--------------------

____________________

 

 

 



Singapur-Bali-Nusa Lembongan -lipiec/sierpień 2015

269 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Nelcia, dokałdnie, hotel super, położenie też i cena tez przyjemna. W ogole cały ten wyjazd jesli chodzi o hotele był bardzo budżetowy (nie licząc Mariny która na koniec zawyzyła mocno wydatki na hotele) :), ale to tez dodam na koniec w podsumowaniu jakie mam przemyślenia w temacie hoteli, ceny itp. Biggrin

wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 09 mar 2014

Korolowa , w Singapur mogę się gapić bez końca Biggrin ..... i jeszcze Ci się trafiły "modelki" w sukniach ślubnych , fajnie . Ubud wciąz przede mną , czekam na więcej ..... Wink 

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

wojtek1 - SIN bedzie jescze na końcu, wiec jescze na deser będzię coś dla Ciebie Biggrin

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 5 dni temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

Kolorowa zajrzałam do Ciebie przy okazji dnia wolnego od pracy i wychodzić nie chcę i nie będę.

Cudownie pokazujesz wszystkie miejsca.

A hotelik i jego cena SUPER !!!
Jak kiedyś coś mnie pokusi w kierunku Bali masz jak w banku że się odezwę Biggrin

A tymczasem czekam na cd...

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kolorowa Twoja miejscówka na Bali mnie powaliła Girl pinkglassesf to najpiękniejszy, najbardziej klimatyczny hotelik jaki widziałam Girl pinkglassesf

mikka
Obrazek użytkownika mikka
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 22 cze 2014

korolowa- ja chyba przeczytam Twoją relacje po powrocie z Taj*wink*, bo nie chcę sie denerwowaćWink

Ja już tam jedną nogą byłam.... padło na Talandię, ale moje serce zostoąło kupione już na samym poczatku przez Bali. To są zdecydowanie moje klimatySun bespectacled . Już plan na przyszły rok jest!!!!  Twoja relacja jest dla mnie Mega inspiracjąAcute

pozdrawiam ciepło:)

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

dziewczyny, dziękuje, dziękuje Biggrin Bali jest wg mnie bardzo klimatyczne, tylko trzeba we właściwe miejsca pojechac, bo sa tez takie, które moga totalnie rozczarować, ale....to wiem tylko z forum, relacji i zdjeć, ja wybrałam super pod moje oczekiwania i się nie zawiodałm ani przez chwile Biggrin

dzis wieczorem dalsza część.

mikka Tajlandia tez jest wspaniał Biggrin a Bali za rok jak piszesz, ja też własnie u kogoś zobaczyłam Bali, a miałam już Taj zaplanowana i Bali czekało ponad rok i się doczekało Biggrin

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

Ubud - klimatyczne miasteczko, sporo osób pisze, że komercja, ale nam sie tak czy siak podobało, dużo knajp, sklepów, ale wszystko takie klimatyczne, prawdziwe, bez kiczowatych barów, czy głośnych klubów. Ruch spory na głównej ulicy, ale wystarczy zejść w bok i juz ponownie mamy ciszę, zieleń i spokój

korolowa
Obrazek użytkownika korolowa
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 24 lut 2014

sporo fotek z Ubud, tego dnia szliśmy do Małpiego Gaju i po drodze takie widoki mniej wiecej

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hotel fantastyczny, i rozumiem, że wynajęty na wyłączność Pleasantry

Bea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap