--------------------

____________________

 

 

 



Puma Na Bali 2015

173 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Trampek
Obrazek użytkownika Trampek
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

ech, wróciły wspomnienia Biggrin Mimo iż ja nie-azjatycka teraz milo wspominam Bali Pleasantry Dzięki za relację Give rose Pięknie i szybko napisana Good okraszona wspaniałymi fotkami Good Gracias

Teraz szybciutko Malezję poproszę Biggrin Właśnie zakupiłam koleżance bileciki do Malezji i trzeba jakoś rozplanowac urlopik Biggrin

Indy
Obrazek użytkownika Indy
Offline
Ostatnio: 5 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 19 maj 2015

A mnie jest szkoda, że Bali juz się skończyło...

Bardzo pięknie je pokazałaś. Uduchowione takie... I zieleń wprost wylewała się z ekranu...

Dzięki!

Antenka
Obrazek użytkownika Antenka
Offline
Ostatnio: 5 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 23 paź 2013

Smile Pumciu- dziękuję za Bali -piękne i zielone i widoki Good Kiss 2

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumciu-piękne to Twoje Bali-takie własnie mi sie marzy Curtsey a Ty jak zwykle z super usmiechem na Twarzy nas oprowadziłaś po takich cudnych miejscach

Mara
Obrazek użytkownika Mara
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Puma nadrobione - jednym tchem wciagłam, i musze powiedzieć ze oczarowałas mnie Twoim Bali !

www. Podróże z globusem w torebce, gdzie skrobię swe relacje od czasu do czasu  Dirol

Ananiasz
Obrazek użytkownika Ananiasz
Offline
Ostatnio: 2 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 29 wrz 2013

Puma, świetna relacja i piękne zdjęcia. Czy dobrze zrozumiałem, że Putu jest godny polecenia? Czy w rozmowie mogę się powołać na Ciebie i wysokość wynegocjowanej stawki? Wink

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 miesiąc 3 tygodnie temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Dzięki za Bali, miło sie z Tobą zwiedzało. Teraz czekam na Kuala Lumpur Smile

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumiś dzięki za relację Girl pinkglassesf było pięknie, zielono, mistycznie...choć mnie też Bali nie oczarowało, Bali w Twojej wersji bardzo przyjemnie się czytało i oglądało Kiss 2 dzięki i czekam na c.d. Give heart

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Bardzo dziękuję za miłe słowa *hang2*

oooo jak duzo emotikionków, zapatrzyłam się troche Gamer 1

a po kolei Karissko na Bali w Ubud bardzo ciepło, czyli goraco , natomiast w Sidemenie wieczorki rześkie, klimatyzacja przy otwartym oknie nie była wogóle potrzebna. natomiast wilgotnosć nie była zbyt duża, co innego w Malezjii oj tam pot lał się po..... Sarcastic

Anianasz oczywiście Putu polecam ... jesli nie będzie Ci przeszkadzać ze może przysłac kogos na zastępstwo ... powołaj się na Bieate i Dużą Anie.....

Kuala Lumpur za chwilkę..... bedzie duuuzo ptaszkow  Vampire

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ja też dziękuję Smile Taką piękną przyrodę nam tu zapodałaś, że musze koniecznie zawitać na Bali.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap