ania- nurkujących było o wiele mniej niz snoorkujacych, także jak zrobisz sobie kurs bedziesz miałą super atrakcję Biggrin

Wojtek- bardzo ci zazdroszcze tego nurkowania- u mnie to raczej opcja niemożliwa z uwagi na fakt, że boje się takiej głębokiej wody, nie wiem, czy umiałabym zachowac spokój "psychiczny" mając na sobie cały ten osprzęt, ale wrażenia są zapewnie nieporównywalne ze zwykłym snoorkowaniem. Oczywiście masz w zupełności rację, że nie ma co porównywać atrakcji w Oslob z możliwością obcowania z sharkami na otwartych wodach - jednak dla takich laików jak ja to była jedyna możliwa okazja na spotkanie oko w oko, a emocje które mogłam przeżyć będę pamiętała do końca życia Biggrin  No i super gratki za zakup biletosów, jak dobrze pójdzie i trafimy promo tez wrócimy w lutym ponownie do raju .

Kienia - Singapur będzie może w osobnej relacji- w dziale Singapur, choć byliśmy tam króciutko bo tylko 1,5 dnia i lizneliśmy tylko chinatown i Marine nocą Biggrin

Wszystkich, którzy śledzili gorąco zachęcam do odwiedzin raju póki w powijakach , choc nie powiem, że miejscami miło było otrzeć sie o cywilizację Biggrin

Nalezy jednak pamietać, ze Filipiny to kierunek dość wymagający, wymaga dobrego ułożenia planu, sensownego rozplanowania trasy, i ułozenia dobrej siatki połaczeń transferów- to nie opcja light al inclusive- choc mozna i tak spędzic urlop na Filipinach wbijając sie wyłacznie na jedną z rajskich wysepek i spędzic tam dwa bite tygodnie np. na rajskim Panglao i white beach. Jednak dla wszystkich żądnych wrażeń "szwędaczy" nieumiejących usiedzieć w jednym miejscu dłużej niz kilka dni - wymaga dobrego rozplanowania. Bo Filipiny mają wiele do zaoferowania i aż żal nie pokusić się o zobaczenie kilku miejsc w jednej podróży- tym bardziej, iż połączenia lotnicze czy promowe dają duże możliwości. Trzeba tu jednak mierzyc siły na zamiary bo odległości miedzy poszczgólnymi destynacjami są dośc spore i w zasadzie zawsze ten jeden dzień nam odpada na transfer w inne miejsce. 

 

życie to nieustająca podróż

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

 

Aga melduję, że doczytałam. Bardzo dziękuję za szybkie przeprowadzenie nas przez piekło i pokazanie pięknego raju Preved.

 Twoja relacja jest niezwykle cenna dla każdego kto będzie się wybierał w tamte strony Good.

Pierwszy raz widzę tak dokładne i szczegółowe opisy Filipin. Wielki szacun za wysiłek i poświęcenie swojego wolnego czasu na pisanie relacji Give rose.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Offline
Ostatnio: 2 dni 3 godziny temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Świetna relacja. I tekst, i zdjęcia, i filmiki. Fajna wakacyjna przygoda. Pozdrawiam. Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap