--------------------

____________________

 

 

 



Robinsonada na Palawanie - Filipiny kwiecień 2016

225 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

malaria :

Czy mogę się o coś zapytać? Biggrin  Girl blum Tease

Anka ja mam dla Ciebie zadanie Biggrin spróbujesz wszystkie pozycje z menu i powiesz mi co mogę szamać a co nie Crazy

malaria
Obrazek użytkownika malaria
Offline
Ostatnio: 4 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anusia :

malaria :

Czy mogę się o coś zapytać? Biggrin  Girl blum Tease

Anka ja mam dla Ciebie zadanie Biggrin spróbujesz wszystkie pozycje z menu i powiesz mi co mogę szamać a co nie Crazy

Zacznij od baluta Biggrin Jeszcze wyjdzie, że my tam żreć lecimy a nie podziwiać piękno przyrody i filipińską kulturę Smilie girl  012

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

malaria :

Czy mogę się o coś zapytać? Biggrin  Girl blum Tease

Śmiało Tease   Lol

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

malaria :

Anusia :

malaria :

Czy mogę się o coś zapytać? Biggrin  Girl blum Tease

Anka ja mam dla Ciebie zadanie Biggrin spróbujesz wszystkie pozycje z menu i powiesz mi co mogę szamać a co nie Crazy

Zacznij od baluta Biggrin Jeszcze wyjdzie, że my tam żreć lecimy a nie podziwiać piękno przyrody i filipińską kulturę Smilie girl  012

 

he he no dziewczyny,ja z Wami nie mogę ROFL posikałam się......

Malaria,ja na Palawanie miałam cichą nadzieje,że "balut" będzie mój,ale niestety.....nadzieja....jak my wiemy,matka ....głupich Tease  Lol  baluta lekkomyślnie na Palawanie nie uświadczysz Blum 3

Następnie....co do drugiej części odpowiedzi,toż tam żaden problem....można wpierdzielać i podziwiać piękno jednocieśnie Sun-smilie girl  149  wyprzedzacie mnie cały czas Acute  o tym tezzzzz będzie w relacji i nadodatek wspartę realistycznymi fotkami Lol

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

malaria :

Anusia :

malaria :

Czy mogę się o coś zapytać? Biggrin  Girl blum Tease

Anka ja mam dla Ciebie zadanie Biggrin spróbujesz wszystkie pozycje z menu i powiesz mi co mogę szamać a co nie Crazy

Zacznij od baluta Biggrin

tego nawet po kilku flaszkach rumu nie zjem Bad

malaria
Obrazek użytkownika malaria
Offline
Ostatnio: 4 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No to ja się może zapytam potem o to co mam się zapytać Biggrin

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Sabang Sabang -jedziemy na Sabang Biggrin Podziemna Rzekaaa aa aa Yahoo 

No i czemu tak się cieszysz.....ano jeszcze nie wiesz,co Ciebie czeka.....mówi do mnie moje zaś drugie "ja" Fool Lol 

Tego dnia byłam szczęsliwa Wink bo tym razem pojęcia nie miałam,gdzie jadę,po co i zaczym.Nie no cos tam słyszałam,cos gdzieś po gałach moich przeleciało,ale tak naprawde o co chodzi,to nie wiem....Ale wiedziałam jeszcze w Polsce,że musze tam być,dla tego posrednikowi kazałam mi to zorganizować.Wszystko GRO Wink zorganizował Wink Transfer o 7.00,znów imie i nazwizko...zgadza się.Wsiadamy do BUSA,co jest???? nie jedziemy same???? Ano nie,tym razem wiecej śmiałków siedzi w busie,wszyscy Azjaci i tylko my jak te dwaj pięknych BIAŁYCH gołąbków  czy jak zajączków  Easter ostern 053 eee no nie,Zajączki to u nas kto inny Biggrin Wsiadamy....na ostatnie siedzienia z tyłu,już mi się to nie podoba,bo wyczuwam dyskomfort,naliczyłam w busie,że jest nas aż!!!! 14 osób,bus malutki,miejsca na nasze kolana i barki za mało,mąż swoją głową prawie już w sufit się wdarł...no ależ cóż,jakoś to będzie,pomyślałam ja i wzięlam do ręki aparat....Moil ee no nie nie nie....aparat fotograficzny,a raczej telefon Biggrin

Jedziemy....coż to za widoki,jaki kaloryt,no nie, koniecznie muszę pstrykać.....pstryk pstryk Biggrin napstrykałam tego w cholere,później kasowałam pół wieczoru Pleasantry 

         

 

   

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 2 godziny temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Ja Pana Baluta spotkałam w porcie w EL NIDO i dzieci sprzedawały dość głośno wykrzykując "BALUUU BALUUU".

Czyli pewnie wszystko zależy od tego kiedy akurat jest dostawa Biggrin

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Anusia :

malaria :

Anusia :

malaria :

Czy mogę się o coś zapytać? Biggrin  Girl blum Tease

Anka ja mam dla Ciebie zadanie Biggrin spróbujesz wszystkie pozycje z menu i powiesz mi co mogę szamać a co nie Crazy

Zacznij od baluta Biggrin

tego nawet po kilku flaszkach rumu nie zjem Bad

Anusia,na samą myśl mnie Bad  a gdzie to jeszcze zobaczyć na własne oczy,a nie daj Boże spróbować.....Bad   już bym nie żyła i relacje już bym nie pisała Spiteful

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

kasiakrotoszyn :

Ja Pana Baluta spotkałam w porcie w EL NIDO i dzieci sprzedawały dość głośno wykrzykując "BALUUU BALUUU".

Czyli pewnie wszystko zależy od tego kiedy akurat jest dostawa Biggrin

 

Kasia,to oznacza,że był to świeżaczek BiggrinBlum 3  próbowałaś??? Blum 3 dzielimy się do świadczeniami Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap