Grecja - blogi, relacje, ciekawe strony o Grecji

1 wpis / 0 nowych
damian
Obrazek użytkownika damian
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013
Grecja - blogi, relacje, ciekawe strony o Grecji

Grecja - blogi, relacje i inne przydatne strony

Relacje z wyjazdów naszych forumowiczów dotyczących Indii są wszystkie w dziale z relacjami czyli: Relacje GRECJA

Sporo osób odwiedza jednak wiele krajów podczas jednej podróży, a relację zazwyczaj dajemy tylko w kraju, w którym najwięcej przebywamy. Poniżej jest więc spis relacji, które również dotyczyły Grecji, a znajdują się w innym miejscu na naszym forum.

Spis relacji dotyczących również Grecji:

Aby dodać odnośnik do swojej relacji zamieszczonej w innym kraju ale dotyczącym również Grecji wystarczy się skontaktować (na priv > PW) podając linkę do swojej dotychczasowej relacji oraz dodatkowy kraj, którego również dotyczy relacja.

Linki do innych wartościowych stron dotyczących Grecji:

  • Miejsce na linki, bazę pożytecznych o Indiach (jeśli masz jakieś wartościowe strony to można je podesłać na priv lub poprzez formularz kontaktowy. Z góry dziękuję wszystkim za materiały, z których wszyscy będziemy korzystać)

Osoby, które nie chcą się tutaj rejestrować, udzielać na forum , pisać relacji u nas, a chętnie podzielą się linką do swojego np. bloga z relacją o Grecji prosimy o kontakt. Jest możliwość zamieszczenia tutaj odnośnika - w zamian prosimy o jakąś informację o nas z linką do portalu na swojej stronie.

UWAGA! Proszę o podsyłanie tylko ciekawych linek, bo spis ten ma na celu zebrać w jednym miejscu wszystkie wartościowe strony dotyczące danego kraju. Nie będziemy tutaj zamieszczać odnośników do stron, których celem jest tylko reklama lub które nie mają kompletnie wartościowych treści.

Góra strony

Wyszukaj w trip4cheap