--------------------

____________________

 

 

 



Singapur-Bali-Nusa Lembongan -lipiec/sierpień 2015

269 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

wiem,wiem, nadrobie, obiecuje Biggrin

Indy
Obrazek użytkownika Indy
Offline
Ostatnio: 5 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 19 maj 2015

korolowa :

wiem,wiem, nadrobie, obiecuje Biggrin

Taa....

Kolorowa!  

Ciebie może można czymś przekupić? Crazy Albo zastraszyć?   Co byś pisała! Hmmm???

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Indy :

korolowa :

wiem,wiem, nadrobie, obiecuje Biggrin

Taa....

Kolorowa!  

Ciebie może można czymś przekupić? Crazy Albo zastraszyć?   Co byś pisała! Hmmm???

NO właśnie! Przekupić? Zastraszyć?

Bea

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

juz się poprawiam, lecimy dalej.

Dziś zdjęcia z głównej plaży na wyspie - to tu przypływają wszystkie statki z turystami czy zaopatrzeniem, także ruch spory. Równiez tutaj najwięcej jest hoteli do wyboru, ale jesli miałabym tu nocowac to tylko na wzgórzu, o którym pisałam wcześniej. Piękne widoki gwarantowane Biggrin

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

i najwspanialszy wg mnie hotel na wyspie:

Batu Karang Lembongan Resort & Day Spa

niestety cena za wysoka, ale moze kiedyś Biggrin nie oglądałam go całego, ale kilka zdjeć z pierwszego poziomu zorbiłam Biggrin

http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1137831-d657670-Reviews-Batu_Karang_Lembongan_Resort_Day_Spa-Nusa_Lembongan_Bali.html

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Uffgggrrrr.....ja nie wiem jak to się stało, ze tak długo nie wpadła mi w oko ta relacja.

Powieksza się tu już od 2 miesięcy, a zajrzałem dopiero dzisiaj....

To ignorancja. Przepraszam, a nadganiam właśnie zaleglości świadom wreszcie co traciłem tak długo!!!

I tyle świetnych zdjęć jak  ta na przykład.... Biggrin

.

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

witaj Tom:) zawsze lepiej późno niż wcale jak to mówią Wink

cieszę się, że zdjecia Ci się podobają i zapraszam tutaj częściej bo jeszcze mi zostało sporo do wrzucenia

Tom-Gdynia
Obrazek użytkownika Tom-Gdynia
Offline
Ostatnio: 3 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nadrobione.

Singapur przypomniałem sobie z łezką w oku. Zmienia się ale klimat ten sam. Nowocześnie , przyjaźnie, przestronnie. Najlepsze jedzenie w Chinatown i w Indyjskiej.

Bali w Twoim wydaniu podoba mi sie niesamowicie. Tarasy/butikowe hoteliki/stare uliczki......generalnie Ubud/ świątynie i przede wszystkim wszędzie coś się dzieje. Wszędzie jakieś uroczystości, pełno miejscowych. Wysepki też rokują znakomicie.

Bali (z przystawkami) dołącza do naszych planów wyjazdowych. Miałaś duzo czasu na spokojna i dogłębną eksplorację tej części Indonezji. Trzy tygodnie i stosunkowo niewielki kawałek świata. Tak właśnie lubię. jak przyjdzie czas na nasz wyjazd to z pewnością podkradnę Ci pare miejscówek i pomysłów.

Moje zdjęcia z różnych, dziwnych miejsc http://tom-gdynia.jalbum.net/   Music 2

Koniczyna
Obrazek użytkownika Koniczyna
Offline
Ostatnio: 6 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 28 wrz 2013

Korolowa- bardzo się cieszę, że piszesz dalej, Twoje zdjęcia się świetnie ogląda, a Ciebie dobrze czyta Biggrin Miałabym małą prośbę- widziałam na pierwszej stronie relacji zdjęcie m. in. przewodników po Bali. Czy mogłabyś w wolnej chwili napisać kilka słów czy polecasz jakiś konkretny ? Wiem, że Internet to najlepsze źródło, ale dla mnie czytanie przewodników to taki rytułał, który uwielbiam Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap