--------------------

____________________

 

 

 



Puma Na Bali 2015

173 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

puma :

a po kolei Karissko na Bali w Ubud bardzo ciepło, czyli goraco , natomiast w Sidemenie wieczorki rześkie, klimatyzacja przy otwartym oknie nie była wogóle potrzebna. natomiast wilgotnosć nie była zbyt duża, co innego w Malezjii oj tam pot lał się po..... Sarcastic

włąsnie zwróciłam uwagę na twoje "ciężkie" zakryte buty,dlatego zadałam pytanie Wink

dzięki Pum za relacje,Twoje Bali było zupłenie niż wszystkie inne Bali,które oglądałam na tym forum WinkCurtsey

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Karissko buty to byla koniecznosc.... wszystkie odkryte boobcieraly mnie niemilosiernie, nawet plastry zelowe nie pkmagaly, a buty to trampki choc moze tak wygladaja przyciezko, niestety tez nid poldcam w ten klimat, i tak to ostalam sie bez dobrych butow, dobrze ze potem moglam chodzic nawet boso Girl pinkglassesf 

marylka80
Obrazek użytkownika marylka80
Offline
Ostatnio: 2 lata 10 miesięcy temu
Rejestracja: 22 sty 2014

Pumciu piekna relacja! Szkoda ze tak szybko sie skonczyla...teraz na Bali jeszcze bardziej mnie ciągnie...ach...może już nie długo...kto wie Biggrin

Indy
Obrazek użytkownika Indy
Offline
Ostatnio: 5 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 19 maj 2015

Helloł! Pumcia! Nie zwlekaj długo z relacją z Malezji, bo wiesz...  ... my tu niecierpliwie czekamy... *popcorm2*

Biggrin

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Dziękuję za piękną relację z BaliiBiggrin

basia35

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Puma wielkię dziękuje za relacje z Bali, będę tam od 22 lipca i nie mam czasu się do wyjadu przygotowac Biggrin napisz proszę czy te piękne wszystkie świątynie, szczególnie z początku Twojego wyjazdu, można też spokojnie z Ubud zwiedzac?, bo tam będę nocować na poczatku i planowałam stamtąd zwiedzać właśnie.

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

  Podepnę się pod pytanie będę z kolei w Sanur  co mogę zobaczyć w tych okolicach.

basia35

Mika
Obrazek użytkownika Mika
Offline
Ostatnio: 7 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 19 mar 2014

Pumciu, mam nadzieję że i Ciebie na Bali, tak jak Marylkę na Kubie jutro na spokojnie sobie w końcu poczytam. Zaległości mam az z 9 dni Dash 1

śmigamy na weekend do dziadków z wnukami Man in love... może nadchodzący tydzień będzie spokojniejszy, jak młodzieży w domu nie będzie??

Jak juz tu w końcu na dobre zasiądę i doczytam to się odezwę Drinks   a póki co miłego weekendu wszystkim Biggrin

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Pumcia oczekuję z niecierpliwością na relację z wyspy Redang, bo właśnie zaczęliśmy z Tonderem knuć tamte strony na listopad. Muszę tylko pogodę posprawdzać. Twoja relacja będzie bardzo przydatna tym bardziej że określiłaś tą wyspę jako mały raj  Biggrin

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 9 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Właśnie sprawdziłam...pora deszczowa od listopada Dash 1

Strony

Wyszukaj w trip4cheap