--------------------

____________________

 

 

 



Singapur-Bali-Nusa Lembongan -lipiec/sierpień 2015

269 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

jedzenie tanie i pyszne! mnóstwo małych knajpek poukrywanych wśród gąszczu domów itp, jak ja lubie te kliamty ajjj, juz bym chciała wrócic w tamte strony Biggrin

wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 09 mar 2014

Korolowa , super że wrociłaś do relacji 

Indy
Obrazek użytkownika Indy
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 19 maj 2015

O! I o to chodzi by pokazać prawdziwe oblicze wyspy. Nie jakieś lukrowane, przesłodzone... Takich obrazków mamy po kokardę w turystycznych folderach Dash 1

Super ogląda się te Twoje zdjęcia. Jest klimat... jakaś historia opowiedziana....

Pisz dalej...

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

ostatnia partia zdjęć z Nusy, jeszcze raz okolice Mushroom Beach, widoczki z plaży i okolic

  

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

tego dnia był wyjątkowo duży odpływ i przepiękne kolory, zarówno wody jak i nieba, generalnie uważam że Nusa była chyba najpiękniejszym miejscem pod względem światła i kolorów do robienia zdjęć  w jakim byłam Biggrin  na tyle, na ile się na tym znam i jako laik mogę oceniać. Ponizej inny kawałek plaży ( w końcu ) Wink

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 6 miesięcy 4 tygodnie temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Korolowa,

Ależ pięknie wygląda ten szczyt  Gunung Agung ( bo to chyba on???) w tle  spowity w chmurach!!!

Mariola

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

tak apisek, w tle Gunung Agung  na Bali, pięknie wygladał - choc nie był widoczny kazdego dnia, pewnie w zależności od chmur i mgieł

Eny
Obrazek użytkownika Eny
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 02 lis 2015

Jadę dokladnie w te same miejsca, dziekuje, bo rozwiałas moje watpliwości co do wyboru:) zastanawiałam sie np czy lepiej wybrać Gili T czy Lembongan. Mam prośbę o namiary na kierowcę w Ubud, chetnie skorzystam z jego usług:))) Dziekuje Biggrin

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Nusa FANTASTYCZNA....świetnie pokazałaś to miejsce...dla mnie taki lekki lokalny bałagan to tylko na plus, ja też nie lubie ładnie zagrabionych plaż pod linijkę...to znaczy - lubię , bo każda plaza z lazurkowym morzem jest fajna, ale najlepsze są wląsnie takie jak w Nusa.... z folklorem w tle...przynajmniej coś sie dzieje....SUPER MIEJSCE NA "chilloutowanie"

oooo tu po prawej w tym kąciku mogłabym się moczyć do samego zachodu słońca...:)

 

bardzo fajne zdjęcia, bardzo fajna relacja....SUPER!

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Eny :

Jadę dokladnie w te same miejsca, dziekuje, bo rozwiałas moje watpliwości co do wyboru:) zastanawiałam sie np czy lepiej wybrać Gili T czy Lembongan. Mam prośbę o namiary na kierowcę w Ubud, chetnie skorzystam z jego usług:))) Dziekuje Biggrin

Eny, a kiedy lecisz? już Ci zazdroszcze BiggrinBiggrinBiggrin

Nusa dla mnie super, choć na Gili nie byłam wiec nie mogę porównywać ,ale sporo zdjeć obejrzałam i jednak bardziej do mnie własnie Nusa przemawiała jeśli chodzi o zdjecia wyszukane w necie i na forach, a dodatkowo szybciej się mozna na nią dostać, co też było dla mnie ważne. namiary na kierowcę w Ubud wyslaąlm Ci na priv.

momita - dziękuje Biggrin cieszę się, że relacja się podoba, a Nusa jest cudowna bez dwóch zdań Biggrin folklor lokalny to to czego szukam jak lecę przez pół świata Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap