--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Kambodży- czyli wymarzony Angkor 2014

209 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Witam....Aga, Lenuś,Kasik,Asia,Ela,Bea  Mail 1  widzę że mnie znalazłyście...... no to ruszamy na spotkanie z przeszłością. Nie będę tu robić wykładu o tym kto, kiedy czy Co...postaram się nazwać poszczególne świątynie....... ale najpierw trzeba wstać o 4 rano, oczywiście nie jesteśmy jedynymi którzy o tej porze zmierzają do swoich tuków....żeby zdążyć na wschód słońca nad Angkor Wat......nasz driver młody chłopak, jedzie jak szatan, wuprzedza większość pojazdów, ale widać i czuć ze robi to w bezpieczny sposób, tym sposobem jesteśmy jednymi z pierwszych , którzy kupuja bilety wstępu na teren Parku Archeologicznego Angkor.... jeszcze tylko fotka, wydrukowany bilet w rękę.....i heja przed siebie..... Dojeżdżamy na parkin, a tu ludzi jak mrówek, idziemy za tłumem ja z niepokojem przyglądam sie jaśniejącemu na horyzoncie niebu.....nie wygląda to dobrze...jeszcze chwila i już wiem....WSCHODU nie będzie.....słońce sobie wschodzi ale za szczelnie zakrytym chmurami niebem.....dodatkowo staw w kt,órym odbija się Angkor to zaledwie marna sadzawka, z kilkoma nierozwinętymi nenufarami...wiec już wiemy ....nie będzie spektaktu kolorów....dlatego postanawiamy nie stać dłużej nad sadzwką tylko iść obejrzeć Angkor Wat...zanim na ten sam pomysł wpadnie cała ta horda

W tym momencie...słońca łaskawie wysunęło się znad chmur......

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

              Dash 1 

Pumciu może nas jednak czymś zaskoczysz? Crazy

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Rety Lenuś.......co masz na myśli ... Crazy mam Angkor przebudować...czy co Dash 1

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia rzeczywiście wody jak na lekarstwo Shok  ale za to fotki z Tobą wszystko wynagradzają!!!!!!!!!!!!!  Yahoo  Kiss 2  zajebiaszcze pumpy!!!!  I-m so happy

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumi nie mogę się napatrzeć na Ciebie Kiss 3

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

puma :

Rety Lenuś.......co masz na myśli ... Crazy mam Angkor przebudować...czy co Dash 1

  

Zanim pisałam swój post,to zdjęć jeszcze nie było Blum 3 ale teraz widzę fotki i jest pełne zaskoczenie,jednak słonko wyszło na Twój widok Yahoo 

Zajebiste Pumpy-Alladynki nam zapodałaś Good Clapping   

 

Puma FANTASTYCZNIE!!!!!!!!!!! Yahoo

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No niestety Kasiku...nie tego sie spodziewałam.....opuszczamy Angkor Wat...i udajemy sie do następnej świątyni Bayon 

Przyznam że była to jedna ze świątyń , kt,óra zrobiła na mnie duże wrażenie Shok

Brama wjazdowa.....

Pracuje się ...tzn śpi Lol

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

lubię tą sesję Pumi in Angkor Biggrin  Good

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

lubię tą sesję Pumi in Angkor Biggrin  Good

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

przyznaj Pumi-człowiek tego nie zrobił nie?? to jest niemożliwością że te wszystkie  cudeńka czlowiek stworzyl!!!!!!!!!! Wacko wiem... nudna jestem Mosking  ale MOJA Kambodża mnie oczarowała na maxa!!!!!!!!  I-m so happy

Strony

Wyszukaj w trip4cheap