--------------------

____________________

 

 

 



Majowy Eurotrip 2013 czyli Europa w pigułce! (Wenecja, Santorini, Kreta, Cypr, Rzym).

259 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

W drodze do Pafos raz jeszcze zajechaliśmy na Skałę Afrodyty

Skała Afrodyty z boku-Cypr

Skała Afrodyty z góry-Cypr

wieczorem pokręciliśmy się po marinie w Paphos

Zachód słońca w Paphos-Cypr

Zamek w Paphos o zachodzie słońca-Cypr

Zamek w Paphos w nocy-Cypr

wcześnie rano mieliśmy lot do Rzymu.

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Skala Ok a gdzie AfrodytaWink

Anonim (nieaktywny)
Obrazek użytkownika Anonim

puma :

Skala Ok a gdzie AfrodytaWink

z Apollo w krzaczorach ROFL

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Puma znalazła się Afrodyta i AdonisCrazy

zuza
Obrazek użytkownika zuza
Offline
Ostatnio: 7 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Oj cos mi sie wydaje, ze nastepny jesienny urlop spedzimy na Cyprze Dance 4 Anusia, Damian pieknie Clapping 

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No i od razu jest piknieWink

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Rzym przywitał nas straszną ulewą i bardzo niską temperaturą ok 12 stopni co było dużym szokiem bo na Cyprze temperatura nie spadała poniżej 30 stopni! Z lotniska do stacji termini dostaliśmy się busem Terravision. Nocleg mieliśmy poza miastem na campingu. Wszystko byłoby ok gdyby dwie różne stacje nie miały identycznej nazwyCrazy. Wiedziałam, że mamy się dostać do stacji La Giustiniana, więc znaleźliśmy linię metra, a następnie pociąg i do takiej stacji dojechaliśmy. Znów zaczęło lać, a my w letnich ciuchach, bo innych nie mieliśmy ze sobą, zaczęłam szukać osób by popytać o nasz camping. Gdy pierwsza osoba powiedziała mi, że to jakieś 10 km pomyślałam, że nas nie zrozumiał, ale gdy kolejna z rzędu albo nie wiedziała gdzie to jest albo kazała nam iść 10 km to miałam już dosyćDiablo. Zaczepiłam kolejną osobę i miła kobieta, chyba jej było żal mnie zmokniętej w japonkachROFL choć nie wiedziała gdzie jest nasz cel, zaczęła szukać na mapie, w końcu zadzwoniła na camping i jak się okazało wysiedliśmy nie na tej La GiustinianieCrazy,  ta prawidłowa była właśnie 10 km dalej. Do naszego campingu musieliśmy podjechać sobie autobusem. Tego dnia już zmęczeni i zmarznięci daliśmy sobie spokój ze zwiedzaniem zwłaszcza że do wieczora lało.

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Anusia jak warunki na campingu, jak z dojazdem do miasta? Bo to jest taki mó plan na oszczędną formę zwiedzania - jakiś tani bileci pluc camping - jak tam z zapleczem - coś można zjęść, kupic?  

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

momita :

Anusia jak warunki na campingu, jak z dojazdem do miasta? Bo to jest taki mó plan na oszczędną formę zwiedzania - jakiś tani bileci pluc camping - jak tam z zapleczem - coś można zjęść, kupic?  

Powiem Ci, że camping w Wenecji był fajny, mieliśmy w swojej chatce, prawie nowej łazienkę z ciepłą wodą, na capingu basen, a ten w Rzymie ...jak jest ciepło to ok, my też mieliśmy te najtańsze campingi i kibel był na dworze, ale jakieś były na pewno z łazienką w chatce. Na terenie capingu był sklepik i pizzeria. No z dojazdem to już większy problem bo campingi zawsze są poza miastem i dojazd trochę czasu zajmuje. Z campingu z Rzymu jeżdził bezpłatny autobus i dowoził chętnych na stację kolejową, a pociągiem kilka stacji i byłaś w Watykanie, więc nie tak źleBiggrin. Na campingach są najczęściej młodzi ludzie, są dyskoteki chyba codziennie i było w nocy głośno co mnie do szału doprowadzało bo ja mam problemy ze snem

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Następnego dnia wstaliśmy wcześnie i ruszyliśmy na podbój Rzymu. Pierwszy nasz przystanek to Watykan

Bazylika św. Piotra-Watykan

Plac św. Piotra-Watykan

Watykan

Plac św. Piotra w Watykanie

Widok na Plac św. Piotra w Watykanie

Droga w Watykanie

Strony

Wyszukaj w trip4cheap