--------------------

____________________

 

 

 



Malediwy - Vilu Reef Beach&Spa Resort - 2012

104 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Marabut21
Obrazek użytkownika Marabut21
Offline
Ostatnio: 2 lata 8 miesięcy temu
Rejestracja: 12 lut 2015
Malediwy - Vilu Reef Beach&Spa Resort - 2012

Ok.Zaczynamy nową foto-relacje.Na Malediwy wybraliśmy się, jak większość z naszego obszaru geograficznego, przez Emiraty

Arabskie, a konkretnie zrobiliśmy sobie trzy dniowy stop-over w Dubaju ( no ale to na inną relacje).Samo lądowanie w Male

robi duże wrażenie, niestety warunki pogodowe i wczesna pora sprawiły,że zdjęcia słabe.

Już tu zaczeła się nasza pierwsza "przygoda".Mamy taki zwyczaj, że z Polski w podróże zabieramy jakieś dwa suweniry

niewątpliwie kojarzone z naszym pięknym krajem.Tym razem były to dwie takie oto fikuśne butelki wódki - jedną w ramach

podziekowań za super wycieczki podarowaliśmy Ewie (naszej przewodniczce po Dubaju).Drugą spakowaliśmy w walizkę i

na Malediwy.

 

I tu pojawił się problem, bo na lotnisku służby celne (dwie odziane w hidżab mułzumanki) dojrzały

w naszym bagażu kształt butelki.Na początku dość grzecznie porosiły o pokazanie zawartości walizki,

więc ucztnnie pokazuję.Gmerają w środku, przeżucają ciuchy i nic.Pokazują mi ekran z zarysem

butelki i każą pokazać, a ja "udaję greka".Tym razem z fanatyzmem w oczach zaczynają rozpakowywać,

pamiątki z dubaju, a ja nic - bawię się w najlepsze.Po 20 minutach sytuacja stała się na tyle "gęsta", ze

zjawił się jakiś oficer ubrany w mundur, więc nie można było dalej przeginać i pokazałem im ten polski

wynalazek - miny wszyskich, łącznie z oficerem - bezcenne.

Wytłumaczyłem grzecznie, ze jeśli chodzi o to - to upominek, on na to, że wozenie alkocholu na teren

Malediwów jest surowo zabronione, ale skoro to prezent to mozemy opróżnić zawartość i zatrzymać fant.

Asia (małżonka) była już tak wkurzona całą sytuacją, że w toalecie wylała zawartość i mogliśmy udać się

na  mini lotnisko hydroplanów...

Fotka przed odlotam...

Po półgodzinnym locie, mijamy po drodze dziesiątki, rozsianych po błękitnym oceanie wysepek,

wreszczie ta nasza, podchodzimy do wodowania...

Po wodowaniu, szybciutko łódką na stały ląd, a tam powitanie z muzyką (takie tam bębenki),ale

przyjemnie - powitalny drink koktajlowy, ręczniczek pachnący - zaproszenie do lobby -tam krótki

instruktaż hotelowy - taki standarcik, jeszcze tylko opaski all inclusive i prowadzą nas do "domku

na wodzie".Pierwsze wrażenie - jesteśmy w raju - cisza, powoli na horyzońcie zachodzi słonko,

delikatnie szumi woda i te kolory...

Jeśli chodzi o nasza rezydencję to opiszę ją troszeczkę później, ponieważ Aśka twierdzi, że na jej

laptopie są jeszcze jakieś fotki z tego tripu (mam nadzieję, ze się do nich dokopie). Na początek

kilka fotek z wyspy...

Ja i ten lazur.... - dla wszystkich fanów "lazurków"

Jeden z dwóch cypelków naszj wyspy...

I jeszcze jedno ujęcie...

Drugi cypelek wyspy...

Mała foto - sesja Aśka...

Przepraszam za jakość,ale to cały czas nie lustrzanka ( w sumie z tej podróży - fotki z dwóch

aparatów i kamery), ale myślę ,że te najważniejsze chwilę i tak zapadają w naszej pamięci i

żadna fotka tego nie odda... co czujemy w takiej rajskiej scenerii...

Na dziś tyle...i coś na lepszy sen lub poranek (bo w Tokio już dzień...o ja głupi)

Marabut21

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Super YahooYahoo ta wysepka to marzenie

basia35

julka2
Obrazek użytkownika julka2
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Yahoo

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Biggrin mogliście wypić szybciutko buteleczkę Wink

lazurkowo się zrobiło Biggrin super

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Nie no....Marabut! Shok Całą flaszkę do kibelka?! Shok Widać, że relacji Żelka nie czytałeś Mosking

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

ło Boże.....co ja tu robie na tym forum Dash 1

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Żelku - chodź się upijemy Drinks

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

Roma
Obrazek użytkownika Roma
Offline
Ostatnio: 5 miesięcy 2 tygodnie temu
Rejestracja: 20 sty 2014

[quote=karisss]

Biggrin mogliście wypić szybciutko buteleczkę Wink

lazurkowo się zrobiło Biggrin super

to samo pomyślałam,

a kibelek zaczął śpiewać?Biggrin

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kolka :

Żelku - chodź się upijemy Drinks

Chyba oparami z kibelka Crazy

Kolka
Obrazek użytkownika Kolka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 wrz 2013

Żarty żartami, ale Marabut - chylę czoła przed małżonką Smile 

Każdy ma swój kawałek świata, który go woła...

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Malediwki, moje marzenie Yahoo

małpa czy nie małpa, to i tak lazury są odjechane Man in love Man in love

a Twoja żona super i jak pięknie opalona na czekoladkę, ale ja bym zabiła męża za wstawienie takich fot na forum Mosking

Strony

Wyszukaj w trip4cheap