--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Kambodży- czyli wymarzony Angkor 2014

209 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013
Puma w Kambodży- czyli wymarzony Angkor 2014

Ponieważ trasa mojej tegorocznej podrózy była wyraźnie podzielona na dwa rejony, postanowiłam każdy opisać osobno,żeby osoby które ewentualnie interesuje Kambodża nie musiały sie przedzierac przez relację z miejsca, którym nie jest wog,óle zainteresowana. Wylot do Kambodży z lotniska Don Mueang, dojeżdżamy taksówką, nadajemy bagaż i czekamy na samolot, ja przyznam lekko przysypiałam, bo ciągle gdzieś wczesnie rano trzeba było wstawać...... Lot około 40 minut...tak szybko mi zleciał,że ledwie zdążyłam powypełniac dokumenty wizowe...i już lądujemy.....

Lotnisko w Siem Reap, całkiem przyjemne, kolejka po wizy....ale wszystko nie trwało dłużej niż poł godziny.....przemiły pan spytał mnie tylko ..POLISH Biggrin z szerokim usmiechem ...powitał mnie w Kambodży, szybki odbiór bagaży ...i już jedziemy tuk-tukiem do hotelu

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wybór nasz padł na hotel w którym było kilka osób z tego forum..... i był to hotel po którym najwięcej się spodziewałam, a który mocno mnie rozczarował.Golden Temple ....ale o tym potem.... na razie , wiemy że nasz pokój nie jest jeszcze gotowy, więc zasiadamy w Lobby gdzie zaopiekował sie nami Justin....jako że nie maiałam wcześniej wybranego pana tuk-tukowca zdajemy sie w tym temacie na hotel....ustalamy plan zwiedzania na następne dwa dni..... prosimy o rezerwację stolika w Koulen na tzw Występ Apsar" .....wszystko ustalone, pokój gotowy...

mieliśmy zarezerwowany pokój Deluxe i taki tez dostajemy...... po wejściu do pokoju jestem przerażona kolorem, ścian -wściekły pomarancz, sufitu-fiolet-, kolorem pościeli-brudna ścierka, i kolorem ręczników...brudny pomarancz.......ale to taki chwalony hotel......wieć się nie czepiam

Poduszka

Ponieważ nie chce nam sie na razie nic więcej ..idziemy skonsumować obiad w hotelowej restauracji

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wieczorem udajemy sie na pierwszy rekonesans... Siem Reap

Nocny bazar

Próbujemy kambodżańskiej wersji pancejka.....nieco inaczej wyglada i smakuje niż w taj....

i gotowe...... niezłe, ale wolę tajską wersję

Następny dzień to pobudka o 4 rano...jedziemy na wschód słońca i obejrzenie świątyn w obrębie małej pętli.....

Aga_
Obrazek użytkownika Aga_
Offline
Ostatnio: 7 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 22 lis 2013

O!!! Zdążyłam za Pumcią Dance 4 Pierwsza!!!

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Jestem jestem!!!!  Clapping  Jedziemy do Kambo!! Preved

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

gdzie pachnąca Kambo tam i ja Preved   Kiss 2

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

kasik364 :

gdzie pachnąca Kambo tam i ja Preved   Kiss 2

 

Kasik spóźniona,ale jest!!!! Mosking

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lenuś Acute

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A kuku Biggrin tu się Pumcia przeniosła Mail 1 Biggrin

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

to i ja dołączam do towarzystwa Biggrin

Bea37
Obrazek użytkownika Bea37
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumciu melduje się, no poduszka to za czysta nie była....

Bea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap