--------------------

____________________

 

 

 



Singapur-Bali-Nusa Lembongan -lipiec/sierpień 2015

269 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 32 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Na mnie też Raffles wywarł olbrzymie wrażenie Wacko bardzo mi się podobal , dla mnie to nr 1 w Sin i jakbym miala dużą kaskę to bym  z przyjemnością spędzła choć jedną nockę..

No trip no life

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Nelcia, to podobnie jak ja, prócz Raffles jeszcze te dwa mi sie bardzo podobają:  Hotel Fullerton Singapore i Hotel Fullerton Bay

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 32 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Fullerton tez mi sie podoabl ale Raffles przebija wszystkie inne.. co za klimat Preved

do zoo nie dotarłam , bo już czasu nie mialam a widze ,że zwierzaczki super !!

No trip no life

wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 mar 2014

ja wizytę u zwierzaków odpuściłem , co do hotelu Raffles , to rzeczywiście jest nr 1 w Singapurze , napewno kiedyś uda się przenocować Biggrin 

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

ja tez tak planuje, kiedyś na pewno! Biggrin

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

no to lecimy dalej, po przystanku na pyszne, zimne piwko w barze hotelu Raffles idziemy spacerkiem dalej

Akurat trafił nam się bardzo słoneczny i tym samym goracy dzień, idziemy zatem na spacer w kierunku Mariny i potem do ogródów.

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

po drodze zaglądamy na chwilkę do hotelu Hotel Fullerton Bay, przepięne wnętzrze i super lokalizacja, no i kameralny obiekt, nie tak jak Marina Bay Biggrin

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

droga do ogrodów prowadzi, tak jak wcześniej pisałam, przez Centrum handlowe oraz kładkę w Hotelu Marina Bay,

no i są ogrody! cudowne miejsce, naprawdę można sie tam zrealksować wśród zieleni, kwiatów, licznych ławek, alejek!

no i oczywiscie super tree, to punkt obowiazkowy Sinagpuru, koniecznie trzeba je zobaczyć zaróno w dzień jak i w nocy, robia niesamowite wrażenie

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 32 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Fajne wnętrze w Fullerton, takie klimatyczne Yahoo

No trip no life

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Nelcia, hotel cudowny, wystrój przepiękny, mogłabym zdecydowanie w nim zamieszkać zamiast w Marinie Bay...ale to na koniec moje spostrzeżenia będą Biggrin

po ogrodach wracamy na promenadę, siadamy (a raczej leżymy) na drewnianych leżakach i obseruwjemy sesje ślubne, których wyjątkowo sporo tego wieczoru było

Strony

Wyszukaj w trip4cheap