--------------------

____________________

 

 

 



Robinsonada na Palawanie - Filipiny kwiecień 2016

225 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Kalui -wyżerka na maxa.Restauracja Seafood.

Czas sie zbierać na kolacje,wychodzimy po za hotel na ulicę główną.Próbujemy złapać tricykla,jeden się zatrzymuje,drugi,trzeci,co nie zapytają gdzie chcemy jechać...to odpowiedź,że nie że nie po drodzę.Myślimy o co chodzi.....? Za chwilę do nas dociera,że my pewnie w złym kierunku jazdy łapiemy,no to idziemy na druga stronę ulicy.Zatrzymujemy i znów,to samo....hmmmm o co chodzi Unknw już prawie tracimy nadzieje,mąz mówi do mnie,że chodź wrócimy do hotelu i że On w recepcji zamówi taxi.Już prawie tak  by my i zrobili,jak zatrzymuje się jakię gosc na tricyklu i pyta "gdzie chcemy jechać?" -odpowiadamy.No to gośc.... - wsiadać.Mąż pyta ile będzie kosztować? Facet-30 peso.My wsiadamy,ledwie sie mieścimy,ale nic,jechać przeciez nie daleko Wink

Jedziemy,jedziemy,jedziemy.....jakiż tu znów za czort,miało być blisko....mąz pyta facety,jak długo będziemy jeszcze jechać????

A facet na to.....-że nie długo,że On nas wozi,bo chcę nam pokazać swoje piękne miasto Biggrin co za miły Gość Lol

Czy zawsze u mnie muszą być atrakcje????? ROFL

- Gościu,no OK,ale my się spóźnimy na kolacje Biggrin

Docieramy Biggrin mąz daje gosciowi 40 peso,bo nie miał drobnych,tak jak facet chciał (30 peso) -myśłałam,że gośc nas nie wypusci i że zrobi jeszcze jedną rundkę.....ja to mam szczęście ROFL   Mosking 

Kalui-wchodzimy,baaa Shok ja już jestem w RAJU!!!! Yahoo  Lol

Zamawiamy z karty....

-The Day Set x2,kelner,nam propunuje tylko jedna porcie na 2 osoby,ale tym razem my nie słuchamy kelnera i w obawie,że znów będzie za mało,jednak zamawiamy x2 (i tu nasz błąd),lobstery x2,piwo x2 (dla męza) dla x2 koktajle....no nie powiem,jak później się okaże,to była totalna wyżerka.My co prawda tylko po sniadaniu w tym dniu o 6.15,woda,a i te lody w porcie.

Jak rozpoczęła się ta cała "szopka" z dostarczaniem potraw,to myśłałam,że pękne....duuuuużo tego było,och dużo,az za dużo Laugh 1  oczywiście nie wszystko było zjędzonę-nie dali rady Biggrin ogólnie wszystko nam smakowało,cos tam może przerobiłam po swojemu itd i tutaj we mnie kucharka....się odezwała Biggrin żłego słowa nie powiem na knajpę,kelnery uwijają się,wszystko miłe i otoczka i obsługa itd itp.Ludzi było duzo,kazdy stolik był zajęty,z tego co zaobserwowałam,to praktycznie wszyscy brali to samo danie (opis wyżej).

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszt naszej wyżerki.....2800 peso.

Czas wracać do hotelu Wink

Jutro jedziemy do El Nido Biggrin

Żeluś
Obrazek użytkownika Żeluś
Offline
Ostatnio: 3 dni 2 godziny temu
Rejestracja: 25 kwi 2016

Lenuś :

Żeluś :

Lenus...jakby co doszło do mojego wyazdu to ja juz jestem wyleczona z tej atrakcji Biggrin

Żeluś nie załamuj mnie..... Shok wychodzi na to,że ja jestem głupia,że dałam sie skusić Lol

Nic takiego nie powiedzialam.....to ja jesten głupia bo nie lubie wody Biggrin

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Żeluś :

Lenuś :

Żeluś :

Lenus...jakby co doszło do mojego wyazdu to ja juz jestem wyleczona z tej atrakcji Biggrin

Żeluś nie załamuj mnie..... Shok wychodzi na to,że ja jestem głupia,że dałam sie skusić Lol

Nic takiego nie powiedzialam.....to ja jesten głupia bo nie lubie wody Biggrin

 

fiu,fiu Sun-smilie water  059  Biggrin

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Lenuś, pewnie zupkę przerobiłaś Preved bo ona jakaś taka mało smakowa była Lol.  Do końca jej nie zjadłam Crazy

Troszkę jestem zaskoczona Twoimi "kłopotami" w drodze do Sabang. Przyznam, że nawet by mi do głowy nie przyszło, że tam można mieć problem lokomocyjny, w internecie też nie pamiętam ostrzeżeń, ja świetnie drogę zniosłam, a Ty biedaczko tak się umęczyłaś Shok. No to już widzę jak Ty byś na wyżynie Camerona cierpiała Crazy, tam to dopiero kręta droga jest Biggrin .

Ale super Wam się kierowca tuktukowca trafił Yahoo

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Żelki z natury nie lubią wody Biggrin

.

W Kalui jak widzę co pewien czas zmieniaja to danie dnia. Swoją drogą bardzo smakowały nam te wodorosty skropione limonką. Kwaskowato - chrupiące. 

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Zajączku,nigdy w podrózy nie miałam żadnych problemów,krętych odcinków też przyjechałam w swoim życiu bardzo sporo,ale autokarami porządnymi.A nie tym co opisałam powyżej....naprawde warunki miałam tragiczne,busik malutki,zaduch kapitalny,klima prawie nic nie dawała i tych ludzi upchanych.Siedzielismy z tylu,ja osobiscie praktycznie na kole siedziałam i każdy malejszy wstząs powodował,że ja to wszystko wyczywałam.Z reszta opisała,to dla mnie było pierwsze doświadczenie tak fatalnej jazdy....niestety New russian 

Tom,o tak... złego słowa nie powiem, nam też te wodorosty posmakowali,dokładnie w taki sposób jak opisałeś,skropione limonką Wink bez soku limonki,te wodorosty zupełnie nie oddawali żadnego smaku Nea

Niestety muszę zrobić dłuższą przerwę w napisaniu relacji,że względu na Majówki,zabieram się za wypoczynek,czego i Wam życzę,odpoczywajcie i bawcie się dobrze Sun-smilie water  052

E w e l i n a EM
Obrazek użytkownika E w e l i n a EM
Offline
Ostatnio: 5 lat 10 miesięcy temu
Rejestracja: 08 paź 2013

Pyszne żarełko ale to na bogato! ROFL My tyle płaciliśmy zwykle w super knajpach ale za 6 osob ;)))

Pozdrawiam wakacyjnie,
Ewelina z EM

Mara
Obrazek użytkownika Mara
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Super wyzera - cena za ilosc zajebista  Biggrin Zarcie  faktycznie nie do przjedzenia - jak tak patzrę, to duzo tego było, mozna jesc i jesć, az do peknięcia.  Na Filipinach ceny bywają rozne, mozna zjeść za mniej, za tyle i za wiecej, zalezy ot tego ile chcemy wydac iczego oczkujemy po posiłku. Filipiny to swiat kontrastów. 

www. Podróże z globusem w torebce, gdzie skrobię swe relacje od czasu do czasu  Dirol

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 4 tygodnie 16 godzin temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Taka wyżerka to coś dla mnie BiggrinEmo pieczen wolowa

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 6 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś, czytam Give rose

Strony

Wyszukaj w trip4cheap